Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(flight @ 2008 07 19, 17:23)
Tema išvirto į naminių gimdymų temą.  rolleyes.gif
Smagu diskutuoti, bet turiu bėgti toliau dirbti (et, darbinis savaitgalis doh.gif ),  tad šiandien daugiau nebegrįšiu čia, atia, nesipykit labai  biggrin.gif



Gal nesipyksim.

Einu ieskoti saldzios vakarienes - isvemti tokia maloniau... Kaip isganymo laukiu toksikozes pabaigos ir galvoju - butu po ranka pribuveja, paguostu, palaikytu, paburtu ka nors, ir, tikiu, kad butu lengviau...
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2008 07 19, 18:30)
Einu ieskoti saldzios vakarienes - isvemti tokia maloniau... Kaip isganymo laukiu toksikozes pabaigos ir galvoju - butu po ranka pribuveja, paguostu, palaikytu, paburtu ka nors, ir, tikiu, kad butu lengviau...


bigsmile.gif sveikinu
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2008 07 19, 17:30)
Mažyly nesiūlomas epidūras, ten kaip tik pabrėžiamas natūralaus gimdymo svarbumas.

nu bet šiuo atveju čia OT  biggrin.gif



Oj, esu tikra, kad KMUK ir Mazylis yra labai labai geros istaigos. KMUK jaunyli nuo branduolines geltos isgelbejo (nors mane apdovanojo auksiniu stafilokoku).

Tik mano patirtis tokia labai subjektyvi gaunasi, todel atsiprasau ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2008 07 19, 18:09)
Be to, esu isitikinusi, kad pribuvejos neitu licencijuotis. Reikalavimai butu nepakeliami - ziurim blaiviai - dar koki desimt metu sveikatos ministerijos funkcionieriu neitikintume, kad siuvineti marskiniai gimdyvei yra geriau nei 10 metu universiteto mokslus krimtusi ginekologe.


Pasakyta tiksliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2008 07 19, 18:31)
Oj, esu tikra, kad KMUK ir Mazylis yra labai labai geros istaigos.  KMUK jaunyli nuo branduolines geltos isgelbejo (nors mane apdovanojo auksiniu stafilokoku).

Tik mano patirtis tokia labai subjektyvi gaunasi, todel atsiprasau ir as smile.gif


he biggrin.gif
matai, aš tik su Mažyliu susidūrus esu, tai galiu pasakyt, kad ten gana blaiviai į epidūrą žiūri. per paskaitėles pabrėžia natūralų gimdymą, bet kai atėjau su 1cm atsidarymu (kaip ir prieš tai 3 dienas pasitikrinant, nes vėlavau), nekukliai patarė akušerė net negalvot apie gimdymą be epidūro.

kas vėliau vyko tai jau kaip ir drin biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2008 07 19, 17:52)
he  biggrin.gif
matai, aš tik su Mažyliu susidūrus esu, tai galiu pasakyt, kad ten gana blaiviai į epidūrą žiūri. per paskaitėles pabrėžia natūralų gimdymą, bet kai atėjau su 1cm atsidarymu (kaip ir prieš tai 3 dienas pasitikrinant, nes vėlavau), nekukliai patarė akušerė net negalvot apie gimdymą be epidūro.

kas vėliau vyko tai jau kaip ir drin  biggrin.gif



Tai vat, kad ju politika ir pamokeles nelabai sutampa.

O mano gydytoja, kai as jos paklausiau - gal patartu rinktis epidura - atsake taip: jei nori palengvinti gimdyma sau - rinkti. Jei vaikeliui - nesirink. Nes mes, medikai, is gimdyves treliu suprantame, kada vaikelis ateina. Nu tai kai taip pasake, tai kuri motina lengvins gyvenima sau, o ne vaikeliui lotuliukas.gif

Tiesa, per gimdyma taip ir buvo - vos tik aimanos perejo i falceta (mol, skauda), is karto - ant stalo, komanda "gaudom" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2008 07 19, 18:58)
Tai vat, kad ju politika ir pamokeles nelabai sutampa.

O mano gydytoja, kai as jos paklausiau - gal patartu rinktis epidura - atsake taip: jei nori palengvinti gimdyma sau - rinkti. Jei vaikeliui - nesirink. Nes mes, medikai, is gimdyves treliu suprantame, kada vaikelis ateina. Nu tai kai taip pasake, tai kuri motina lengvins gyvenima sau, o ne vaikeliui  lotuliukas.gif

Tiesa, per gimdyma taip ir buvo - vos tik aimanos perejo i falceta (mol, skauda), is karto - ant stalo, komanda "gaudom"  bigsmile.gif


aš tai iki šiol nesuprantu kaip galima rėkti per sąrėmius. aš tiek kankinaus, kad tik kvėpavau. alpinėdama. lotuliukas.gif ir čia prieš epidūra, ir jau epidūrui nebeveikiant su maximalia doze (prie 4cm atsidarymo). anisteziologė tik ir kartojo "kaip gerai kvėpuoji, kaip geri kvėpuoji". kad nieko kito nesugebėjau padaryt kaip tik kvėpuot hihihi.gif
Atsakyti
mergytes, as isiterpsiu blush2.gif labai sudomino jusu tema. pati esu diiiidele baile, ir tikrai neisdrisciau gimdyti namie

QUOTE(Sazha @ 2008 07 19, 16:13)
1. man tos paros, ramstant sienas, nesulyginamos su operacija ir visu "kraičiu", kurį su ja gauni;
2.kaip galima gulėt sąrėmiaujant, jei nenaudoji nuskausminamųjų vaistų;
3.kaip moterys, pagimdžiusios kartą ligoninėj, ryžtas grįžti vėl;




