Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(EleNina @ 2008 07 09, 13:18)
Buna ir taip, kad santikiai tik pablogeja, nes tas nepakartojamai nuostabus momentas nevisom buna toks jau nuostabus.....


Ir gimdymas čia vėl niekuo dėtas. Pablogėja dėl tarpusavio nesupratimo, dėl baimės išsakyti savo lūkesčius, poreikius, baimes smile.gif, dėl to, kad, užuot ėjęs su žmona gimdyti "kaip visi" susėstų ir pakalbėtų, ar man, mums tikrai to reikia...
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 07 09, 12:05)
tai pagal tave iseina, jei pora gyvena bloga seksualini gyvenima, tai tam kad pagerintu, reikia gimdyti namuose?  as nemanau, kad cia esme, kaip jau kazkas rase, seksas vyksta smegenyse pirmiausia, ir visai nepriklauso, kur tu gimdysi savo vaika.

Ar AŠ išvis ką sakiau apie seksą?? ax.gif Seksas?? Koks seksas?? lotuliukas.gif Nieko nežinau.
Atsakyti
"(Žiogelis @ 2008 07 09, 09:36)
Moteris, kuri turėjo gerą gimdymo patirtį, kuri galėjo tai padaryti pati, yra labiau pasitikinti savimi, kaip moterimi, patenkinta savimi."

blink.gif doh.gif Man pasitikejimas savimi visiskai nesusijes su gimdymu. Aisku, jei moteris gyvenime kaip ir daugiau nieko negali, tai gimdymas tuomet yra vienintelis irodymas sau paciai, kad vis delto kazka sugebi. cool.gif Ir aplamai, man gimdymas nera saves ieskojimu ar sexo pagerinimo budas. Ties gimdymu gyvenimas nesustoja, viskas tik prasideda. O kliedeti ape tai, kad pagimdziau pati ir 10 metu visus tuo uzknisineti yra kazkaip keista. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 12:18)
Jei rodos, pirma reiktu zegnotis, o antra gal uzvalgyt kokiu cipsu su kola, kad eko balansa atsatytu  tongue.gif  biggrin.gif

Nenoriu baidyt velnių - man jie įdomios personos pabendravimui, "for a change", taip sakant.
O čipsų valgiau vakar. Ne su kola - su Blindos pilsneriu didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 13:31)
Seksas?? Koks seksas??  lotuliukas.gif  Nieko nežinau.

Jauciu, gimdei nenaturaliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 12:35)
kliedeti ape tai, kad pagimdziau pati ir 10 metu visus tuo uzknisineti yra kazkaip keista.  ax.gif

Jei jau pačios pagimdžiusios moterys savo pasakojimais tave užknisa, tai gal tikrai tau pačiai kažkokių priemonių reik imtis, nemanai? Valerijonų arbatos..?
O jei labiau patinka ligoninėse suluošintų moterų "gimdymo" istorijos, tai aš įžvelgčiau čia iškrypimą...
Papildyta:
QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 12:37)
Jauciu, gimdei nenaturaliai  lotuliukas.gif

Negimdžiau. Va, palauk dar mėnesiuką - kitą (ar kad ten seksai pagerėt turėtų?..), tada pakalbėsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 13:41)
Jei jau pačios pagimdžiusios moterys savo pasakojimais tave užknisa, tai gal tikrai tau pačiai kažkokių priemonių reik imtis, nemanai? Valerijonų arbatos..?
O jei labiau patinka ligoninėse suluošintų moterų "gimdymo" istorijos, tai aš įžvelgčiau čia iškrypimą...

Palauk, brangioji, kai mano kokia drauge pagimdo vaikeli, naturaliai ar Cezario pagalba as dziaugiuosi sveiku jos leliuku ir mamos gera sveikata. Galiausiai isikalbejusios ir apie pacia gimdymo eiga, neuzsiciklinam ir neaiskinam viena kitai kas yra geris ir dvasingumas, o kas luosinimas. doh.gif
Be to, gal tikrai esu iskrypusi, nes esu UZ gimdyma ligonineje. Dabar laukiu pasisakymu, kad mano vaikai irgi kazkokie ne tokie, nes jie ten gime. beje, gime sveiki, grazus ir ziauriai protingi! tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva: 09 liepos 2008 - 13:02
QUOTE(Žiogelis @ 2008 07 09, 10:36)
Tam ir lyginami ne konkretūs dydžiai, o procentai.

Galbūt daugeliu atveju tai net nesuvokiama sąmoningai, tačiau didelę mūsų gyvenimodalį kontroliuoja būtent pasąmonė. Tai, kas ten užfiksuota, ir lemia tai, kaip mes jaučiamės ir elgiamės.

Ir viskas, ką mes išgyvename, palieka savo antspaudą pasąmonėje. Manau, kad tas intymus gyvenimas susijęs būtent su tuo. bet čia tik mano nuomonė, aišku smile.gif


Na gerai, nesukim galvos dėl statistikos. Darom prielaidą, kad ji kažkokios racijos turi.

