Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 12:48)
Palauk, brangioji, kai mano kokia drauge pagimdo vaikeli, naturaliai ar Cezario pagalba as dziaugiuosi sveiku jos leliuku ir mamos gera sveikata. Galiausiai isikalbejusios ir apie pacia gimdymo eiga, neuzsiciklinam ir neaiskinam viena kitai kas yra geris ir dvasingumas, o kas luosinimas. doh.gif 

O apie ką judvi kalbėtumėte, jei ji nebūtų patenkinta nei savo gimdymo eiga, nei galėtų girtis puikia sveikata, tarkim, po bereikalingų kišimųsi, ir tegalėtų sakyti (kaip įprasta) - "svarbiausia - sveikas vaikelis"?.. Ne ne, apie natūralias alternatyvas jūs, aišku, nekalbėtumėte...
O jei tikrai lauki kažkokių pasisakymų vaikų atžvilgiu, tai tik parodai, kokių kvailų ir bereikalingų išankstinių nuostatų esi pilna... Nuo jų tik sunkiau kalbėtis ir suprast kitą. Na, bet akivaizdu, kad nelabai to tau ir reikia.
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 20:11)
be to, buvo kalbama ne apie seksą, o pirmiausia - intymumą, kas bent man nėra viena ir tas pat)...


Buvo teigiama, kad pagimdžius namie, pagerėja "intymus gyvenimas", tuo tarpu, po gimdymo ligoninėje, daug kam jis pablogėja. Kas yra intymus gyvenimas? Seksas į jį neįeina? smile.gif
Atsakyti
Mano supratimu - juo neprasideda, nesibaigia ir neapsiriboja. ax.gif Aš galėčiau pasakyt, kad dabar, prieš gimdymą, turiu nuostabiausią intymumą (artumą + pasitikėjimą + supratimą + fizinį ryšį) su savo vyru, ir nulį sekso... blush2.gif
O ten tikrai Raideles turėjo galvoj būtent seksą??
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 07 09, 17:58)

vien tarp musu seimos draugu ir giminiu yra bent 6-7 seimos, vaiku susilaukusios namie.



Sneka. biggrin.gif Tokie su tokiais paciais draugauja ir giminiuojasi. biggrin.gif Mano aplinkoj tokiu nerasta.
Atsakyti
Aha, tikrai nukrypom ne visai i naturaliu gimdymu tema g.gif
Is visko ka cia dabar daug pripostringavot supratau kad naturalus gimdymas imanomas kone tik namuose? blink.gif
O gal bandom panagrineti kaip tai geriau daryti ligonines (gimdymo namu) aplinkoje?
Tada tos pusiau naturalistes, bijancios gimdydamos namuose visa atsakomybe imti ,,ant saves" irgi tures ka papasakoti apie pavykusi naturalu gimdyma ligonineje.

O gal is viso naturalus gimdymas ligonijeje neimanomas? g.gif blink.gif (nes ko gero nemaciau dar nei vienos nuotraukos darytos gimdykloje, kad gimdyve nebutu apraizgyta slangelem nuo laseliniu, laidais ir dirzais apjuostais per pilva (na cia gal tai ir neitakoja gimdymo, bet mane turbut erzintu tie visi aparatai..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 09 liepos 2008 - 20:14
QUOTE(Linutas @ 2008 07 09, 20:10)
O gal is viso naturalus gimdymas ligonijeje neimanomas?  g.gif  blink.gif

Aš neišdrįsau bandyt... blush2.gif Bet gal ne tik čia apsisprendimo priežastis. Dar nemoku pasakyt - gal kai pagimdysiu, pajėgsiu suformuluot, ko gi norėjau, rinkdamasi namus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sazha: 09 liepos 2008 - 20:16
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 20:14)
Aš neišdrįsau bandyt...  blush2.gif

taigi dar nepasigimdei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 19:40)
Mano supratimu - juo neprasideda, nesibaigia ir neapsiriboja.  ax.gif  Aš galėčiau pasakyt, kad dabar, prieš gimdymą, turiu nuostabiausią intymumą (artumą + pasitikėjimą + supratimą + fizinį ryšį) su savo vyru, ir nulį sekso...  blush2.gif
O ten tikrai Raideles turėjo galvoj būtent seksą??

