Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Natuke @ 2008 07 28, 22:53)
pacituosiuu pati save

tai kodėl man vėl niekas neatsakė?


Todel, kad Jums viskas pavyko kaip planavot lotuliukas.gif Va, parasytumet, kad del (ne)teisingai pasirinktos gimdymo pozos atsirado komplikaciju - tai greitai "sukramtytu".. lotuliukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 07 28, 21:53)
tai kodėl man vėl niekas neatsakė?

Natuke, nes atsakymas aiškus - tokių gydyojų (kaip ir tokių, kurie mano atveju leistų laukti ir bandyti "be vandenų" gimdyti kelias paras) Lietuvoj gal vienas - du, na, dar keli gal sutiktų, jei gerai sumokėtum... Nes "protokolas, atsakomybė, standartai, klasika..."
Atsakyti
Na pvz. nezianu, kaip kitoms, o man tai nieks nenurodinejo kokij pozoj stumti reikia....Toj vonioj budama ir klupejau, ir atsiremus pusiau gulejau, tik kad netupejau - -nes ir nenorejau, ir nepatogu. O pirma suneli tai ne vandeny gimdziau, bet kad del tu paskutiniu keliu stangu butu buve kazkokiu nepatogumu, ar skausmas kazkoks didesnis - -net nepagalvojau...Tiesiog jau kai lenda galvyte apima toks dziaugsmas ir laime, kad net man absoliuciai nesvarbu buvo, ir net klausimas toks iskiles nebuvo, kad dabar galeciau tupeti, ar klupeti - -as buvau laiminga ir nejauciau jokiu nepatogumu.
O del komplikaciju ir pozos pasirinkimo kaip cia viena mamyte rase - -tai jei turit omenyje plysimus ir siuvimus - tai as pvz, neplysau nei pirmu, nei antru gimdymu, o pvz. ne viena gimdydama namie yra plysus...
Tai vat man asmeniskai svarbiausia patogiai ir saugiai jaustis viso gimdymo metu ir dziaugtis, kad pagimdei naturaliai, be komlikaciju sveika vaikuti, o del tu paskutiniu keliu minuciu stangu dabar daryti cia trgagedija - vos ne kelti klausima buti ar nebuti - -net juokinga...Gal jei esi perfekcioniste - -tai ir verta del poros minuciu atsitupimo pozos vaziuoti ir Silutes i Kauna....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shantal: 29 liepos 2008 - 14:24
QUOTE(Sazha @ 2008 07 29, 13:35)
Natuke, nes atsakymas aiškus - tokių gydyojų (kaip ir tokių, kurie mano atveju leistų laukti ir bandyti "be vandenų" gimdyti kelias paras) Lietuvoj gal vienas - du, na, dar keli gal sutiktų, jei gerai sumokėtum... Nes "protokolas, atsakomybė, standartai, klasika..."



Sazha, va cia jau kalba Jusu isankstinis nusistatymas. Pirma vaika gimdziau pries 9 metus, jau tada galejai gimdyti kaip norejai (klupom, stovom), kamuolys buvo, zvakeles degiojo ir ramia muzikele leido. Manau, kad kiekviena mama, bent jau Kaune tikrai turi galimybe pasirinkti ne is vieno ar dvieju gydytoju, o net ir gimdymo namus pagal savo nusistatyma (pvz. II lig. ir KGN naturalu gimdyma propaguoja tikrai ne viena gydytoja).
Atsakyti
"Nesitarus"?
Atsakyti
Sazha, kaip sekasi po gimdymo?
Atsakyti
http://www.paramanau...t/konferencija/
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2008 07 29, 15:38)
Sazha, va cia jau kalba Jusu isankstinis nusistatymas. Pirma vaika gimdziau pries 9 metus, jau tada galejai gimdyti kaip norejai (klupom, stovom), kamuolys buvo, zvakeles degiojo ir ramia muzikele leido. Manau, kad kiekviena mama, bent jau Kaune tikrai turi galimybe pasirinkti ne is vieno ar dvieju gydytoju, o net ir gimdymo namus pagal savo nusistatyma (pvz. II lig. ir KGN naturalu gimdyma propaguoja tikrai ne viena gydytoja).

prabegom, jei gali pasakyk, kokie gydytojai mirksiukas.gif
Labai norėčiau gimdyti natūraliai, su žvakutėm ir muzika ramia, be jokių vaistų... Ir kad mažiuką/ę tik gimusį padėtų man ant krūtinės, galėčiau pasirinkt pozą, galbūt gimdyt vandeny, bet nežinau kas Kaune priiminėja netradicinius gimdymus tokius.
Atsakyti
QUOTE(aldyte @ 2008 03 06, 23:28)
"Gimties stebuklas" - Natuke, labai gera knyga. Prarijau ją, kai laukiausi. Tai reiškia, ir tu mane įkvėpai, Flight  4u.gif 

Na o būsima gimdyvė, kuri nesidomi gimdymo istorijomis ir nežiūri filmų - sakyčiau yra abejinga. O abejingai laukiant - gimdymo metu pati savo kelio ieškot gali ir nesugebėt... Vijurka, gal tu geriau pasidomėk, kaip gimdo kitos. Kad geriau žinotum, kaip gimdyt pačiai.



as irgi manau, kad butina dometis kas per dalykas yra tas gimdymas, kad po to nereiketu bijoti labiau nei reikia 4u.gif as skaitau viska ir apie visokius gimdymus.pati irgi noreciau naturalaus gimdymo(be nuskausminimo, be Cezario ir t.t.-toki as laikau naturaliu musu laikais !), bet negaleciau rizikuoti savimi ir leliuku ir gimdyti viena su vyru, be jokio mediko prieziuros schmoll.gif juk nezinia kaip viskas gali pakrypti per kelias sekundes ... zinau, kad kai as gimdysiu , mano pagalbininkas bus vyras ir akusere. esu uz tai, kad kuo maziau "vireju" butu !
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 08 17, 19:08)
bet nežinau kas Kaune priiminėja netradicinius gimdymus tokius.

Banga Kulikauskienė, Krikščioniškuose gimdymo namuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2008 08 17, 21:14)
Banga Kulikauskienė


Kulikauskaitė, berods.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2008 08 17, 12:40)

Pucca, konferencijos mokestis 20lt, įleidžia visus thumbup.gif
QUOTE
Gydytojams:
Akušerijos-ginekologijos draugijos nariams - 30 Lt,
ne nariams - 40 Lt

Akušerėms:
Akušerių sąjungos nariams - 20 Lt,
ne nariams - 30 Lt

Rezidentams, studentams, ne medicinos darbuotojams, besilaukiančioms šeimoms - 20 lt.

Ten galėsi išsiaiškinti, kas be Bangos priima natūralius gimdymus smile.gif. Aš einu registruotis, tikiosi mus su Aniutą įleis biggrin.gif
Atsakyti