Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Natuke @ 2008 03 07, 19:37)
Raideles turbūt jau žinai ka pasakysiu blush2.gif
Gal kaip nors ir be watsu galima atsakyt į tokius klausimus g.gif O šiaip... skamba gana pavojingai, kaip ezoterijos arba okultizmo šaka g.gif

biggrin.gif
na, siaip wuatsu yra vienos is jogu atlikimas vandenyje.
labai gilintis i dvasinius klausimus nebutina, bet pojuciai pakankamai ispudingi. kaip tai padejo man gimdyti, jau rasiau. zinoma, tai tik vienas is daugelio galimu keliu i ta pati tiksla. su okultizmu ir ezoterika turi tiek pat bendro kaip ir bet kuri kita joga smile.gif
Atsakyti
dar pora gimdymu
http://www.youtube.c...h?v=QgMBQly0kKo
http://www.youtube.c...h?v=fJgcRmA3ilM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 08 kovo 2008 - 16:42
QUOTE(Natuke @ 2008 03 08, 17:31)

Nesugeu situ paziuret... Liepia turet 18 ir isiloginti... Prisijungus tas pats sh... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 03 08, 21:33)
Nesugeu situ paziuret... Liepia turet 18 ir isiloginti... Prisijungus tas pats sh...  doh.gif

turi užsiregistruoti, tada youtube leis tau žiurėt viska smile.gif 4u.gif
Papildyta:
dėl siaubiakų - man tokie gimdymai yra daug baisesni unsure.gif
http://video.google....8...32497&hl=en
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 03 06, 20:43)
Dar atiprašau už "kažkas" ir kitas klaidas mano žinutėse. Galvoju - gal oficialų atsiprašymą parašyt ir įdėti į parašą, kad nereikėtų už kiekvieną klaidą atsiprašinėt.  mirksiukas.gif Jų pas mane tikrai per daug unsure.gif  blush2.gif Tikrai atiprašau - neturiu dabar galimybės gilintis į lietuvių kalbos gramatiką unsure.gif

Na man tai nemaišo, galima ir taip paskaityt. sunkiau buna kai tarpeliu nededa arba labai ilgus sakinnius be taškų rašo. Beje, Natuke, ar kartais tau anglų klb nelengvesnė už lt (kažkur kažką minėjai JAV ar pan)?

QUOTE(Natuke @ 2008 03 08, 20:40)
turi užsiregistruoti, tada youtube leis tau žiurėt viska smile.gif 4u.gif
Papildyta:
dėl siaubiakų - man tokie gimdymai yra daug baisesni unsure.gif
http://video.google....8...32497&hl=en

Jo, tas http://video.google....8...32497&hl=en tai tikrai baisus, brrr... doh.gif
Iš kitų vaizdų matosi, kad lelius sugeba pats lysti, net galvytė pasisuka be jokio prievartinio laužimo ir plėšimo. tiesiog reikia (taip suprantu) pakankamai stumti moteriai. (o ką jau kalbėti apie tas reples blink.gif
Nors aš net nepastojus, bet savo gimdymą kada nors (tikiuosi) įsivaizduoju Viena (net nzn kaip su vyru bus), nenoriu matyti net medikų, vien žo kaip laukinė patelė tyliai pasikavojus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 08 kovo 2008 - 21:25
QUOTE(Linutas @ 2008 03 08, 22:23)
Iš kitų vaizdų matosi, kad lelius sugeba pats lysti, net galvytė pasisuka be jokio prievartinio laužimo ir plėšimo. tiesiog reikia  (taip suprantu) pakankamai stumti moteriai. (o ką jau kalbėti apie tas reples  blink.gif


Replės baisu, ir mamai ir vaikui, bet norisi tikėti, kad jas jau naudoja ne šiaip sau, gimdymo paįvairinimui ar sadistiškiems gydytojų poreikiams patenkinti. Matyt, nebeturėjo kito pasirinkimo, gelbėti reikėjo, tai ir gelbėjo.

Labai norint internete galima rasti daugybę komplikuotų gimdymų vaizdelių, bet ar verta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 08 kovo 2008 - 22:19
QUOTE(flight @ 2008 03 08, 23:17)
Labai norint internete galima rasti daugybę komplikuotų gimdymų vaizdelių, bet ar verta?


Nea schmoll.gif, nebent siaubiaku megejoms. Man smagiau ziuret i graziai atejusius maziukus ir tiketis panasaus savojo pasirodymo smile.gif
Atsakyti
aš taip pat stengiosi žiurėt gražesnius wub.gif čia tik dėl smalsumo įlindau į "hospital birth". blush2.gif Dėl replių - man pasrirodė, kad vis gi gydytoja bandė vaikelį apverst - tarp kitko ten yra du gimdymai kartu - šiaip ten buvo ištrauka iš edukacinio filmo apie gimdymą brrr schmoll.gif

viskas būs gerai - ar išėjo pažiurėt tuos filmukus? man jie tikrai gražus wub.gif

Šiaip youtube neleidžia bent kam tokius vaizdus žiurėt. Turi užsiregestruot, kai pirmą kartą užsirašai, įvedį savo gimimo datą, o po to kai paspaudį, dar kartą patvirtini, kad esi virš 18kos - ten specialus migtukas atsiranda. Tada jau žiuri.

