Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(dange @ 2008 07 19, 14:55)
doh.gif na taip, gydytojo darbas, tai menkutis epizodas tarp kavutės gėrimų.


Mmm, gal man dar po kiekvieno komentaro didelėmis raidėmis parašyti "nesuprasti paraidžiui", "ironija", "sarkazmas"... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 07 19, 14:55)
doh.gif na taip, gydytojo darbas, tai menkutis epizodas tarp kavutės gėrimų.

dange, kaip manai, kaip butu galima nutraukti ta beprasmiska kara tarp gydytoju ir pacientu? g.gif
Atsakyti
Na, 60 val. be vandenu tai jau tikrai rizikavimas vaikucio sveikata, kad ir kaip savim pasitiketum unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 19, 14:53)
Priekaištus pasilaikiti sau - išbelbėti jie nepadės. 

Taip isgelbeti jie nepades, bet kita karta gali paprasciausiai buti per velu. Ir per tavo ir pribuvejos klaida, gali jie tavo vaikeliui ir nebepadet...Ir as zinau, kad tikrai buvo per ilgai uzdelsta....
Atsakyti
QUOTE(adele 33 @ 2008 07 19, 15:03)
Ir per tavo ir pribuvejos klaida, gali jie tavo vaikeliui ir nebepadet...Ir as zinau, kad tikrai buvo per ilgai uzdelsta....


Taip, klysta žmonės, pribuvėjos, medikai. Ir tikrai pritariu - geriau, kad fatališkų klaidų nebūtų, niekur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 07 19, 14:58)

cia tas pats butu, jei man i traumpunkta nuvezus susizeidusi kraujuojanti keturmeti, pirmiausiai reiktu isklausyti morala apie vaiku prieziura ir auklejima  doh.gif


As nezinau, ar tau teko vaziuoti i ligonine tokioj buklej, kai jau gimdymo veikla sustojus, o vaiko sprandukas su galvyte uzlauzti...Ir nezinai, ar ar dar gyvas jis ar ne....O tu apie zaizdeles keturmecio kalbi....
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 19, 14:58)
Mmm, gal man dar po kiekvieno komentaro didelėmis raidėmis parašyti "nesuprasti paraidžiui", "ironija", "sarkazmas"... g.gif

Sorry, mano reakcija absoliučiai asmeniška ir subjektyvi, sunki darbo diena pasitaikė.

QUOTE(ragnez @ 2008 07 19, 15:00)
dange, kaip manai, kaip butu galima nutraukti ta beprasmiska kara tarp gydytoju ir pacientu?  g.gif

Keičiant požiūrį abiems pusėms.
Atsakyti
QUOTE(adele 33 @ 2008 07 19, 15:10)
As nezinau, ar tau teko vaziuoti i ligonine tokioj buklej, kai jau gimdymo veikla sustojus, o vaiko sprandukas su galvyte uzlauzti...Ir nezinai, ar ar dar gyvas jis ar ne....O tu apie zaizdeles keturmecio kalbi....

kuo kritineje bukleje pacientui gali padeti priekaistai, moralai ir grubus elgesys?


QUOTE(dange @ 2008 07 19, 15:18)
Keičiant požiūrį abiems pusėms.

kaip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 19 liepos 2008 - 14:22
QUOTE(ragnez @ 2008 07 19, 15:18)
kuo kritineje bukleje pacientui gali padeti priekaistai, moralai ir grubus elgesys?

Niekuo.Ir jei kažkas iš personalo "paleido liežuvį" tai neprofesionalu. Bet žmogiška.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 07 19, 15:21)
kuo kritineje bukleje pacientui gali padeti priekaistai, moralai ir grubus elgesys?

Kritineje bukleje nieks ir nesako... ten jau tik klausimas, ar spes padeti ar ne... Pasako paskui, kad kita kart jau gali ir nebespeti...Ir jie teisus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adele 33: 19 liepos 2008 - 14:26
Sazha - sveikinimai 4u.gif Šaunolė. Dėl vandenų - vakaruose laukia iki 3dienų. ax.gif

Aplamai esi ne pirma panašių temų dalyvė, kuri baigė cezariu. Dėl to ir aš prieš gimdymus bijojau labai kategoriškai kalbėt... Esi drąsi, kad pasirodei, aplamai diskutojam toliau 4u.gif

o ar tavo gydytojai ligoninėje žinojo, kad atvažiavai po naminių gimdymų? Ar važiavai pas pažįstomą gydytoją ar šiaip.. kaip jie elgėsi?
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 07 19, 15:22)
Niekuo.Ir jei kažkas iš personalo "paleido liežuvį" tai neprofesionalu. Bet žmogiška.


lygiai taip pat zmogiska, kaip ir tai, kad tokioje bukleje ginybiskai nusiteikusi ir sutrikusi ggimdyve bet koki zodi, pastaba ar net visai nekalta pastebejima gali priimti neadekvaciai.

zodziu, kritine situacija neabejotinai sunki visiems jos dalyviams.
Atsakyti