Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(alfa159 @ 2008 07 10, 11:35)
Cia ne apie tai, kas as Tave vertinu, o apie tai- kaip save vertini pati. Kai realizuosi tuos savo popierukus, kai salauksi pripazinimo, gal tuomet ir pamatysi, kad ne vien reprodukciniai gebejimai turi verte siame gyvenime.

Geriau nebepamatysiu. Nenurašau nei savo prigimties, nei įgytų žinių kaip jų ir neaukštinu. Esu už darnią visumą kiek tai įmanoma: ir žmoguje, ir pasaulyje. Šiame ir anapus.
Nereikia remiantis sakinuku, apibendrinti gyvenimo.
Ir neįmanoma visiškai pažinti žmogaus, kai net patiems save pažinti gali prireikti viso gyvenimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cabra*urbana: 10 liepos 2008 - 10:44
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 10, 11:20)
As tai siulau siuos pulius perkopint i Negalinciu sulaukti vaiko skyreli- parodyt, kad yra pasaulyje kur kas didesniu ligoniu.  doh.gif
Papildyta:
Deja. Tamsuma neispasakyta. Net genetikai PROFAI (galiu pavardem, bet jums tik visokios internetines Marijanos- naturalistes groja) sako, kad auklejimas seimoje- visu pirma lemia vaiko elgesi, charakteri, sugebejima jaustis laimingu.

Gal tie profai po n metu ka kita sakys, o jus tikekit jais dabar 4u.gif
Del negalinciu sulaukti, svetimo skausmo ir t.t.
Zmogui patogiau galvoti, kad jo gyvenimas priklauso nuo aplinkybiu, Dievo, mediku ir t.t. tik ne nuo jo pacio... kas kaip nori, taip ir gyvena ... o tiesa ji karti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 10:33)
o kai moteris pradeda mastyti vyriskai, nori vyriskai veikti, vyriskai braunasi per gyvenima - tada ji ir turi moterisku problemu .. jos kunas jai parodo, kad jei nori buti vyru, kam tau tada moteriski organai? tada jau ir reikia visos medicinos pagalbos, nes tokios moterys net pastoti pacios negali  4u.gif

blink.gif Butum salia, gautum vyriskai i galva! box.gif Duok DIeve, kad neperskaitytu tokios erezijos tos, kurios pastoti negali! Galvok ka sneki!

QUOTE(alfa159 @ 2008 07 10, 10:56)
Aikit aikit. biggrin.gif O vyra lovoje irgi sekasi itikinti, kad esat puiki meiluze, bo sugebejot vaika isgimdyt?  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 10, 13:19)
blink.gif Butum salia, gautum vyriskai i galva! box.gif


reikia būti moteriškai moteriškei flirt.gif
t.y. pasiūlyk nagą nulaužt vietoj davimo dūdon hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2008 07 10, 13:39)
reikia būti moteriškai moteriškei flirt.gif
t.y. pasiūlyk nagą nulaužt vietoj davimo dūdon hihihi.gif

Uuupsss... negaliu kitaip. As savo lelius Cezario pagalba pagimdziau o ir susilaukti pirmojo buvo sudetinga. Reikia eit apsiziuret ar nebus tik pimpalas kur isdyges, juk praktiskai vyras esu. cool.gif
Atsakyti
Nera ko pykti uz tai, kad daiktus vadinu savo vardais ... Kam daugiau duota is to daugiau ir reikalaujama, kam maziau...- tas pyksta nes jaucia, kad ne lygis, kad kazko truksta, nezino, nemato, bet jaucia... del to ir pyksta, nors niekas ji nei zemina, nei ka 4u.gif
kam dar neatejo laikas, tas i tokias temas nelenda, yra visiskai patenkintas, pagimdo taip kaip gali ir nesidomi tuo, kas jam nesuprantama mirksiukas.gif
Atsakyti
Vietoj natūralaus gimdymo trūkumų ir privalumų svarstymo, čia atsirado tikras karo laukas. Puolam vienos kitas... Tam tikslui gal geriau ringą statykim, nes temą tikrai uždarys.
Buvau įsijautus kad ir prieš alfa159 kratyti ragus ir rausti kanopa žemę... Kol nepamačiau, kad ji laukiasi jau trečio mažylio.
Kaip pirmakartė, norėčiau, kad pasidalintumėt patirtim, ypač tos, kurios gali palyginti gimdymą dabar ir prieš kelis-keliolika metų. Ar bent nurodykit jau esamą temą, kur apie tai diskutuojama.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 14:04)
Nera ko pykti uz tai, kad daiktus vadinu savo vardais ... Kam daugiau duota is to daugiau ir reikalaujama, kam maziau...- tas pyksta nes jaucia, kad ne lygis, kad kazko truksta, nezino, nemato, bet jaucia... del to ir pyksta, nors niekas ji nei zemina, nei ka  4u.gif
kam dar neatejo laikas, tas i tokias temas nelenda, yra visiskai patenkintas, pagimdo taip kaip gali ir nesidomi tuo, kas jam nesuprantama  mirksiukas.gif

