Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Natuke @ 2008 06 24, 12:49)
atidžiau paskaityk šitą ir aną temas  - nenoriu kartotis mirksiukas.gif


tiek to, neturiu laiko gilintis, svarbu tau gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai didžiausi Natukei 4u.gif

O aš sugėdinta Natukės operatyvumo irgi prisėdau prie savo istorijos smile.gif

Apie poeziją ir prozą smile.gif
Atsakyti
Sveikinam Natuke su stebukleliu wub.gif
Bet nors ir rasai, kad tai lengviausias tavo gimdymas, bet man jis atrodo pakankamai sunkus, ilgas ir skausmingas g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 06 24, 21:43)
Sveikinam Natuke su stebukleliu  wub.gif
Bet nors ir rasai, kad tai lengviausias tavo gimdymas, bet man jis atrodo pakankamai sunkus, ilgas ir skausmingas g.gif  rolleyes.gif


ir aš tą patį pagalvojau.
bet kaip suprantu, Natukei šis gimdymas atrodo lengvas būtent lyginant su ankstesniais jos gimdymais. Tai net bijau įsivaizduoti, kokie tada turėjo būti anksteni gimdymai, jei jau šitas lengvas.

Va Žiogelio gimdymas pasirodė gana lengvas. Ir labai neįprastas, įdomus dėl visų tų tradicijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 06 24, 21:43)
Bet nors ir rasai, kad tai lengviausias tavo gimdymas, bet man jis atrodo pakankamai sunkus, ilgas ir skausmingas g.gif  rolleyes.gif


O man atrodo, viskas priklauso nuo pateikimo, t.y. rašymo stiliaus ir pasirinkto žanro wink.gif Aš kažkada labai poetiškai prirašiau apie savo pirmąjį gimdymą, tai visos man pavydėjo tokio lengvo ir neskausmingo biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Va ir čia pasveikisiu Natuke
Dar kartą tu šaunuolė, kad suteikėei net ketvirtam šios žemės žmogučiui gyvybę thumbup.gif
Tikra šaunuolė. O lialiukei linkiu augti ir taip pat stipriai ir tvirtai kovoti už gyvenimą, kaip gražiai ji ir atėjo į šį pasaulį smile.gif
Na viai nepasirodė sunkus natukės gimdymas. juk koks gimdymas kai be skausmų, reikia ir padainuoti ir padejuoti.
O va kad rankas liepė patraukti nuo ,,ten" tai man laaabai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Gimdymas turi būti skausmingas, nedaug mūsų gali pasigirti, kad visai neskaudėjo. Skausmas turi prasmę, jeigu turi galimybę į jį įsiklausyti ir jo nebijai, gali surasti padetį, kuris skausmą malšina, o vaikui palengvina kelią. Pvz kaip rašiaiu lovoje gulėt ir net sedėt negalėjau, bet buvo nesunku ant kamuolio, padėjo vaikjuoste ir vonia smile.gif Sunkiausia buvo kai buvo stangos, nes pasimečiau, nesitikėjau tokio stiprumo pojučių, bet jos buvo prasmingos ir neilgos. Tai gi buvo sunku, bet pakenčiama. Ir klausyti savęs buvo daug lengviau negu personalo ir effektyviau wink.gif

Kokiose vgn nesusitarus būtų viskas kitaip - vaisius 7 val be vandenų, atidarimas 3cm, veiklos nera - statom lašalinę... aš alpstu, rekiu nuo pat pradžios arba prašau epiduro, tada nuo per stiprių saremių kenčia tik vaikas... Po 5-6 val kankinės stumiam ant nugaros, viens du trys - žinoma neišeina gerai stumti, užgulam ant pilvo, čik - čia jūsų vaikas - sekundei pasidžiaugti ir vel kenti kol tavę susiuna, vaiką laiko kažkur ant staliuko ir po valandos kitos pagaliau gal būt jus kartu.... Būtų visai kitokia, traumojanti patirtys... Ir dar man pasakytų džiaugtis, kad išgelbėjo mano vaiką, nes be vandenų galėjo nukentėt, plius aš jo pati nesugebu išstumti... doh.gif

