Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Rasma @ 2008 07 09, 22:07)
Antrą gimdymą pridariau krūvą tokių nuotraukų drinks_cheers.gif Jei ne tas viešumas, pasirodyčiau su šypsena ir ant kamuolio, ir žiūrinti futbolo treniruotę pro langą ir susiruošusi eiti kavos biggrin.gif Nei vieno aparato, nei vieno laido mirksiukas.gif


As neisiamzinau, bet jei buciau, tai galejau kruvas pridaryti, Laidelius gi uzdeda tik karts nuo karto- kad isitikinti, kad viskas gerai vyksta. O kaip kitaip sokineti ant kamuolio? Na, yra kateteriukas epidurui, jis nuvestas nuo nugaros, kabo prie kaklo, priekyje- pritvirtintas gerai, gali sau ramiai sokineti. Jo net nesimato po tais marskiniais, karts nuo karto suleidzia nuskausminima, kai nori palengvinti saremius. O saremiu tai tikrai nefiksuoja nuolat- gi jauti, net su epiduru jauti danejancius pakietejimus. Zodziu, as irgi gimdziau su sypsena ir be laideliu- ir ant kamuolio sportavau, ir kakava gurksnojau su akusere, ir plepejom su gydytoja ir anesteziologe, juokavom, ir zurnala skaiciau (kuis taip visas cia sunervino smile.gif )... Vyras irgi atsipalaidaves buvo.. Po visko iskart nuleke pas vaikus, atveze juos i ligonine. Ir visiems draugams apskambino, isgyre mane, gimdyma, gydytojus... thumbup.gif

Na, mums kuo geriausi atsiminimai. Antro ir trecio gimdymo su epidurais. thumbup.gif . Pirma naturalistini stengiames pamirsti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 10:49)
taip, charakteris,  koks bus ateinantis zmogus - iki gimdymo... po to ka turim, ta ir auklejam ... kartais pasisieka labiau, kartais visiskai nieko negali pakeisti... kartais prireikia viso gyvenimo, kad pakeisti viena charakterio bruoza... imanoma, bet pabandyk peraukleti koki Hitleri ar dar ka?

Nagi nagi- kokias ten pastojimo, nėštumo ir gimdymo klaidas Hitlerio motina padarė (kad nepakartot per nežinojimą doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 08:20)

Moteris gali buti laiminga tik tada kai yra  tikra moteris... moteriska... ir gimdymas jos gyvenime yra labai svarbus, pats svarbiausiais ... ir tik po to eina kiti jos sugebejimai, o ne atvirksciai  4u.gif



Aikit aikit. biggrin.gif O vyra lovoje irgi sekasi itikinti, kad esat puiki meiluze, bo sugebejot vaika isgimdyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Jei atkreiptumėt dėmesį, kuri diskutuojanti pusė priešpastato natūralų gimdymą CP (būtent pagal "teisingumo" kriterijų), atsakymą į savo klausimą surastumėt nesunkiai

Dabar turėčiau daryti išvadą, kad susireikšmina tik natūralistės, ar ne g.gif Tik jos save laiko geresnėmis už kitas ir be jokių išimčių, nes pagimdė kaip ir promočiutės.
O man iškyla visai kitokia: aukščiausias teisingumas įsivyrautų temoje, jeigu save geresnėmis laikytų tos, kurios ne neišgali pagimdyti be CPO. O anoms, atgyvenoms, geriau patylėti nes SM visai net ne joms skirtas
Atsakyti
QUOTE(cabra*urbana @ 2008 07 10, 11:00)
Dabar turėčiau daryti išvadą, kad susireikšmina tik natūralistės, ar ne g.gif Tik jos save laiko geresnėmis už kitas ir be jokių išimčių, nes pagimdė kaip ir promočiutės.
O man iškyla visai kitokia: aukščiausias teisingumas įsivyrautų temoje, jeigu save geresnėmis laikytų tos, kurios ne neišgali pagimdyti be CPO. O anoms, atgyvenoms, geriau patylėti nes SM visai net ne joms skirtas

O aukščiausiasis teisingumas įsivyrauja tik tuomet, kai pavyksta atrasti "geresnes" ir uždėti joms karūną g.gif
Atsakyti
QUOTE(cabra*urbana @ 2008 07 10, 08:55)

Mano, kaip ožkos, dūris: jei CP toks teisingas, kodėl gi negimstam su užtrauktukais pilve  g.gif



O jei vezys toks nereikalingas organizmui, tai kodel jo neimanoma jo ispusti pro nosi?

Sorry, bet i toki absurdiska klausima tokis pat absurdiskas ir atsakymas.

O tai, kad nieko nesi pasiekus gyvenime, daug ka paaiskina...
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 10:33)
Moteriskos moterys moterisku problemu neturi ir pagimdyti gali... ir joms neprireikia kazkokios ypatingos mediku pagalbos ... matai viskas susije...
o kai moteris pradeda mastyti vyriskai, nori vyriskai veikti, vyriskai braunasi per gyvenima - tada ji ir turi moterisku problemu .. jos kunas jai parodo, kad jei nori buti vyru, kam tau tada moteriski organai? tada jau ir reikia visos medicinos pagalbos, nes tokios moterys net pastoti pacios negali  4u.gif
Cezaris - cia ivairiai, ne tik del pacios moters, dazniau del mediku "pagalbos"... ir po jo moteris nesijaucia 100 procentu gimdziusi, as tau kaip turejusi viena tokia operacija ir viena naturalu gimdyma sakau  4u.gif


širdis dainuoja skaitant clap_1.gif
taip ir turi būt!
neišgimdai - mirkit! natūrali atranka! Palikime gimdymus tik moteriškom moterims! clap_1.gif

o aš faina - aš pati pagimdžiau! bis.gif

p.s. o medalį pati nusimegsi?
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 10, 10:06)

Moteriškos moteriškos, tik ar tikrai laimingos?..