1. gimdziau pti ligonineje abu savo vaikus. sienas ramsciau, nes pjove tarpviete abu kartus. buvo taip bloga ir slipna, o ir skausmas doh.gif
2. gimdant antra vaikuti kazkodel issigandau nuskausminamuju, po 6 valandu saremiu, kurios sieke 80 proc. saremiaujant gulejau, nes neturejau jegu vaiksciuot, skaudejo ne tik pilva, nugara, o ir kojos-butent koju skausmas buvo tiesiog nepakeliamas-gelbejo vyras, kuris masazavo(del koju.... man ir menesiniu metu visa laika skaudakoju raumenys-labai nemalonus skausmas)
3. kaip jau ir parasiau-esu baile ir bijau gimdyt namie (abu vaikus gimdziau visa nakti-nedaviau savo akuserem net pamiegot, nes turejau zinot, kad viskas gerai blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2008 07 19, 17:35)
I pirma ir trecia tavo klausima galiu atsakyti taip - ne visos moterys buna pasiruosusios motinystei iki tokio lygio,



Apie motinyste ir branda. bigsmile.gif

Nereikia susiaurinti pasirengimo motinystei lygio iki... gimdymo budo. Moterys, kurios gimdo su CZ pagalba ar su epiduru maziau pasirenge motinystei, nei gimdancios be nuskausminimo? Baikit juokus. Pamatysim, kuri geriau pasiruosus, kai vaikai uzaugs. Vat tos, kuriu vaikai uzaugs laimingais zmonemis, tos ir gaus medali uz tinkama pasiruosima ir pavyzdinga mamos pareigu atlikima. 4u.gif O burti is gimdymo budo- nieko vertas uzsiemimas. Manot, jis kazka lemia ar itakoja- simtas metu. biggrin.gif Pamatysit.

Man naturalaus gimdymo budo sureiksminimas kvepia savo fiziologijos sureksminimu. Gal verta paieskoti kitu saves gerbimo pagrindu? mirksiukas.gif

Tas gimdymo proceso sureiksminimas man primena kai ka. Pries keliolika metu istekejau. Na, tai skambus pavadinimas. Is tiesu, tai tiesiog norejom kartu su vyru gyventi, kartu gyvenima kurti, tai nuejom i Santuoku rumus dzinsavoti ir pasirasem popierukus. Mano keturios geriausios drauges ziurejo su pasaipa- koks bus gyvenimas, jei pradzia tokia. Netrukus viena po kitos istekejo tos mano keturios drauges- su suknelem, filmukais ir muzikantais.

Finalas- po trylikos metu is musu penkiu keturios issikyre su trenksmais-griausmais ir asarom. Spekit, kuri is "nuotaku" liko istekejus ir gyvena sau apsipatenkinus grazioje seimoje?
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 19, 19:16)
Spekit, kuri is "nuotaku" liko istekejus ir gyvena sau apsipatenkinus grazioje seimoje?


taigi senai žinomas posakis: gyvenimo kartu sėkmė atvirkščiai proporcinga vestuvių išlaidoms biggrin.gif

anyway ne visada ir tas posakis pasiteisina. visame kame reikia turėti blaivų protą ir saiką. tas "aukso vidurys" visame kame ir yra sėkmė. nebūtina turėt milijardus, kad būtum laimingas, bet geriau turėt daugiau nei kelis tūkstančius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2008 07 19, 18:27)
As tai galvoju, o kodel pribuvejos negaletu priimineti ligonineje?


Ar cia tos su zvakutem ir siuvinetais naktinukais gimdyvei? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 19, 20:16)
Apie motinyste ir branda.  bigsmile.gif

Nereikia susiaurinti pasirengimo motinystei lygio iki... gimdymo budo. Moterys, kurios gimdo su CZ pagalba ar su epiduru maziau pasirenge motinystei, nei gimdancios be nuskausminimo? Baikit juokus. Pamatysim, kuri geriau pasiruosus, kai vaikai uzaugs. Vat tos, kuriu vaikai uzaugs laimingais zmonemis, tos ir gaus medali uz tinkama pasiruosima ir pavyzdinga mamos pareigu atlikima.  4u.gif  O burti is gimdymo budo- nieko vertas uzsiemimas. Manot, jis kazka lemia ar itakoja- simtas metu.  biggrin.gif Pamatysit.

Man naturalaus gimdymo budo sureiksminimas kvepia savo fiziologijos sureksminimu. Gal verta paieskoti kitu saves gerbimo pagrindu?  mirksiukas.gif

Tas gimdymo proceso sureiksminimas man primena kai ka. Pries keliolika metu istekejau. Na, tai skambus pavadinimas. Is tiesu, tai tiesiog norejom kartu su vyru gyventi, kartu gyvenima kurti, tai nuejom i Santuoku rumus dzinsavoti ir pasirasem popierukus. Mano keturios geriausios drauges ziurejo su pasaipa- koks bus gyvenimas, jei pradzia tokia. Netrukus viena po kitos istekejo tos mano keturios drauges- su suknelem, filmukais ir muzikantais.

Finalas- po trylikos metu is musu penkiu keturios issikyre su trenksmais-griausmais ir asarom. Spekit, kuri is "nuotaku" liko istekejus ir gyvena sau apsipatenkinus grazioje seimoje?

drinks_cheers.gif jei trumpai, tai jau istikruju- kaip gali gimdymo budas itakoti motinystes jausma, meile vaikui ir tt.
ta, kur NATURALIAI pagimde prie konteinerio ir ismete vaika, ko gero, apdovanota isskirtiniu motinystes jausmu, ar ne?
o as va vaziuosiu CO pirmadieni... tai as jau bloga? nemylesiu vaiko? baikit nesamones doh.gif
Atsakyti