Tik va jeigu manyti, kad sekso pagerėjimo priežastys slypi pasąmonėje, tuomet aš visgi būčiau linkus manyti, kad esmė yra NE gimdymas namuose ar ligoninėje, o konkretaus individo psichika (ar kaip tai geriau įvardinti). Ta prasme, kad net ir labai panašios patirtys palieka skirtingus įspaudus skirtingų žmonių pasąmonėje. Na pvz. išprievartavimas- viena po jo išprotės, kita - taps prostitute, nes nustos gerbti savo kūną, trečia- užrakins, izoliuos tuos prisiminimus kažkur pasąmonėje (aišku, irgi ne be pasekmių savo tolesniam gyvenimui) ir t.t. ir pan.
Taip ir su gimdymais- kažkurioje poroje ryšys sustiprės kaip niekad, o kita patirs intymaus gyvenimo problemas, kol vyrui pasimirš, nustos akyse stovėti lendančio iš ten vaiko vaizdelis (tokį pvz. pateikiu tik todėl, kad girdėjau iš vieno vyro, kad tikrai turėjo dėl to problemų), ir nesvarbu, kur tas gimdymas įvyko, namie ar ligoninėje.

p.s. Nesu prieš natūralius gimdymus. Esu už pasirinkimo laisvę- kiekviena pora pasirenka tai, kas jiems priimtiniausia ir geriausia, nemenkinant kitų žmonių pasirinkimų ir nelaikant savo pasirinkimo aukštesniu ir geresniu nei kitų- turinčių kitas patirtis, nuostatas, įsitikinimus.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 09, 13:17)
O man atrodo, atisradus vaikui seksualinis gyvenimas visados tik pablogėja...


As tai padariau viena tvirta isvada: "geras seksas" sios temos naturalisciu supratimu yra ne tas pats, kas paprastu mirtinguju su vakuumuotais vaikais supratimu. biggrin.gif

Vat man labai idomu, gerbiamosios, ka jus turite omenyje, sakydamos "geras seksas".

Anekdotas kazikoks, sorry, baigiu. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 13:44)

Negimdžiau.





biggrin.gif Na, palauksim. Pagimdysi pirma naturaliai, anta- su isprasytu epiduru, tada ir pasnekesim... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 09, 12:22)
Ir gimdymas čia vėl niekuo dėtas. Pablogėja dėl tarpusavio nesupratimo, dėl baimės išsakyti savo lūkesčius, poreikius, baimes smile.gif, dėl to, kad, užuot ėjęs su žmona gimdyti "kaip visi" susėstų ir pakalbėtų, ar man, mums tikrai to reikia...

Aisku, kad tokiais atvejais jau pries gimdyma tarpusavio santykiai nebuna idealus, bet suprantu tuos vyrus, kurie nenoredami izeisti moters (jau ir taip isjautrinusios nuo nestumo) neisdrista paskyti "Ne". Ne visos moterys kantriai ir tyliai pasigimdo, o dar jeigu gimdymas komplikuotas, nera jau ten tas vaizdelis labai malonus. Paprastam zmogeliui, neturinciam nieko bendro su medicina, gali palikti ir neigiama ispudi. Jeigu vyras jautrus, pasamoneje gali likti ir kaltes jausmas, kuris gali neigiamai atsiliepti tolesniam poros gyvenime. Bet cia truputeli gal nuo temos nukrypau...
Jeigu gimdyciau namuose, vistik nenoreciau, kad vyras su manimi butu.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 09, 14:01)
Vat man labai idomu, gerbiamosios, ka jus turite omenyje, sakydamos "geras seksas".

Ir as buciau dekinga, jei pasisakytumet iki vakaro... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 13:48)
Palauk, brangioji, kai mano kokia drauge pagimdo vaikeli, naturaliai ar Cezario pagalba as dziaugiuosi sveiku jos leliuku ir mamos gera sveikata. Galiausiai isikalbejusios ir apie pacia gimdymo eiga, neuzsiciklinam ir neaiskinam viena kitai kas yra geris ir dvasingumas, o kas luosinimas. doh.gif 
Be to, gal tikrai esu iskrypusi, nes esu UZ gimdyma ligonineje. Dabar laukiu pasisakymu, kad mano vaikai irgi kazkokie ne tokie, nes jie ten gime. beje, gime sveiki, grazus ir ziauriai protingi! tongue.gif



lygiai tokia pati bedvase zemes kirmele esu ir as.
Busiu "uzmetyta akmenimis" o gal but netgi sudeginta ant naturaliu berziniu malku lauzo, aplink kuri smagiai soks burelis morales sergetoju - geroves, naturalizmo apvaizdu, bet manau, kad gimdymas negali vykti be kvalifikuotu mediku prieziuros... Uz tokiu bajerius apskritai baudziamoji galetu gresti...
Kalbama apie vaiko gyvybe, galimas komplikacijas, kuomet reikalinga skubi neonatologo pagalba...
Atsakyti