Dar dėl replių -skaičiau, kad jeigu vaikas neapsisuka gimdymo metų, skausmas būna nugaroje ir yra t.t. pozicijų, kurie padėda vaikui pakeisti padetį (dar per saremius). O jeigu mamai sunku pagimdyti, vis gi galima prieš kerpant ir traukiant su replem (tam kad panaudoti reples, reikia labai giliai įkirpti...), galima pabandyti kitas pozas - juk iš tikrųjų sunku stumti ant nugaros...

Aš kai gimdžiau, buvau jau pavargusi labai ir akušerė pareiškė - manau gimdysim ant nugaros, nes tai labiausiai tinka.... o kai bandžiau stumti, dar pradėjo sakyt, kad neteisingai... ir kaškur visi skubėjo, turėjau kuo greičiau išstumt unsure.gif - nors taip jaučiausi...per stumimą atėjo kita gydytoja jų pakviest, tai sako - tuoj jau baigiam blink.gif Tada atėjo kita gydytoja, užgulė ir įpjovė - viskas. Akušerės laisvos, gali eiti kavos ir važiuoti ilsėtis... Man atrodo, taip pat laisvai galėjo jos leisti man pakeisti pozą ir pagimdyti pačiai, bet pavargo moteryškes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 09 kovo 2008 - 11:22
QUOTE(Natuke @ 2008 03 09, 12:08)
O jeigu mamai sunku pagimdyti, vis gi galima prieš kerpant ir traukiant su replem (tam kad panaudoti reples, reikia labai giliai įkirpti...), galima pabandyti kitas pozas - juk iš tikrųjų sunku stumti ant nugaros...


Būtent tai - kitos pozos - mane (ar mus) ir išgelbėjo. Gimdymas ant nugaros? Replės ar vakuumas būtų garantuotas...

Bet ligoninėje gimdant, pvz., jei nustatoma gresianti ar esanti vaisiaus hipoksija, niekas jau nebelauks ir nebandinės tų pozų. Jeigu spėja, skubus cezaris, jei nespėja - traukia kitaip. Paprastai ne dėl to, kad laukia kavos pertraukėlė, o dėl to, kad nesilaikydami nuostatų rizikuotų atsidurti kalėjime, jei kas būtų ne taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 kovo 2008 - 11:54
idomu, kiek tokių įsikišimų būna dėl rimtų priežasčių - tokių kaip hipoksija ax.gif ir ar galima buvo krizės išvengti g.gif
Atsakyti
Būna tokių nereikalingų įsikišimų, kurie traumuoja sr sužaloja ir mamą, ir vaiką..
Bet mamos vis tiek šventai tiki, kad bet kokia intervencija buvo stebuklingas išgelbėjimas. Pvz., mano atveju ligoninėje gimdymas būtų pasibaigęs tikrai ne natūraliai, taigi, ir aš būčiau "išgelbėta". Namuose tereikėjo atrasti tinkamą pozą. Ir labai susikoncentruoti. Bet kokiu atveju gimdymas (pirmas) buvo ne iš lengvųjų, tiek man, tiek vaikui. Tik namuose visas atsakomybės svoris gulė ant manęs. Ligoninėje, jeigu ką - kalti likę būtų gydytojai...
Net dabar nežinau, kaip geriau... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 kovo 2008 - 12:47
sveikos

QUOTE(Linutas @ 2008 03 06, 18:07)
Ir dar, žiurėjau dokumentinį filmą apie aborigenus (kažkur amazonės kraštuose), tai vienas iš tos svetaines gimdymų tikrai priminė gimdyma, kaip ir aborigenė gimdė. Nors ji nei rėkė, nei staugė (velnias, kaži kaip ten jos sugeba taip, ar jau civilizuotos moterys visai išlepo?  g.gif )


na, kai jūs 13-17tą kartą gimdysit, irgi tylėsit. juk ne naujiena, kad tuose kraštuose niolika vaikų pagimdo biggrin.gif šuo ir kariamas pripranta. o ir iš tų niolikos tik pusė užauga. taigi aborigenai (jie gyvena tik Australijoj, o indėnai - Amazonijoj) mums ne pavyzdys schmoll.gif

o šiaip aš už natūralų. tik nemanau, kad nerėkčiau unsure.gif ir katė kniaukia vesdama kačiukus tongue.gif va koks natūralumas
Atsakyti