Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Sazha @ 2008 06 12, 19:13)
Oi, kas čia? "Razborkės"??  blink.gif

aha. isiseneje santykiai blush2.gif
nieko moderai pratrins, jei ka bigsmile.gif

i EleNina posta atsakinejau nuosirdziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 12, 19:24)
aha. isiseneje santykiai  blush2.gif



Normalus tie santykiai. biggrin.gif Nors man senoji Ragnez labiau patiko. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 06 12, 19:13)
O aš pažįstu porą šeimų, pas kurias pribuvėja truputį nespėjo  ax.gif  Iš dalies todėl, kad jie truputį susivėlino pranešt. Abiem atvejais tai buvo antras vaikas. Viskas gerai ir lengvai įvyko...


Kai kalbėjom su pribuvėja mano antram gimdymui artėjant, aš prisipažinau, kad beveik paniškai bijau būtent tokio varianto cool.gif Tokia atsakomybe man buvo gyvybiškai būtina pasidalinti su kitu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 12 birželio 2008 - 18:34
QUOTE(ragnez @ 2008 06 12, 16:53)
TAU.  wub.gif
nera ne vieno gydytojo pasaulyje, kuris uz tave galetu pagimdyti tavo vaika.
(...)


thumbup.gif
Jei vis tik rinktis naturalu gimdyma ne namie o ligonineje, tai kurioje tai labiausiai imanoma?
Nenoriu mechaninio gimdymo, nenoriu vaistu, kurie nors truputi svaigintu, noriu pilnai samoningai pasitikti savo vaika ir padeti jam ateiti i si pasauli dideliu darbu. Nenoriu skatinimu, nei vandenu nuleidimais, nei juo labiau vaistais, jei nebus tam didelio reikalo. O jei bus, noreciau, kad butu pilnai paaiskinta, o ne tiesiog atlikta... negi gydytojai jauciasi tokie nereikalingi jei gimdymas normaliai vyksta be ju isikisimo??
Ir dar, kurioj ligoninej pagimdzius pirmaja valanda o dar geriau dvi vaikelis paliekamas ant mamos pilvo?? (aisku, jeigu jam viskas tvarkoj). Antakalny sake, kad pagimdzius mazyli duoda labai trumpam, paskui paima sutvarkyt ir veza i skyriu, o pati gimdyve pora valandu turi praleist prie gimdyklos del galimo smarkaus kraujavimo. Man tai labai netinka. Noriu mazylio pas save pirmasias valandas, kad kuo maziau jis stresuotu. O ir as pati..
Ir kurioj ligoninej leidzia paciai rinktis stumimo poza?? Ar is vis tai realu LT, ar gydytojai dar nera pakankamai tam apmokyti?
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 06 13, 11:50)
thumbup.gif
Jei vis tik rinktis naturalu gimdyma ne namie o ligonineje, tai kurioje tai labiausiai imanoma?
Nenoriu mechaninio gimdymo, nenoriu vaistu, kurie nors truputi svaigintu, noriu pilnai samoningai pasitikti savo vaika ir padeti jam ateiti i si pasauli dideliu darbu. Nenoriu skatinimu, nei vandenu nuleidimais, nei juo labiau vaistais, jei nebus tam didelio reikalo. O jei bus, noreciau, kad butu pilnai paaiskinta, o ne tiesiog atlikta... negi gydytojai jauciasi tokie nereikalingi jei gimdymas normaliai vyksta be ju isikisimo??
Ir dar, kurioj ligoninej pagimdzius pirmaja valanda o dar geriau dvi vaikelis paliekamas ant mamos pilvo?? (aisku, jeigu jam viskas tvarkoj). Antakalny sake, kad pagimdzius mazyli duoda labai trumpam, paskui paima sutvarkyt ir veza i skyriu, o pati gimdyve pora valandu turi praleist prie gimdyklos del galimo smarkaus kraujavimo. Man tai labai netinka. Noriu mazylio pas save pirmasias valandas, kad kuo maziau jis stresuotu. O ir as pati..
Ir kurioj ligoninej leidzia paciai rinktis stumimo poza?? Ar is vis tai realu LT, ar gydytojai dar nera pakankamai tam apmokyti?

