Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Mano gimdymas buvo labai naturalus sakyciau, 12val vakaro nubego vandenys, 1 val jau buvom klinikose, saremius pradejau jausti nuo 6 ryto, o siaip visa laika kol buvau pramiegojau palatoje. I gamdykla 8val ryto, nors ir skausmai nebuvo super skaudus. 9.27 supau jau leliu savo. Be jokiu epiduru, plysimu.
Tikiuos ir sis gimdymas bus toks pat neskausmingas ir greitas rolleyes.gif
Atsakyti
Uztikau visai netyciom sia tema, ir buvau pakraupus pamacius naturalaus gimdymo namie nuotraukas kai salia dalyvauja vyresni vaikai, mociutes... o dar tas placentos paruosimas ir valgymas.... Cia jau panasu i kazkokia sekta..... Nesuprantu kam to reikia... gerai kai skandus gimdymas, o kiek yra istoriju su labai liudna pabaiga nuo tu gimdymu namie. Skandus gimdymas ir ligonineje bus lengvas... Pati gimdziau abu vaikus liginineje ir su epiduru. Neliko jokiu negatyviu jausmu... nebuvau isvarginta skausmo, ramiai gimdziau, juokaudama su vyru... galejau dziaugtis savo katik gimusiais vaikais. Ir buvo ramu nes zinojau kad salia yra profesionalai, kurie pades jei kas ne taip. Niekada nedrisciau surizikuoti savo vaiko gyvybe gimdydama namie.
Sorry, jei mano nuomone sioje temoje visai nevietoje, bet perziurejus nuotraukas negalejau nutyleti... ax.gif ax.gif

P.S. Gal kai kurios moterys visai pamirso apie savo seksualuma ir moteriska paslapti... bet tikrai nuotraukose ta moterys visiems taip parodo savo nuoguma, tie dideli baisus papai, tas pilvas, tarpviete... prie vaiku, prie mociuciu.. jau nesnekat apie tai ka jos vyras mate ir dare gimdymo metu...
Mano vyras irgi dalyvavo abejose gimdymose, ir labai mane palaike, ir kartu dziaugesi ka tik gimusiais kudikiais ir vyste pats, ir laike pirmas, bet nemate atsiprasau '' isplestos, kruvinos tarvietes''. Manau tikrai nebutina vyrui sluostyti ir plesti tarpviete gimdymo metu schmoll.gif
Yra geras posakys: .....Visada yra durys, kurias praverus niekada nebebūsi toks pats žmogus...
Tai vat po tokio patirimo, kai nebelieka jokios paslapties seksualiniai santykiai niekda nebus tokie kaip iki tol. Cia mano asmenine nuomone...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 05 sausio 2011 - 00:46
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2011 01 05, 01:45)
Uztikau visai netyciom sia tema, ir buvau pakraupus pamacius  naturalaus gimdymo namie nuotraukas kai salia dalyvauja vyresni vaikai, mociutes... o dar tas placentos paruosimas ir valgymas.... Cia jau panasu i kazkokia sekta..... Nesuprantu kam to reikia... gerai kai skandus gimdymas, o kiek yra istoriju su labai liudna pabaiga nuo tu gimdymu namie. Skandus gimdymas ir ligonineje bus lengvas...  Pati gimdziau abu vaikus liginineje ir su epiduru. Neliko jokiu negatyviu jausmu... nebuvau isvarginta skausmo, ramiai gimdziau, juokaudama su vyru... galejau dziaugtis savo katik gimusiais vaikais. Ir buvo ramu nes zinojau kad salia yra profesionalai, kurie pades jei kas ne taip. Niekada nedrisciau surizikuoti savo vaiko gyvybe gimdydama namie.
Sorry, jei mano nuomone sioje temoje visai nevietoje, bet perziurejus nuotraukas negalejau nutyleti...  ax.gif  ax.gif

P.S. Gal kai kurios moterys visai pamirso apie savo seksualuma ir moteriska paslapti... bet tikrai nuotraukose ta moterys visiems taip parodo savo nuoguma, tie dideli baisus papai, tas pilvas, tarpviete... prie vaiku, prie mociuciu.. jau nesnekat apie tai ka jos vyras mate ir dare gimdymo metu...
Mano vyras irgi dalyvavo abejose gimdymose, ir labai mane palaike, ir kartu dziaugesi ka tik gimusiais kudikiais ir vyste pats, ir laike pirmas, bet nemate atsiprasau '' isplestos, kruvinos tarvietes''. Manau tikrai nebutina vyrui sluostyti ir plesti tarpviete gimdymo metu  schmoll.gif
Yra geras posakys: .....Visada yra durys, kurias praverus niekada nebebūsi toks pats žmogus...
Tai vat po tokio patirimo, kai nebelieka jokios paslapties seksualiniai santykiai niekda nebus tokie kaip iki tol. Cia mano asmenine nuomone...


tiesa, daug kraštutinumų su tais natūralumais iki placentų valgymo blink.gif bet juokavimai ir visiškas atsipūtimas su epidūru, kol vaikelis per vargus braunasi į gyvenimą, man taip pat yra kraštutinumas.
Atsakyti
QUOTE(virvė @ 2011 01 05, 23:47)
tiesa, daug kraštutinumų su tais natūralumais iki placentų valgymo blink.gif bet juokavimai ir visiškas atsipūtimas su epidūru, kol vaikelis per vargus braunasi į gyvenimą, man taip pat yra kraštutinumas.