Gal paaiskink man durniai ka reiskia sitas tavo pasisakymas? Kur cia geris, grozis ir nekaltas minties issakymas? "o kai moteris pradeda mastyti vyriskai, nori vyriskai veikti, vyriskai braunasi per gyvenima - tada ji ir turi moterisku problemu .. jos kunas jai parodo, kad jei nori buti vyru, kam tau tada moteriski organai? tada jau ir reikia visos medicinos pagalbos, nes tokios moterys net pastoti pacios negali"
Aisku, galima tyleti! Bet as, kaip vyramotere, tyleti negaliu. Eretikiu neitikinsiu, bet ,ai, bent pasukaliosiu!

CABRA URBANA, yra nestukiu skyreliai ,kur pagal vaikelio gimimo menesi uzvestos ir temos. Ten visa info! 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už nuorodą, Akva, 4u.gif
Tik va energijos srautus žmoguje labai lengva išvadinti erezija. Ypač tiems žmonėmis, kurie išmano tik doktrinas ("rimtus" mokslinius samprotavimus") ir dogmas (neginčytinas religines tiesas). Negalioja tada nei kritiškas mąstymas, nei bandymai žvelgti plačiau.
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 10, 13:53)
Reikia eit apsiziuret ar nebus tik pimpalas kur isdyges, juk praktiskai vyras esu. cool.gif

Abi aisim pimpalų ieškot, tik šampe prieš tai apsirūpinkim, kad linksmiau būtų, kai surasim bigsmile.gif Aš ir abu per sekciją pagimdžiau, ir krūtimi trumpai maitinau tease.gif Esu diedas, ir dar nelaimingas, bo moters kūne biggrin.gif

Gluosni, tavo pseudomokslinės teorijos, švelniai tariant, kelia šypseną. Tuo ir mėgaukis-15 minučių dėmesio tongue.gif
Atsakyti
Nors neturiu tokios patirties, manau, kad pagimdyti natūraliai galima ir ligoninėje. reikia tik gydytojo, kuris žinotų tavo nuostatas ir pažinotų tave pakankamai ilgai, pasitikėtų. nėštumo metu lankiausi pas gydytoją, pas kurį lankiausi ir besilaukdama antrosios. Jis žinojo mano nuostatas ir pasitikėjo, kad neturiu nereikalingų baimių. Todėl ir prižiūrėjo visiškai kitaip, nei pasiskaitau čia. Ramiai, be panikos. Viskas buvo ok, nors ir pakraujavusi buvau. manau, jie būčiau gimdžiusi su juo ligoninėje, irgi pavyktų gimdyti natūraliai.

Beje, netiesa, kad gimdančios namie yra be profesionalios priežiūros. Žinau vieną profesionalią akušerę, priimančią gimdymus namie, vieną gydytoją-akušerę, viena nėra baigusi atitinkamų mokslų lietuvoje, bet daug mokėsi užsienyje, pas profesionalias pribuvėjas ir turi labai daug patirties. Ar Lietuvoje išduotas diplomas yra tokia jau besąlygiška vertybė?

gaila, kad čia tiek daug pykčio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(cabra*urbana @ 2008 07 10, 14:17)
nei bandymai žvelgti plačiau.

Jei man zmogus diskusijos metu pateikia rimtus argumentus, kurie irodo ar kaip kitaip pateisina jo nuomone, as mielai juos isklausau. Bendrauju su ivairiais zmonemis, gerbiu ju tvirtuma ir protinga, rimta nuomones gynima! Tik balalaiku nemegstu...
Esu pakanamai psixavota, kad galeciau ramiai reaguoti i temas, kuriose menkinami kiti zmones. Pvz. jei jau pagimdei naturaliai, esi super moteris, jei Cezaris - vyras! Jei maitini krutimi - esi dar geresne o tavo vaikas jau savaime genijus, jei misinukais - esi vyras o tavo vaikai nieko verti.
Atsakyti