Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Aš jau užsiregistravau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamela @ 2008 08 17, 22:20)
Kulikauskaitė, berods.


Apie ją daugiau galite paskaityti "Sveikos pradžios" puslapyje.
Atsakyti
Aš visą nėštumą atvaikščiojau pas B. Kulikauskaitę thumbup.gif Ir esu jai labai dėkinga, kad šis nėštumas nenutrūko, kaip ankstesnieji. Esu įsitikinus, kad tik jos dėka išnešiojau savo lėlytę wub.gif . Gimdyt planavau irgi pas ją, bet po to taip gavosi, kad gimdžiau kitur....
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2008 08 17, 21:14)
Banga Kulikauskienė, Krikščioniškuose gimdymo namuose  4u.gif

Atsiprašau, suklydau blush2.gif

BANGA KULIKAUSKAITĖ 4u.gif
QUOTE(mamela @ 2008 08 17, 22:20)
Kulikauskaitė, berods.

drinks_cheers.gif

Sveikinu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
paskutiniam mamos žurnalo numeryje yra senelio Odent'o straipsnis apie natūralų gimdymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 11 28, 23:00)
paskutiniam mamos žurnalo numeryje yra senelio Odent'o straipsnis apie natūralų gimdymą 4u.gif

Įdomu būtų paskaityti 4u.gif

Gal kas nors galėtų nuskanuoti ir čia įdėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2008 11 29, 11:29)
Įdomu būtų paskaityti  4u.gif

Gal kas nors galėtų nuskanuoti ir čia įdėti  ax.gif


Atsidarykite www.sveikapradzia.lt ten yra nuorodos kur galima paskaityti straipsnių apie M.Odentą, jo interviu Lietuvos radijui ir konferencijos "Gimdymo menas ir mokslas" pranešimai.
Atsakyti
QUOTE(zozulia @ 2008 11 29, 13:52)
Atsidarykite www.sveikapradzia.lt ten yra nuorodos kur galima paskaityti straipsnių apie M.Odentą, jo interviu Lietuvos radijui ir konferencijos "Gimdymo menas ir mokslas" pranešimai.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zozulia @ 2008 11 29, 14:52)
Atsidarykite www.sveikapradzia.lt ten yra nuorodos kur galima paskaityti straipsnių apie M.Odentą, jo interviu Lietuvos radijui ir konferencijos "Gimdymo menas ir mokslas" pranešimai.

Ačiū, perskaičiau. Ne tik straipsnius, bet ir komentarus.Tokia realybė, apie kurią rašo komentuotojai man yra įtikinamesnė, nei teorija, deja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 11 29, 20:06)
Ačiū, perskaičiau. Ne tik straipsnius, bet ir komentarus.Tokia realybė, apie kurią  rašo komentuotojai man yra įtikinamesnė, nei teorija, deja... g.gif

tai ne teorija, o gamtos dėsniai. Ir Lietuvoje galima pagimdyti natūraliai, bet reikia tam pasiruošti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 12 01, 12:07)
tai ne teorija, o gamtos dėsniai. Ir Lietuvoje galima pagimdyti natūraliai, bet reikia tam pasiruošti 4u.gif


visiskai pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif gamtos neapgausi wub.gif reikia ne nsavo igeidziu ziureti - o vaikucio sveikatos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 12 01, 13:07)
tai ne teorija, o gamtos dėsniai. Ir Lietuvoje galima pagimdyti natūraliai, bet reikia tam pasiruošti 4u.gif


Oi, Brangiosios, per kokius rozinius atvejus jus zvelgiate i gamtos desnius ir naturaluma!
Svarbiausias gamtos desnis, kuris leidzia gyvybei prisitaikyti ir tobuleti yra naturali atranka. Kazkodel ji pamirstate. Norite naturaliu salygu be gydytojo isikisimo, bet simtaprocentinio motinos ir vaiko isgyvenamumo bei sveikatos. Tai nenaturalu. Gamtoje niekad neisgyvena visi jaunikliai. Tad apie koki cia naturaluma kalbame?
Atsakyti