Kauno Krikščioniškose dėl tokių dalykų galima susitarti 4u.gif Aš greičiausiai ten važiuosiu wink.gif

Kai kurie sako, kad galima ir vgn susitarti dėl tokių dalykų, bet man taip niekas nepasakė, pas kuri gydytoja g.gif
Atsakyti
Chelsea, man kažkada gyrė Trakų ligoninę rolleyes.gif , tad pasidomėk 4u.gif

O vandenų nuleidimo taip labai nebijokit - man abu kartus nuleido vandenis (nes reikėjo) naminiame gimdyme biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz ats.
O sakykit, cia tokias salygas galima gauti tik is anksto tariantis su konkrecia gydytoja (ko as nelabai noriu daryti, nes nereikia kad aplink mane lakstytu ir glostytu) ar tiesiog jau atvaziavus gimdyti pasakyti ko noreciau?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 06 13, 13:36)
ar tiesiog jau atvaziavus gimdyti pasakyti ko noreciau?? 4u.gif


Bijau, kad tokiu atveju pageidavimams gali būti vėlu biggrin.gif Jei jau ligoninėje, tai siūlyčiau tik tartis iš anksto, aišku, ne už ačiū...
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 06 13, 13:36)
Aciu uz ats.
O sakykit, cia tokias salygas galima gauti tik is anksto tariantis su konkrecia gydytoja (ko as nelabai noriu daryti, nes nereikia kad aplink mane lakstytu ir glostytu) ar tiesiog jau atvaziavus gimdyti pasakyti ko noreciau?? 4u.gif

geriausia butu gimdyti pas nestuma priziurincia gydytoja, kuria gerai pazysti, ir kuri pazysta tave. jei pasitiki nestuma priziurincia gydytoja, gali jos paklausti, kokioje ligoninej, gimdymo namuose ar klinikoje ji priima gimdymus.
kitas variantas, apsilanyti ivairiuose gimdymo skyriuose ir pasidometi juose esancia tvarka. paprastai pasiskambinus galima suzinoti laika, kai galima butu atvykti apsidairyti.
ir galiausiai, jei daugmaz isivaizduoji, ko pageidauji per gimdyma, gali surasyti savo pageidavimus ir su tais pageidavimais eiti tartis i konkrecia klinika pas konkrecia gydytoja - su tuokart bus galima apsvarstyti, ar pageidavimai realus, kaip juos igyvendinti ir ka daryti ekstra atveju.
is patirties sakau, kad kai atvaziuoji gimdyti, nebebuna nei laiko, nei jegu diskutuoti del salygu.
Atsakyti
Vilniuj, girdejau, RK neblogai. Bendravau su labai saunia jauna gydytoja ten dirbancia - ji pati pasakojo apie tai, kaip svarbu kudiki is karto mamai atiduot, kad jei mama nori ir gali, stengiasi sudaryt salygas jai paciai atlikti pirma naujagimio tualeta ir pan. Be to, forume skaiciau, kad RK yra galimybe gimdymo poza pasirinkt. Tik nezinau, gal cia dar priklauso nuo gydytojos - gal ne visos ten tokios.
Galbut geriau galetu patarti tos, kurios praktikos turi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 06 13, 11:50)
Ir kurioj ligoninej leidzia paciai rinktis stumimo poza?? Ar is vis tai realu LT, ar gydytojai dar nera pakankamai tam apmokyti?

realu mirksiukas.gif siulyciau KKGN susirast gyd Banga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 06 13, 21:38)
Vilniuj, girdejau, RK neblogai. Bendravau su labai saunia jauna gydytoja ten dirbancia - ji pati pasakojo apie tai, kaip svarbu kudiki is karto mamai atiduot, kad jei mama nori ir gali, stengiasi sudaryt salygas jai paciai atlikti pirma naujagimio tualeta ir pan. Be to, forume skaiciau, kad RK yra galimybe gimdymo poza pasirinkt. Tik nezinau, gal cia dar priklauso nuo gydytojos - gal ne visos ten tokios.
Galbut geriau galetu patarti tos, kurios praktikos turi.  blush2.gif

Aš visą neštumą per sm bandžiau išsiaiškint, kas gi dar išskyrus dvėjų kauno kgn gydytojų gali priimti gimdymus ne ant stalo. Bet į kiekvieną mano tokį klausimą buvo tik tyla blink.gif Gal tu daugiau laiko turi tą dalyką išsiaiškint. Tuolab kad tu arčiau tų gydytojų esi. ax.gif
Atsakyti