Ačiū mergaites už sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 25 birželio 2008 - 18:23
QUOTE(Natuke @ 2008 06 25, 19:20)
Ir dar man pasakytų džiaugtis, kad išgelbėjo mano vaiką, nes be vandenų galėjo nukentėt, plius aš jo pati nesugebu išstumti...  doh.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 06 25, 18:20)
Gimdymas turi būti skausmingas, nedaug mūsų gali pasigirti, kad visai neskaudėjo. Skausmas turi prasmę, jeigu turi galimybę į jį įsiklausyti ir jo nebijai, gali surasti padetį, kuris skausmą malšina, o vaikui palengvina kelią. Pvz kaip rašiaiu lovoje gulėt ir net sedėt negalėjau, bet buvo nesunku ant kamuolio, padėjo vaikjuoste ir vonia smile.gif Sunkiausia buvo kai buvo stangos, nes pasimečiau, nesitikėjau tokio stiprumo pojučių, bet jos buvo prasmingos ir neilgos. Tai gi buvo sunku, bet pakenčiama. Ir klausyti savęs buvo daug lengviau negu personalo ir effektyviau wink.gif

Kokiose vgn nesusitarus būtų viskas kitaip - vaisius 7 val be vandenų, atidarimas 3cm, veiklos nera - statom lašalinę... aš alpstu, rekiu nuo pat pradžios arba prašau epiduro, tada nuo per stiprių saremių kenčia tik vaikas... Po 5-6 val kankinės stumiam ant nugaros, viens du trys - žinoma neišeina gerai stumti, užgulam ant pilvo, čik - čia jūsų vaikas - sekundei pasidžiaugti ir vel kenti kol tavę susiuna, vaiką laiko kažkur ant staliuko ir po valandos kitos pagaliau gal būt jus kartu.... Būtų visai kitokia, traumojanti patirtys... Ir dar man pasakytų džiaugtis, kad išgelbėjo mano vaiką, nes be vandenų galėjo nukentėt, plius aš jo pati nesugebu išstumti...  doh.gif

Ačiū mergaites už sveikinimus 4u.gif

Tai jau tikrai, pasakei. Antras variantas kaip eilinis ,,gimdymas" doh.gif čik-čiak ir baigta, o tu suplyšus nuo ausies iki ausies arba sukarpyta blink.gif .
Tikrai mūsų medikams reikia mokintis ne padėti, o nesikišti kai nereikia.
Ir tos 7 val be vandenų, kaip esi gyvas įrodymas, nenulemia, kad kūdikis gims pridusęs ar dar blogiau, kad gali tekti daryti ,,extrinę" CO.
Beje, kaip tavo naujagimė buvo įvertinta pagal apgar? kaip supratau iš pasakojimo nereikėjo nieko daryti, nei nusiurbinėti vandeniukus? bigsmile.gif
Atsakyti
Buvo įvertinta 9-10, bet niekas nevertino iš karto, iš tikrųjų pirmas dvi valandas ji praleido su manim. Nieko neatsiurbinėjo ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 06 25, 19:20)

Kokiose vgn nesusitarus būtų viskas kitaip - vaisius 7 val be vandenų, atidarimas 3cm, veiklos nera - statom lašalinę... aš alpstu, rekiu nuo pat pradžios arba prašau epiduro, tada nuo per stiprių saremių kenčia tik vaikas... Po 5-6 val kankinės stumiam ant nugaros, viens du trys - žinoma neišeina gerai stumti, užgulam ant pilvo, čik - čia jūsų vaikas - sekundei pasidžiaugti ir vel kenti kol tavę susiuna, vaiką laiko kažkur ant staliuko ir po valandos kitos pagaliau gal būt jus kartu.... Būtų visai kitokia, traumojanti patirtys... Ir dar man pasakytų džiaugtis, kad išgelbėjo mano vaiką, nes be vandenų galėjo nukentėt, plius aš jo pati nesugebu išstumti...  doh.gif

Ačiū mergaites už sveikinimus 4u.gif

Sveikinu dar kart!

Va cia mano gimdyma aprasei-16 val. kankynes, pasibaige cezariu...
Atsakyti
natuke, man rodos tu truputeli hiperbolizuoji viska, tikrai nera taip, kad paima vaika ir tik po keliu valandu tau ji atiduoda atgal schmoll.gif

ir ka pagal tave reiskia, skausmas turi prasme? as tame nematau jokios prasmes, o priimu tik kaip busena, kuria turiu iskest ir nieko cia nepadarysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leticija: 26 birželio 2008 - 20:06