O ka vaikeliui bus gerai jei skausmu isvarginta mama, nesugebes ji isstumti. Mano sese gimde be epiduro, as dalyvavau jos gimdyme ligonineje. Tai nors gimdymas buvo sklandus ir greitas is viso 4 valandos saremiu, ji buvo tiek isvarginta skausmo, kad stumimo laikotarpis truko 1,5 val. Ji tikrai nelabai suprato ka jai sake daktarai... Pasekoje sese visa raudona kaip braske iki krutu, akys veidas pilnas karujosruvu, vaikas su melyne ir guzu ant galvos unsure.gif
Pasikartosiu kad pati gimdziau su epiduru visai be skausmo ir abu vaikus istumiau per 10 min. su antru vaikeliu net neplysau... Ir vaikai gavo 10/10 pagal Apgar... Zinau kad visos naturalistes labai pries epidura, bet negirdejau realios istoriojs kad epiduras butu padares zala, snekama tik apie teorine galimybe, kad vaikai bus apsvaiginti. Nieko panasaus is savo vaiku nepastebejau. Abu is karto ziurejo, tyrinejo aplinka, iskarto abu paeme sekmingai kruti ir buvo ilgai maitinami. Mano nuomone vaikai labiau kankinasi ir gali net pridusti, jei isvarginta mama nebeturi jegu isstumti vaikeli. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tų natūralisčių tikrai yra daug įvairių ir gan juokingų, kaip ir rašiau kai daviau nuorodą - nebandykit tai daryti namie lotuliukas.gif. O natūralus gimdymas nebūtinai gali būti namuose, nors LT pagimdyti tikrai natūraliai su medikais yra gan sunkus darbas, reikalaujantis daug pasiruošimo prieš gimdymą -wink.gif

Dėl skausmų išvargintos mamos... gimdžiau penkis kartus, trys iš jų, kai gimė sūnus, buvo labaai ilgi ir skausmingi - pirmas - 8 val skatinimas be epiduro (Jo tada nesinaudojo..), antras sūnus gimė po geros paros saremių, iš jų keturios valandos - kai gimda užstrigo ir nebeatsidarinėjo beveik ant pačio "piko" - 7-8cm... atrodė, kad mirštu, kad kažkas mane mušė - epiduro jau nebegalima buvo, o progresas nevyko... ir dabar - gimdymo istorija paraše wink.gif, saremiai prasidėjo vakare, tikrai labaai skaudėjo nuo antros valandos DIENOS, taip kad jau nebeįmanoma buvo kentėt, o pagimdžiau tik apie SEPTINTĄ. Visus kartus išstumiau pati, du pirmus kartus stumiau gulint ant gimdymo stalo ir gydytojos turėjo padėti išstumti, atrodo - nemokėjau stumti - užgulė pilvą ir išspaudė vaikučius. Trečią kartą stumiau pati, klupint, vaikutis ėjo šoniuku o ne pakaušiu, tačiau išstumiau pati, labai greitai ir be plyšimų. Prie viso to, aš esu gan smulki, o vyro šeima - aukšti žmones, ir mano vaikai yra truputi man didoki smile.gif.

Taip pat atsimenu tokį dalyką per pirmą gimdymą - stumiau pradžioje ant tokios a lia gimdymo kedutės - nuo kedės nusiimdavo sedynė ir gaudavosi kažkas kaip klozetas smile.gif. Sekėsi puikiai, viską jaučiau... nebeskaudėjo... kai jau akušerė nusprendė, kad laikas stumti ant stalo - jaučiausi kaip prispausta varlė - nebegalėjau, nebejaučiau, nebežinojau kaip ką daryti ir kaip stumti tą vaikiuką..... Tai gi, pagal mano patirtį, sunkumus išstumiant lemia ne tiek nuovargis gimdymo metu, kiek tiesiog neteisinga pozicija stumiant, gan didelis personalo įsimaišymas, gimdvybės blaškymas, net ir pačios mamos supratimas, kad ja dabar kažkas turi vadovaut. Tsakant - kitas kraštutinumas nuo jūsų paminetų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2011 01 06, 07:25)
Tų natūralisčių tikrai yra daug įvairių ir gan juokingų, kaip ir rašiau kai daviau nuorodą - nebandykit tai daryti namie  lotuliukas.gif. O natūralus gimdymas nebūtinai gali būti namuose, nors LT pagimdyti tikrai natūraliai su medikais yra gan sunkus darbas, reikalaujantis daug pasiruošimo prieš gimdymą -wink.gif

