Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Pirma gimdžiau su epidiuru, viskas kuo puikiausiai praėjo vaikui ir man.
Antra gimdžiau natūraliai be jokių ..... labai pasigailėjau taip pasielgdama, vaikas sveikas, man trauma visam likusiam gyvenimui.
Atvirai, stengsiuos daugiau vaikų neturėt, ir išvengt visais įmanomais būdais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 07 09, 22:15)
Tikrai džiaugiuosi, kad taip pavyksta pagimdyti ligoninėse  thumbup.gif

Gal tas natūralumas "ant bangos" duoda savo..visgi vėl prie jo dažnai grįžtama g.gif Labiau gydytojai pradėjo įsiklausyti, ypač kai "tariesi" ir iš anskto pasakai savo lūkesčius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 13:35)
"(Žiogelis @ 2008 07 09, 09:36)
Moteris, kuri turėjo gerą gimdymo patirtį, kuri galėjo tai padaryti pati, yra labiau pasitikinti savimi, kaip moterimi, patenkinta savimi."

blink.gif  doh.gif Man pasitikejimas savimi visiskai nesusijes su gimdymu. Aisku, jei moteris gyvenime kaip ir daugiau nieko negali, tai gimdymas tuomet yra vienintelis irodymas sau paciai, kad vis delto kazka sugebi. cool.gif Ir aplamai, man  gimdymas nera saves ieskojimu ar sexo pagerinimo budas. Ties gimdymu gyvenimas nesustoja, viskas tik prasideda. O kliedeti ape tai, kad pagimdziau pati ir 10 metu visus tuo uzknisineti yra kazkaip keista.  ax.gif

Yra tokios tiesos, kurios nuo kitu nuomones apie jas nepriklauso... galvok apie tai ka nori ir kaip nori, bet yra taip kaip yra...
Moteris gali buti laiminga tik tada kai yra tikra moteris... moteriska... ir gimdymas jos gyvenime yra labai svarbus, pats svarbiausiais ... ir tik po to eina kiti jos sugebejimai, o ne atvirksciai 4u.gif
Ir po gimdymo tu istikruju labai mazai ka galesi dar ideti i nauja zmogu... pats svarbiausias yra pradejimo momentas, dar 9 laukimo men., ir pats gimdymas...po jo beveik visas naujo zmogaus gyvenimas bus jau susiformaves... auklejimas, aplinka, net mamos pienas ir t.t. tik labai nezymiai gales ka pakeisti 4u.gif
Atsakyti
Paskaičiau ir gluosnis, ir Akva žinutes.
Visada maniau, kad mano gyvenime vaikų atsiras tik tada, kai jau būsiu šį tą pasiekusi ir galėsiu aprūpinti vaiką būtinais daiktais. Taip pat tikėjausi turėti žinių, kaip mažylį auklėti.
Padirbėti prieš pastojant neteko nė pusmečio. Todėl iš Sodros negausiu nieko, man net neis darbo stažas. Drąsiai galiu pasakyti: kad ir kokiomis svarbiomis laikiau savo dalykines savybes ir tikėjausi padaryti šiokią tokią karjerą, įtarusi, kad galėjau pastoti neišgėriau Postinor (o buvau spėjusi nusipirkti, dar, kai receptas buvo nebūtinas). Pati nustebau, kaip sklandžiai organizmas prisitaiko prie artėjančios motinystės.
Taigi, sakyti, kad kai kurių moterų gebėjimas išnešioti ir pagimdyti kūdikį - vienintelis duodantis naudos, o visose kitose srityse jos tėra Pffff... yra storžieviškumo ir ribotumo išraiška.
Visos moterys turi gimdą, makštį, pieno liaukas. Vadinasi jos reikalingos.
Priešinamas natūralus gimdymas ir CPO (Cezario Pjūvio Operacija).
Mano, kaip ožkos, dūris: jei CP toks teisingas, kodėl gi negimstam su užtrauktukais pilve g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 20:11)
"Bardakas", o ne pokalbis pas mus čia gaunas, pasakysiu... 

QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 20:30)
O jei tikrai lauki kažkokių pasisakymų vaikų atžvilgiu, tai tik parodai, kokių kvailų ir bereikalingų išankstinių nuostatų esi pilna... Nuo jų tik sunkiau kalbėtis ir suprast kitą. Na, bet akivaizdu, kad nelabai to tau ir reikia.

blink.gif Oiiiii..
Kadangi tamsta esate nescia, tai nedristu akiu draskyti! Be to, kai pagimdysi, tada galesi pasireiksti!!! O iki to turetum labai mandagiai ir svelniai palaikyti diskusija o ne klykauti kokia as kvaile! Absurdas, kai patirties nulis o rekimas didesnis nei visu kitu!
Sakiau ir sakysiu: laikas viska parodys! Laikas keicia nuostatas i viena ar kita puse! Gimdyk tu kaip nori! Augink savo leliu kaip ismanai! Noreciau isgirsti tavo nuomone po metu! O kol kas tai tik tusti paistalai!

Gerbiu kieviena mama, kuri laikosi savo isitikinimu ne tik sukaliojimu, bet ir gyvenime! Taip, gal man ne visos nuomones priimtinos, bet gerbiu zmones uz veiksma!!!

QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 08:20)
Moteris gali buti laiminga tik tada kai yra  tikra moteris... moteriska... ir gimdymas jos gyvenime yra labai svarbus, pats svarbiausiais ... ir tik po to eina kiti jos sugebejimai, o ne atvirksciai  4u.gif

Dabar dar pasakyk, kad moterys negalincios susilaukti vaiku arba pagimdziusios leliukus po Cezario yra nemoteriskos! doh.gif Viduramziai ir ne kitaip!

QUOTE(cabra*urbana @ 2008 07 10, 08:55)
Priešinamas natūralus gimdymas ir CPO (Cezario Pjūvio Operacija).
Mano, kaip ožkos, dūris: jei CP toks teisingas, kodėl gi negimstam su užtrauktukais pilve  g.gif

Apie CP teisinguma cia niekas nekalbejo!!! Bet apsiriboti gyvenime tik gimdymu ir save vien del to laikyti labai svarbia yra menka!
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 10, 08:53)
blink.gif Oiiiii..
Kadangi tamsta esate nescia, tai nedristu akiu draskyti! Be to, kai pagimdysi, tada galesi pasireiksti!!!

Žiūrėk tu man, humaniškumas prabudo kitą rytą tongue.gif Kaip šauki, taip atsiliepia, nereikia čia vaidint aukos. Tai pakalbėsim jau ne tada, kai daktarinę disertaciją apsiginsiu, o po metų, kai pagimdysiu?? biggrin.gif OK!
Papildyta:
QUOTE(Akva @ 2008 07 10, 08:53)
Dabar dar pasakyk, kad moterys negalincios susilaukti vaiku arba pagimdziusios leliukus po Cezario yra nemoteriskos!

Moteriškos moteriškos, tik ar tikrai laimingos?..
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 10, 09:53)
Bet apsiriboti gyvenime tik gimdymu ir save vien del to laikyti labai svarbia yra menka!

Ne ką labiau menka, negu taip besielgiančias kone perekšlėmis laikyti. O iš visos žinutės ištaukti sakinuką ir pateikti savaip... Jau tiek kartų matyta, kad šitaip įmanoma ir visą Rolandiją parašyti.
Nežadu tuom ribotis. Ir iš ankstesnės mano žinutės turėtų būti įmanoma tai suprasti.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 08:20)
Ir po gimdymo tu istikruju labai mazai  ka galesi dar ideti i nauja zmogu... pats svarbiausias yra pradejimo momentas, dar 9 laukimo men., ir  pats gimdymas...po jo beveik visas naujo zmogaus gyvenimas bus jau susiformaves... auklejimas, aplinka, net mamos pienas ir t.t. tik labai nezymiai gales ka pakeisti  4u.gif

doh.gif Pasirodo vaiko auginimas, priežiūra, auklėjimas yra niekai visiškieji, o motinystės/ tėvystės atsakomybė apsiriboja 9 mėnesių atkarpa.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 10 liepos 2008 - 09:26
QUOTE(Akva @ 2008 07 10, 09:53)
Dabar dar pasakyk, kad moterys negalincios susilaukti vaiku arba pagimdziusios leliukus po Cezario yra nemoteriskos!  doh.gif Viduramziai ir ne kitaip!


