Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

Vaidullka, jei nerasi, kas padės, atmesk nuorodą į až arba failiukus į idun@pisem.net , pamėginsiu padėt su vertimu. Tik labai greit nepažadu (ypač savaitgalį biggrin.gif)
Atsakyti
Ačiū merginos už tai kad padedate 4u.gif
QUOTE(pikolina @ 2005 06 10, 01:41)
parasyk kur radai, as kazkur turiu kompe, bet velnias koja gali nusisukt mano failuose, bandysiu padet, jei yra chemute tai problemu nebus.tIk jei noresi, primink man  i az. nes mano galva paskui vaiksto doh.gif  doh.gif

Bėda ta, kad ten ir nėra schemos tos suknutės, o tik aprašymo berods 5 puslapiai cry.gif

QUOTE(Idun @ 2005 06 10, 09:49)
Vaidullka, jei nerasi, kas padės, atmesk nuorodą į až arba failiukus į idun@pisem.net , pamėginsiu padėt su vertimu. Tik labai greit nepažadu (ypač savaitgalį biggrin.gif)

Jei nerasiu būtinai kreipsiuos mirksiukas.gif Apkrausiu darbais blush2.gif Bet vis tiek be schemos labai sunku daryt cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 09, 17:18)
Merginos  help.gif  help.gif  help.gif
Iš kažkurios temos nusikopijavau šią suknytę.
[attachmentid=22443]
Niekaip nerandu iš kokios temos, kas ją nėrė ir iš kur gaut schemą. Nes aš tokios labai noriu dukrytei, bet iš akies bijau nert  smile.gif
Laukiu  pagalbos  blush2.gif


man atrodo cia toks pats rastas kaip tavo suknytes, jei tiks atsiusiu rasto schema 4u.gif Neleidzia ikelt didesnes nuotraukos, bet gal matysis
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2005 06 10, 21:27)
man atrodo cia toks pats rastas kaip tavo suknytes, jei tiks atsiusiu rasto schema 4u.gif Neleidzia ikelt didesnes nuotraukos, bet gal matysis

Siųsk vaidullkaz@yahoo.com
Teks pritaikyt, jei nieks neras tikros schemos smile.gif
Atsakyti
Vaidullka tavo suknytes apacios rastelis vadinamas ananasiniu wink.gif
Idejau visa knyga su jais smile.gif Anchor.... parsisiusk ir tikrai rasi kuri nors pritaikymui smile.gif
Atsakyti
Paziurek biggrin.gif bandziau palyginti... gal toks tiks drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Jei reikia atsiusiu schema wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 06 11, 00:22)
Paziurek biggrin.gif bandziau palyginti... gal toks tiks  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Jei reikia atsiusiu schema wink.gif

Priimsiu ir šitą (emailas viršuje). O knygą parsisiunčiau, tik reik dabar rast kur ji yra blush2.gif

Jumi, o iš kur tu imi tas visas schemas knygų ir t.t. Nes pagal kai kurias nuorodas neatidaro puslapių g.gif
Atsakyti
Prizadejau siust,bet siuo atveju(kas del laiskiukiu siuntinejimo)esu baisi tingine tongue.gif
taip kad dedu visuotiniam naudojimui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 11, 08:13)

Priimsiu ir šitą (emailas viršuje). O knygą parsisiunčiau, tik reik dabar rast kur ji yra  blush2.gif

Jumi, o iš kur tu imi tas visas schemas knygų ir t.t. Nes pagal kai kurias nuorodas neatidaro puslapių  g.gif


nelabai supratau klausimo doh.gif
Jei klausi kodel neatsidaro parsiusti failiukai,tai jeigu failiuku galune yra zip,rar reiskias jame yra suspausta daug failiuku ir juos reikia iskleisti . Tas knygas ,kurias idejau sitoj temoj pati siunciausi ir perziurejau,schemos yra wink.gif
Beje siunciuosi su getbot programele(apie ja yra atskira tema)
O gal vistik ne ta tu norejai suzinoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 11 birželio 2005 - 10:30
jeigu kuri nors patiks, galesiu įkelt nuorodas į schemas. čia mano nertos, labai lengvos schemos tongue.gif
Atsakyti
dar viena
Atsakyti
o čia dar nenunertos, bet turiu schemas..
Atsakyti