Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Leticija @ 2008 07 18, 23:46)


Aš suprantu, kodėl. Pradėjus gimdyti namuose ir su panašiu ekstra atveju atvykus į ligoninę reikia pasiruošti mažų mažiausiai nepagarbai iš gydytojų pusės. Deja sad.gif

Atsakyti
nu va. pagaliau pasirodei, Sazha. Nes jau labai neramu buvo. ir, pasirodo, ne be reikalo unsure.gif
Tikrai labai smagu, kad viskas gerai baigėsi, tik keista, kad medikams esi tik dar kategoriškesnė. ne visi gimdymai namie turi baigtis sėkmės istorija, patalpinta SM. 4u.gif

aukit sveikos, tu stiprėk kuo greičiau 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(flight @ 2008 07 19, 11:37)
Aš suprantu, kodėl. Pradėjus gimdyti namuose ir su panašiu ekstra atveju atvykus į ligoninę  reikia pasiruošti mažų mažiausiai nepagarbai iš gydytojų pusės. Deja sad.gif


aaa. nepagalvojau. tikiu 100proc.
jei kas randa bent mažytį akstiną pasityčiot - būtinai pasityčios.
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2008 07 19, 14:08)
jei kas randa bent mažytį akstiną pasityčiot - būtinai pasityčios.

Zinai, galima ir juos suprasti...Jie nesitycioja, bet issako savo pasipiktinima tokiais gimdymais namuose, kai paskui jiems reikia gelbeti mama ir vaika...As ne konkreciai apie sios mamytes, kuri cia gimde, atveji. Turiu skaudzios patirties su gimdymais namuose, kai tik gydytoju deka pavyko laiku vaikuti nuo cerebrinio paralyziaus isgelbeti... Tai as visai nesistebiu, kad jie ir piktinasi. Cia kaip ejimas peilio asmenimis - -gali slystelti i viena puse, gali i kita. Aisku nemalonu klausytis tu priekaistu(svelniai pasakyta), bet jei jau ryztiesi namu gimdymui, tai reikia but pasirengus ir visoms situacijoms, kurios gali atsitikt.

Atsakyti
QUOTE(adele 33 @ 2008 07 19, 14:25)
Zinai, galima ir juos suprasti...Jie nesitycioja, bet issako savo pasipiktinima tokiais gimdymais namuose, kai paskui jiems reikia gelbeti mama ir vaika...


Nu joo..vargšai tie medikai, tikrai. Įsivaizduokit, jiems reikia gelbėti! Vietoje to, kad sėdėtų sau, kavutę gurkšnotų - tam jie ir rinkosi šią profesiją, kad darbo metu galėtų sėdėti ir plepsėti - tenka užsiimti visokiais ten reanimavimais, kirpimais, skatinimais, siuvimais...Fui...žmonės, o ypač gimdančios visokios, su komplikacijom, nei sąžinės, nei gėdos neturi...

Ligoninės, kaip žinia, skirtos sveikiems žmonėms. Ir idealiems gimdymams. Ir pasitaiko gi nesusipratusių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 19 liepos 2008 - 13:40
QUOTE(flight @ 2008 07 19, 14:37)
Nu joo..vargšai tie medikai, tikrai. Įsivaizduokit,  jiems reikia gelbėti! Vietoje to, kad sėdėtų sau, kavutę gurkšnotų - tam jie ir rinkosi šią profesiją, kad darbo metu galėtų sėdėti ir plepsėti - tenka užsiimti visokiais ten reanimavimais, kirpimais, skatinimais, siuvimais...Fui...žmonės, o ypač gimdančios visokios, su komplikacijom,  nei sąžinės, nei gėdos neturi...

Ligoninės, kaip žinia, skirtos  sveikiems žmonėms.  Ir idealiems gimdymams. Ir pasitaiko gi nesusipratusių  doh.gif

Zinai, as anksciau tokia pat kategoriska buvau.... Bet cia ne visokie ten kirpimai ar siuvimai... Kai paskutine minute gelbeja tavo vaika nuo inavalidumo, ar net jam gyvybe, tai manau, kad turi teise issakyti ir savo priekaistus...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 07 13, 17:44)
as du pirmuosius pagidziau su epiduru, trecia - be. reakcija i vaika tikrai skyresi.  4u.gif


Manau, priezastis ne tiek gimdymo budas, kiek bendras psichologinis nusiteikimas.

As mylejau visus tris savo vaikus nuo pat to momento, kai suzinojau, kad ju laukiuosi. O kai jie gime, tai naturaliai tapo paciais graziausiais, protingiausiais ir mylimiausiais. biggrin.gif Net klausimu tokiu niekad nekilo- kuri vaika labiau ar maziau myliu, kada tas jausmas atsirado. Jie MANO VAIKAI, negali buti kitaip. Na juokinga man, kai meile ar nemeile bando atrasti kancioj ar epidure. Savyje gal giliau pasikapstyt kai kam reiketu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 19, 14:47)
Manau, priezastis ne tiek gimdymo budas, kiek bendras psichologinis nusiteikimas.


as kalbu ne apie meile vaikams, o apie instinktyvia reakcija i gimusi kudiki per pirmasias minutes nuo gimdymo. ir mano reakcija tikrai buvo kita, kai nebuvau "nuskausminta". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adele 33 @ 2008 07 19, 14:46)
Zinai, as anksciau tokia pat kategoriska buvau.... Bet cia ne visokie ten kirpimai ar siuvimai... Kai paskutine minute gelbeja tavo vaika nuo inavalidumo, ar net jam gyvybe, tai manau, kad turi teise issakyti ir savo priekaistus...


Jei rinkaisi būtent tokią profesiją, turi tą ir daryti - gelbėti. Priekaištus pasilaikyti sau - išbelbėti jie nepadės. O jei negali susilaikyti nuo viešai paorodomos paniekos ar žeminimo - keisk profesją, yra šimtai kitų, kur tokioje situacijoje atsidurti tikrai neteks.

P.s. jei ką, čia ne jums, Adele, adresuota wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 19 liepos 2008 - 14:01
QUOTE(Sazha @ 2008 07 18, 21:51)
smile.gif  O, kalba kaip tik sustojo mano dukters gimimo dieną...
Ką gi - čia buvo tiek laukiančių, kad parašysiu: prasidėjęs natūraliai, mano gimdymas baigėsi CP.


Sveikinu sulaukus dukrytes thumbup.gif .

Na, pabandykit dabar pakarkset, kad Sazha netikra mama, kad neisgyveno gimdymo, kad vyras ana ir visas kitas savo muras- duosim grazos. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 19, 14:37)
Nu joo..vargšai tie medikai, tikrai. Įsivaizduokit,  jiems reikia gelbėti! Vietoje to, kad sėdėtų sau, kavutę gurkšnotų - tam jie ir rinkosi šią profesiją, kad darbo metu galėtų sėdėti ir plepsėti - tenka užsiimti visokiais ten reanimavimais, kirpimais, skatinimais, siuvimais...Fui...žmonės, o ypač gimdančios visokios, su komplikacijom,  nei sąžinės, nei gėdos neturi...

Ligoninės, kaip žinia, skirtos  sveikiems žmonėms.  Ir idealiems gimdymams. Ir pasitaiko gi nesusipratusių  doh.gif

doh.gif na taip, gydytojo darbas, tai menkutis epizodas tarp kavutės gėrimų.
Atsakyti
QUOTE(adele 33 @ 2008 07 19, 14:25)
Zinai, galima ir juos suprasti...Jie nesitycioja, bet issako savo pasipiktinima tokiais gimdymais namuose, kai paskui jiems reikia gelbeti mama ir vaika

dar pridurčiau, kad jei kas , neduok dieve, atsitiktų bloga, kaltinimai pirmiausia kristų ant medikų galvos.

Sazha, sveikinu susilaukus dukrytės 4u.gif nu vis vien drąsi tu motera, trauk tave devynios..... 60 val be vandenų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adele 33 @ 2008 07 19, 14:46)
Zinai, as anksciau tokia pat kategoriska buvau.... Bet cia ne visokie ten kirpimai ar siuvimai... Kai paskutine minute gelbeja tavo vaika nuo inavalidumo, ar net jam gyvybe, tai manau, kad turi teise issakyti ir savo priekaistus...

neturi 4u.gif gydytojai turi padeti pacientui, o savo nuomone apie pacienta turi pasilaikyti sau 4u.gif ypac, kai kalbam apie gimdyma - gimdyvei reikia palaikymo ir pagalbos, o ne gruzinimo - nuo to gimdymas tikrai netampa lengvesnis, situacija negereja, o pablogeti - tikrai gali.

cia tas pats butu, jei man i traumpunkta nuvezus susizeidusi kraujuojanti keturmeti, pirmiausiai reiktu isklausyti morala apie vaiku prieziura ir auklejima doh.gif

galu gale, nelaimiu atsitinka ir ligonineje - kas ir kam tada turi priekaistauti? g.gif ir kaip tai padeda sveikti ar apsaugoti sveikata ateityje? g.gif
Atsakyti