Moteriskos moterys moterisku problemu neturi ir pagimdyti gali... ir joms neprireikia kazkokios ypatingos mediku pagalbos ... matai viskas susije...
o kai moteris pradeda mastyti vyriskai, nori vyriskai veikti, vyriskai braunasi per gyvenima - tada ji ir turi moterisku problemu .. jos kunas jai parodo, kad jei nori buti vyru, kam tau tada moteriski organai? tada jau ir reikia visos medicinos pagalbos, nes tokios moterys net pastoti pacios negali 4u.gif
Cezaris - cia ivairiai, ne tik del pacios moters, dazniau del mediku "pagalbos"... ir po jo moteris nesijaucia 100 procentu gimdziusi, as tau kaip turejusi viena tokia operacija ir viena naturalu gimdyma sakau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 10 liepos 2008 - 09:35
Užkabinsiu dar kartelį: jei pie CPO teisingumą niekas nekalbėjo (patarkit keli šauktukai čia tiktų), tai kodėl taip aktyviai priešinamas jis ir natūralus gimdymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 07 10, 10:33)
Moteriskos moterys moterisku problemu neturi ir pagimdyti gali... ir joms neprireikia kazkokios ypatingos mediku pagalbos ... matai viskas susije...
o kai moteris pradeda mastyti vyriskai, nori vyriskai veikti, vyriskai braunasi per gyvenima - tada ji ir turi moterisku problemu .. jos kunas jai parodo, kad jei nori buti vyru, kam tau tada moteriski organai? tada jau ir reikia visos medicinos pagalbos, nes tokios moterys net pastoti pacios negali  4u.gif
Cezaris - cia ivairiai, ne tik del pacios moters, dazniau del mediku "pagalbos"... ir po jo moteris nesijaucia 100 procentu gimdziusi, as tau kaip turejusi viena tokia operacija ir viena naturalu gimdyma sakau  4u.gif

Ar nenorėtumėt su šia teorija pasirodyti "Nesulaukiančiųjų gandro" skyrelyje g.gif Paaiškintumėt moteriškėms, kas , kaip ir kodėl mirksiukas.gif
Kadangi kaip suprantu turėjot vieną CP ir vieną natūralų gimdymą, tai jūs esate moteris maždaug 50 proc? Ar tas natūralusis jus reabilitavo iki 100?
Papildyta:
QUOTE(cabra*urbana @ 2008 07 10, 10:36)
Užkabinsiu dar kartelį: jei pie CPO teisingumą niekas nekalbėjo (patarkit keli šauktukai čia tiktų), tai kodėl taip aktyviai priešinamas jis ir natūralus gimdymas g.gif

Jei atkreiptumėt dėmesį, kuri diskutuojanti pusė priešpastato natūralų gimdymą CP (būtent pagal "teisingumo" kriterijų), atsakymą į savo klausimą surastumėt nesunkiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 07 10, 10:20)
doh.gif Pasirodo vaiko auginimas, priežiūra, auklėjimas yra niekai visiškieji, o motinystės/ tėvystės atsakomybė apsiriboja 9 mėnesių atkarpa.....

taip, charakteris, koks bus ateinantis zmogus - iki gimdymo... po to ka turim, ta ir auklejam ... kartais pasisieka labiau, kartais visiskai nieko negali pakeisti... kartais prireikia viso gyvenimo, kad pakeisti viena charakterio bruoza... imanoma, bet pabandyk peraukleti koki Hitleri ar dar ka?
Papildyta:
QUOTE(dange @ 2008 07 10, 10:42)
Ar nenorėtumėt su šia teorija pasirodyti "Nesulaukiančiųjų gandro" skyrelyje  g.gif Paaiškintumėt moteriškėms, kas , kaip ir kodėl  mirksiukas.gif
Kadangi kaip suprantu turėjot vieną CP ir vieną natūralų gimdymą, tai jūs esate moteris maždaug 50 proc? Ar tas natūralusis jus reabilitavo iki 100?
Papildyta:

Jei atkreiptumėt dėmesį, kuri diskutuojanti pusė priešpastato natūralų gimdymą CP (būtent pagal "teisingumo" kriterijų), atsakymą į savo klausimą surastumėt nesunkiai  mirksiukas.gif

Ten tikrai nenoreciau ir tai visai ne teorija, o taip yra smile.gif informacijos pilna visur, kas iesko - tas randa, kas nenori nei matyti, nei girdeti ....tam nieko nesakau, irodyneti irgi nesiruosiu 4u.gif
po antro gimdymo pasijutau visiskai laiminga ir labiau moteriska, man labai to reikejo, o tos kurios atsisako, net nebando ... tiesiog nezino ko atsisako 4u.gif
Atsakyti