Cia jau kaip Tamsta nuspres, taip ir bus. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 10:33)
Moteriskos moterys moterisku problemu neturi ir pagimdyti gali... ir joms neprireikia kazkokios ypatingos mediku pagalbos ... matai viskas susije...
o kai moteris pradeda mastyti vyriskai, nori vyriskai veikti, vyriskai braunasi per gyvenima - tada ji ir turi moterisku problemu .. jos kunas jai parodo, kad jei nori buti vyru, kam tau tada moteriski organai? tada jau ir reikia visos medicinos pagalbos, nes tokios moterys net pastoti pacios negali  4u.gif
Cezaris - cia ivairiai, ne tik del pacios moters, dazniau del mediku "pagalbos"... ir po jo moteris nesijaucia 100 procentu gimdziusi, as tau kaip turejusi viena tokia operacija ir viena naturalu gimdyma sakau  4u.gif



As tai siulau siuos pulius perkopint i Negalinciu sulaukti vaiko skyreli- parodyt, kad yra pasaulyje kur kas didesniu ligoniu. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 10:49)
taip, charakteris,  koks bus ateinantis zmogus - iki gimdymo... po to ka turim, ta ir auklejam ... kartais pasisieka labiau, kartais visiskai nieko negali pakeisti... kartais prireikia viso gyvenimo, kad pakeisti viena charakterio bruoza... imanoma, bet pabandyk peraukleti koki Hitleri ar dar ka?
Papildyta:





Deja. Tamsuma neispasakyta. Net genetikai PROFAI (galiu pavardem, bet jums tik visokios internetines Marijanos- naturalistes groja) sako, kad auklejimas seimoje- visu pirma lemia vaiko elgesi, charakteri, sugebejima jaustis laimingu.

Gluosnis - naturalisciu komandos paziba. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 10:49)
imanoma, bet pabandyk peraukleti koki Hitleri ar dar ka?
Papildyta:




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Jo, gime Adolfukas- nusiunte aukle i konclageri, mama- i duju kamera, tevui barskuciu akis iskabino... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
O tai, kad nieko nesi pasiekus gyvenime, daug ka paaiskina...

O, dievaite, iš pasiekimų aukštybių doh.gif
Be viso kito, palikau tikru šliužu: mokiausi dviejose aukštosiose 6 metus, turiu 2 diplomus... Ir tik dėl to, kad dar nespėjau iš to išpešti naudos, jau turiu pasikasti gyva po paminklu Tiems, kurie prašė ir negavo akmens galvai prasimušti. Jei gerai atsimenu, toks minimas vaikiškoje V.Petkevičiaus knygutėje Gilės nuotykiai ydų šalyje.
Gi esu baigtas bevertis padaras.
Atsakyti
Kaip gaila, kad visai įdomi tema virto į eilines kiberriaušes unsure.gif

4u.gif Po balionėlį visoms - ypatingai toms, kurios sugeba savo nuomonę išsakyti kultūringai...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cabra*urbana @ 2008 07 10, 08:55)
Visos moterys turi gimdą, makštį, pieno liaukas. Vadinasi jos reikalingos.
Priešinamas natūralus gimdymas ir CPO (Cezario Pjūvio Operacija).
Mano, kaip ožkos, dūris: jei CP toks teisingas, kodėl gi negimstam su užtrauktukais pilve  g.gif


linkiu sėkmingai pagimdyti 4u.gif

apie "sekcijos" blogybes neturint gimdymo praktikos kalbėti nevertėtų. aš irgi ėjau gimdyt apie cezarį absoliučiai neskaičius - man to nereikia, nes nėštumas kaip iš vadovėlio buvo smile.gif ėjau nusiteikus, kad bandysiu apsieiti be epidūro, nebent jau visai smegenys suktųsi (iki tol buvau įsitikinus, kad fizinį skausmą pernešu lengvai). gavau visko. ir epidūro, ir pilnos narkozės desertui biggrin.gif

man labai įdomu skaityti natūralisčių, gimdžiusių ne po vieną, o po tris ir daugiau vaikų - jos tikrai duoda įdomios info, iš kurios gali pasidaryti kai kurias išvadas.
o dar įdomiau skaityti nuomones natūralisčių, kurios turi liniuotes su parašu kelinta savaitė pirmojo vaikelio cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vataipva: 10 liepos 2008 - 10:32
QUOTE(cabra*urbana @ 2008 07 10, 11:22)
O, dievaite, iš pasiekimų aukštybių  doh.gif
Be viso kito, palikau tikru šliužu: mokiausi dviejose aukštosiose 6 metus, turiu 2 diplomus... Ir tik dėl to, kad dar nespėjau iš to išpešti naudos, jau turiu pasikasti gyva po paminklu Tiems, kurie prašė ir negavo akmens galvai prasimušti. Jei gerai atsimenu, toks minimas vaikiškoje V.Petkevičiaus knygutėje Gilės nuotykiai ydų šalyje.
Gi esu baigtas bevertis padaras.


Cia ne apie tai, kaip as Tave vertinu, o apie tai- kaip save vertini pati. Kai realizuosi tuos savo popierukus, kai sulauksi pripazinimo, gal tuomet ir pamatysi, kad ne vien reprodukciniai gebejimai turi verte siame gyvenime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 10 liepos 2008 - 10:36