Dėl skausmų išvargintos mamos... gimdžiau penkis kartus, trys iš jų, kai gimė sūnus, buvo labaai ilgi ir skausmingi - pirmas - 8 val skatinimas be epiduro (Jo tada nesinaudojo..), antras sūnus gimė po geros paros saremių, iš jų keturios valandos - kai gimda užstrigo ir nebeatsidarinėjo beveik ant pačio "piko" - 7-8cm... atrodė, kad mirštu, kad kažkas mane mušė - epiduro jau nebegalima buvo, o progresas nevyko... ir dabar - gimdymo istorija paraše wink.gif, saremiai prasidėjo vakare, tikrai labaai skaudėjo nuo antros valandos DIENOS, taip kad jau nebeįmanoma buvo kentėt, o pagimdžiau tik apie SEPTINTĄ.  Visus kartus išstumiau pati, du pirmus kartus stumiau gulint ant gimdymo stalo ir gydytojos turėjo padėti išstumti, atrodo - nemokėjau stumti - užgulė pilvą ir išspaudė vaikučius. Trečią kartą stumiau pati, klupint, vaikutis ėjo šoniuku o ne pakaušiu, tačiau išstumiau pati, labai greitai ir be plyšimų. Prie viso to, aš esu gan smulki, o vyro šeima - aukšti žmones, ir mano vaikai yra truputi man didoki smile.gif.

Taip pat atsimenu tokį dalyką per pirmą gimdymą - stumiau pradžioje ant tokios a lia gimdymo kedutės - nuo kedės nusiimdavo sedynė ir gaudavosi kažkas kaip klozetas smile.gif. Sekėsi puikiai, viską jaučiau... nebeskaudėjo... kai jau akušerė nusprendė, kad laikas stumti ant stalo - jaučiausi kaip prispausta varlė - nebegalėjau, nebejaučiau, nebežinojau kaip ką daryti ir kaip stumti tą vaikiuką..... Tai gi, pagal mano patirtį, sunkumus išstumiant lemia ne tiek nuovargis gimdymo metu, kiek tiesiog neteisinga pozicija stumiant, gan didelis personalo įsimaišymas, gimdvybės blaškymas, net ir pačios mamos supratimas, kad ja dabar kažkas turi vadovaut. Tsakant - kitas kraštutinumas nuo jūsų paminetų wink.gif


Kiekvienas su savo patirtim. Kaip sakiau nematau prasmes kesti ta nepakelima skausma... Esu pilnai patenkinta savo gimdymais. Niekas prie manes liginineje nelindo, gulejau kaip man patogu, o man buvo patogu guleti tiesiog ant nugaros, taip pat ir stumiau, nes man irgi tas buvo patogu, ir be problemu ir skausmu greit isstumiau vaikus !!! Beje, neplysau nes daktaras kol vaikutis ejo ranka man plete ir masazavo tarpviete, manau jei jis to nebutu dares reiketu pjauti kaip su pirmu vaiku. Nes kai drukra ejo, niekas man nieko nepadejo... tik pjuvi padare, kurio pasekoje 2 savaites negalejau atsisesti 4u.gif
Atsakyti
Stumiau 5val, bet ne del nuovargio is skausmo ir net po tokio ilgo stumimo pavyko isstumti paciai, be pompu, pilvu uzgulimu ir pan. Pavargau, bet vis tik ne pasivaikscioti buvau isejusi wink.gif

Plysau, siuvo, 2 savaites nemalonu buvo toj vietoj, ir dabar ne viskas uzgije, bet man tai menkniekis. labiausiai dziaugiuosi, kad maximaliai pavyko isvengti med intervenciju.
Atsakyti
Gimdzau visiskai naturaliai abu, bet ji trecia karta tektu, reiketu dvasines jegas sutelkt, kad nepasiduot pagundai-epidurui, skauda visgi labai biggrin.gif
Atsakyti
Reikia temą pribaigti smile.gif
viena geriausių knygų apie natūralų gimdymą (neblogai išbalansuota ir įdomi) yra čia:
user posted image
dėja, atrodo į lietuvių kalbą dar neišversta
Atsakyti
gimdziua ir su epiduru ir be. man asmeniskai, gimdymas be nuskausminimo buvo nerealus potyris ax.gif aišku, skaudėjo, bet man pasisekė, kad tas žiaurus skausmas truko tik 10min, po to 15min - stumimas. visas gimdymas 1h15min. 4u.gif o gimdant su epiduru, gimdymas uzsitese...6h...po gimdymo visą nakti nepajudejau lovoj, kai naturaliai pagimdzius as jau po 1,5h uzlipau laiptais i palata...(abu kartus truputi plysau, nes vaikuciai dideli virs 4kg svere...) siaip, jei skaudetu ilgai, neatsidarineja kaklelis, ar per letai veriais ir etc, tai grcsiai imciau epidura...cia jau nuo gimdymo priklauso ir nuo mamytes sugebejimo pakelti skausma...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti