Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Tai taip iseina, kad jos gydytoja, rekomendavusi CP buvo teisi. smile.gif
Atsakyti
Aš tai supratau, kad Sazha ironizuoja ir kad jos gimdymas visai nesibaigė CP wink.gif
Atsakyti
Flight, deja, deja... verysad.gif Na, žmonių reakcija - ne mano dalykas...
Leticija, visai ne. (dabar jau nesvarbu, bet ji man liepė darytis CP, nes aš nukraujuosiu dėl per žemai esančios placentos, kurią kūdikis nusiplėšiąs su savimi gimdymo metu)
Daug dabar nepasakosiu. Nežinau, ar ryšiuosi dėt savo gimdymo istoriją SM padraskymui.
Šiaip, aritmetika paprasta - jei skaičiuot nuo vandenų nutekėjimo, 50 valandų praleidom natūraliai gimdydami namie, dar maždaug 10 - ligoninėj, o tada natūralumas baigėsi, nes, greičiausiai, baigės mano jėgos - paaiškėjo, kad mergaitės galvytė eina ne taip, kaip reikia, doh.gif skatinamieji pašokdino iki lubų ir man pasidarė aišku, kad neišlauksiu, kol galvytė galbūt įsistatys teisingai bei atsivers likę 2 cm, o kur dar stangos... Viską pasirašiau. Ir išpjovė. verysad.gif Ta prasme, ačiū. Ko gero, ligoninės ir yra skirtos tokiem atvejam...
Ir kadangi dabar jau peršokau per šiokį tokį griovį, tai pasakysiu - kitą kartą vėl bandysiu praeit visą kelią pati. Neabejotinai, namie ir natūraliai. O kodėl - na, diskutuosim toliau, pasakysiu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sazha: 18 liepos 2008 - 22:42
Gaila, kad tavo gimdymas nebuvo toks, kokio tikejais, bet gal dabar nebesi tokia kategoriska ligoniniu ir gydytoju atzvilgiu smile.gif
Atsakyti
Dar blogiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 18, 23:45)
Dar blogiau...  doh.gif


g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 18, 23:40)
Šiaip, aritmetika paprasta - jei skaičiuot nuo vandenų nutekėjimo, 50 valandų praleidom natūraliai gimdydami namie, dar maždaug 10 - ligoninėj, o tada natūralumas baigėsi, nes, greičiausiai, baigės mano jėgos - paaiškėjo, kad mergaitės galvytė eina ne taip, kaip reikia,  doh.gif  skatinamieji pašokdino iki lubų ir man pasidarė aišku, kad neišlauksiu, kol galvytė galbūt įsistatys teisingai bei atsivers likę 2 cm, o kur dar stangos... Viską pasirašiau. Ir išpjovė.  verysad.gif  Ta prasme, ačiū. Ko gero, ligoninės ir yra skirtos tokiem atvejam...
Ir kadangi dabar jau peršokau per šiokį tokį griovį, tai pasakysiu - kitą kartą vėl bandysiu praeit visą kelią pati. Neabejotinai, namie ir natūraliai. O kodėl - na, diskutuosim toliau, pasakysiu...  ax.gif


Sazha, užjaučiu, kad viskas gavosi ne taip, kaip norėjai. "Balejinau" už tavo natūralų gimdymą, norėjosi kad tau pasisektų. Ir suprantu tavo norą pamėginti tai pakartoti. (Nors aš ne iš natūralisčių, ir gimdžiau su nuskausminimu, tačiau visgi galiu sakyt, kad daugiau mažiau jau žinau tą jausmą, kaip gimsta pro natūralius gimdymo takus vaikutis, ir man šita patirtis davė be galo daug...ir niekad niekam nelinkėčiau cezario, jeigu tik galima jo išvengti).
Džiaugiuosi ir sveikinu, kad visgi mergytė pagaliau gimė ir džiugins jūsų širdis. 4u.gif Ar jai viskas gerai, ar nepakenkė, kad net 60 valandų prabuvo be vandenų? Man net sunku įsivaizduoti tokią trukmę, juk daktarai laiko, kad jau 24 valandos yra labai daug...
Atsakyti
Foxe, ačiū 4u.gif
Žinok, kai rašau valandas, pati negaliu patikėt - vis perskaičiuoju mintyse, ar neapsirinku...
9-10 pagal apgar biggrin.gif
Daktarai nežinojo ir jau nesužinos, kad "ilgas bevandenis periodas", del kurio jie man visą savaitę kalė po 6 kubus penicilino per dieną, truko ne 16 valandų, o 60...
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 18, 23:16)
Foxe, ačiū  4u.gif 
Žinok, kai rašau valandas, pati negaliu patikėt - vis perskaičiuoju mintyse, ar neapsirinku...
9-10 pagal apgar biggrin.gif 
Daktarai nežinojo ir jau nesužinos, kad "ilgas bevandenis periodas", del kurio jie man visą savaitę kalė po 6 kubus penicilino per dieną, truko ne 16 valandų, o 60...

Sazha, sveikinu su seimos padidejimu ir bent jau man tikrai tas pats kokiu keliu gime tavo dukrele. lai tik auga sveikut. na tu nesidziaugi del cezario, bet taip jau atsitiko. o as labai patenkinta cezariu ir kad aplenkiau gimdymo skausmus ( dabar ir tu zinai kas tai yra)......taip kad ko gero gimdymo budas- skonio riekalas, tik vat beda. nevisuomet gali pasirinkti tai ko nori........
Atsakyti
Sazha, sveikinu susilaukus dukrytes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 18, 23:40)
paaiškėjo, kad mergaitės galvytė eina ne taip, kaip reikia,  doh.gif


Man buvo kaip tik toks variantas su pirmuoju. Galvytė ejo ne taip, kaip reikia. Net baisu prisiminti, nors gimdymas baigėsi natūraliai namuose.
Stiprėkit ir aukit 4u.gif
Atsakyti
Sazha, sveikinu pagimdzius 4u.gif
Atsakyti