Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

dar viena
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 06 11, 11:28)
nelabai supratau klausimo  doh.gif
Jei klausi kodel neatsidaro parsiusti failiukai,tai jeigu failiuku galune yra zip,rar  reiskias jame yra suspausta daug failiuku ir juos reikia iskleisti . Tas knygas ,kurias idejau sitoj temoj pati siunciausi ir perziurejau,schemos yra wink.gif
Beje siunciuosi su getbot programele(apie ja yra atskira tema)
O gal vistik ne ta tu norejai suzinoti  blush2.gif

blush2.gif blush2.gif Nu tikrai ne to klausiau, apie šituos visus reikalus išmanau. Bet man įdomu kokiam puslapiukyje tu atrandi tiek visko blush2.gif
Tarkim tavo duotos knygutės adresas yra toks: http://pattern.meila...20115027228.zip
O į http://pattern.meilaodiy.com/ neina įeit.
Nelabai gaunasi paaiškint blush2.gif
Bet vat ir su siuvinėjimu tas pats. Kai siunčiuos schemą rodo vieną puslapį, o viskas yra kitam puslapyje (kitaip vadinas puslapiukas). Su kiniečių puslapiu taip yra man atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 11 birželio 2005 - 12:44
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 11, 13:44)

blush2.gif  blush2.gif Nu tikrai ne to  klausiau, apie šituos visus reikalus išmanau. Bet man įdomu kokiam puslapiukyje tu atrandi tiek visko  blush2.gif
Tarkim tavo duotos knygutės adresas yra toks: http://pattern.meila...20115027228.zip
O į http://pattern.meilaodiy.com/ neina įeit.
Nelabai gaunasi paaiškint  blush2.gif
Bet vat ir su siuvinėjimu tas pats. Kai siunčiuos schemą rodo vieną puslapį, o viskas yra kitam puslapyje (kitaip vadinas puslapiukas). Su kiniečių puslapiu taip yra man atrodo.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nuorodu i tas gerasias knygas ieskau rusu tinklapiuose wink.gif
Galima ir paciai uzsiregistruoti tam meilody (ka as ir padariau kazkada) uzsimesti puslapio vertima ir narsyt 4u.gif Kaip uzsiregistruoti ir issiversti puslapius buvau radus kazkuriam rusiskam puslapi,bet dabar jau neatrenku kur cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 06 11, 14:01)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif nuorodu i tas gerasias knygas ieskau rusu tinklapiuose wink.gif
Galima ir paciai uzsiregistruoti tam meilody (ka as ir padariau kazkada) uzsimesti puslapio vertima ir narsyt  4u.gif Kaip uzsiregistruoti ir issiversti puslapius buvau radus kazkuriam rusiskam puslapi,bet dabar jau neatrenku kur  cry.gif

Nu aš jame esu užsiregistravus biggrin.gif thumbup.gif
O ten ir nėrinių yra? blink.gif Aš tik siuvinėjimo schemas randu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 11, 13:13)
Nu aš jame esu užsiregistravus  biggrin.gif  thumbup.gif
O ten ir nėrinių yra? blink.gif Aš tik siuvinėjimo schemas randu  g.gif


papasakokit kaip ir kur ten reikia užsiregistruoti ax.gif ..noriu siuvinėjimo schemų..
Atsakyti
QUOTE(kriziuke @ 2005 06 11, 15:13)
papasakokit kaip ir kur ten reikia užsiregistruoti ax.gif ..noriu siuvinėjimo schemų..

http://www.meilaodiy.com/bbs/index.asp
Šitam puslapiukyje spaudi registruotis ir viskas, ten suvedi duomenis. Kai siūlo instaliuot kalbą aš atsisakau. man kinietiškai geriau biggrin.gif O šiaip šalia yra angliškai parašyta.
Kai užsiregistruoji, gali naršyt po puslapiuką.
Aš einu bele kur, nes kinietiškai schmoll.gif schmoll.gif
Bet ir tai jau užkimšau kompą visokiom gėrybėm blush2.gif
[attachmentid=22627][attachmentid=22628]
[attachmentid=22629][attachmentid=22630]
Atsakyti
O gal jūs galit pasakyt kaip tą viršų daryt?
Ten kur eina lygiai per plotį tai viskas aišku, o kaip tie stulpeliai taip apsiverčia?
[attachmentid=22631]
Atsakyti
Labas, as irgi panasia neriu..
Kai nuneri eile, tada neri i viena kilpa: (nezinau, kaip tu neri, as neriu stulpeli su uzmetimu is dvigubo plono siulo) -
2 st. su uzm, tada 2 akys paprastos ir dar 2 st. su uzm. (viskas i ta pacia aki).
Taip ir apsivercia biggrin.gif
Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deva @ 2005 06 11, 23:17)
Labas, as irgi panasia neriu..
Kai nuneri eile, tada neri i viena kilpa:  (nezinau, kaip tu neri, as neriu stulpeli su uzmetimu is dvigubo plono siulo) -
2 st. su uzm, tada 2 akys paprastos ir dar 2 st. su uzm. (viskas i ta pacia aki).
Taip ir apsivercia  biggrin.gif
Sekmes  mirksiukas.gif

Aš tik dabar pradėjau pirmą eilę nert. Sakau pabandysiu. Bet jau siūlų plonumas, tai siaubas. jaučiu gyvenime nepabaigsiu ir liks mano pana be krikštynų cry.gif
Aš irgi neriu stulpeliais su vienu užmetimu.
Atsakyti
o;k, mirksiukas.gif
jei ka - klausk, bandysiu padet,
nors ir nelabai daznai cia apsilankau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deva @ 2005 06 11, 23:37)
o;k,  mirksiukas.gif
jei ka - klausk, bandysiu padet,
nors ir nelabai daznai cia apsilankau  ax.gif

Apsilankyk dažniau, nes klausimų tikrai bus blush2.gif biggrin.gif
O tu darai iš kokių siūlų?
Aš pasiėmus tokius labai plonus, dabar ką tik išardžiau, sakau gal pabandyt iš dviejų g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziuke @ 2005 06 11, 11:44)
jeigu kuri nors patiks, galesiu įkelt nuorodas į schemas.  čia mano nertos, labai lengvos schemos  tongue.gif

Ta iš dešinės labai graži thumbup.gif
Jei nesunku - gal schemutę ?
Atsakyti