Intymus gyvenimas - tai ir lytiniai santykiai, ir tarpusavio meilė. Tyrimas darytas praėjus 4 ir 12 mėnesių po gimdymo. Dažnesni lytiniai santykiai, moteris noras meilę išreikšti lytiniais santykiais nė kiek ne mažesnis nei vyro.
Imtis - keli šimtai gimdžiusių namuose be profesionalo pagalbos ir keli šimtai gimdžiusių ligoninėse.

Niekas negimdo vaiko tam, kad pagerėtų intymus gyvenimas. Bet gimdantiems natūraliai, o dar labiau namuose - tai papildomas malonus prizas prie gimdymo patirties.

Dar yra svarbu tai, kad gimdymas ir laikas po jo yra imprintingo laikas ir laikas, kai moteris fiziologiniu pagrindu įsimyli - tikėkimės pirmiausiai savo vaiką, nes jį turėtų pamatyti ką tik gimusį, jam yra skirtas visas hormonų kokteilis po gimdymo, o dalis tos meilės nuteka tiems, kas yra aplinkui. O kas yra aplink moterį gimdymo metu? Namuose yra vaikas (vaikai), vyras, pribuvėja. Gimdymo ligoninėje metu - ginekologas, akušerė, neonatologas... ir vaikas, vyras.

Be abejo, kai kurioms pasiseka ligoninėse išgauti natūralų gimdymą ir jomis aš džiaugiuosi. Gaila, kad tai daugiau loterija, kurioje laimėti šansai nedideli.
Atsakyti
Taigi nepakeisiu pasirinkimo paskutiniu momentu biggrin.gif Nebent paaiškėtų kad natūralus gimdymas mano atveju ne(be)įmanomas - liga, komplikacijos, etc., - situacija, kuriai ir skirtos ligoninės...
Papildyta:
QUOTE(Raideles @ 2008 07 09, 20:17)
Niekas negimdo vaiko tam, kad pagerėtų intymus gyvenimas. Bet gimdantiems natūraliai, o dar labiau namuose - tai papildomas malonus prizas prie gimdymo patirties.

Aš iškart ir supratau, kad būtent tai norima pasakyt. Ot, fantazijos žmonėms įsijungė, paminėjus "intymų gyvenimą"... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 07 09, 21:10)
Aha, tikrai nukrypom ne visai i naturaliu gimdymu tema  g.gif
Is visko ka cia dabar daug pripostringavot supratau kad naturalus gimdymas imanomas kone tik namuose?  blink.gif
O gal bandom panagrineti kaip tai geriau daryti ligonines (gimdymo namu) aplinkoje?
Tada tos pusiau naturalistes, bijancios gimdydamos namuose visa atsakomybe imti ,,ant saves" irgi tures ka papasakoti apie pavykusi naturalu gimdyma ligonineje.

O gal is viso naturalus gimdymas ligonijeje neimanomas?  g.gif  blink.gif (nes ko gero nemaciau dar nei vienos nuotraukos darytos gimdykloje, kad gimdyve nebutu apraizgyta slangelem nuo laseliniu, laidais ir dirzais apjuostais per pilva (na cia gal tai ir neitakoja gimdymo, bet mane turbut erzintu tie visi aparatai..)

Na, aš kaip pavyzdys tų, pas kurią nebuvo nei vienos šlangelės, lašelinės ar diržų nei per pirmą, nei per antrą gimdymą. Manau, daugelis taip gimdo, bent jau kiek esu atviravusi su savo draugėm. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 07 09, 21:10)
Nes ko gero nemaciau dar nei vienos nuotraukos darytos gimdykloje, kad gimdyve nebutu apraizgyta slangelem nuo laseliniu, laidais ir dirzais apjuostais per pilva

Antrą gimdymą pridariau krūvą tokių nuotraukų drinks_cheers.gif Jei ne tas viešumas, pasirodyčiau su šypsena ir ant kamuolio, ir žiūrinti futbolo treniruotę pro langą ir susiruošusi eiti kavos biggrin.gif Nei vieno aparato, nei vieno laido mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 07 09, 21:07)
Antrą gimdymą pridariau krūvą tokių nuotraukų drinks_cheers.gif Jei ne tas viešumas, pasirodyčiau su šypsena ir ant kamuolio, ir žiūrinti futbolo treniruotę pro langą ir susiruošusi eiti kavos biggrin.gif Nei vieno aparato, nei vieno laido mirksiukas.gif

Tikrai džiaugiuosi, kad taip pavyksta pagimdyti ligoninėse thumbup.gif
Atsakyti