Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(alfa159 @ 2008 07 09, 09:46)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na cia tai bent, medis uz didziausia visu SM laiku nesamone.  lotuliukas.gif

Oi, kam tie medžiai, man užteks ir gėlytės vienos smile.gif

Medžius gali dovanoti Marilyn Moran. Gali paskaityti ištrauką iš jos knygos Plesurable Husband/Wife Childbirth

Jos darytame tyrime 68 proc. porų, gimdžiusių dviese, teigė patirią intymaus gyvenimo pagerėjimą, tuo tarpu ligoninėse gimdę pagerėjimu džiaugėsi tik 5 procentai.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 09, 09:39)
Pvz., neskiepija  cool.gif

QUOTE(alfa159 @ 2008 07 09, 10:46)
didziausia visu SM laiku nesamone.  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Raideles @ 2008 07 09, 12:06)
Jos darytame tyrime 68 proc. porų, gimdžiusių dviese, teigė patirią intymaus gyvenimo pagerėjimą, tuo tarpu ligoninėse gimdę pagerėjimu džiaugėsi tik 5 procentai.

Man tai labiau panasu i iskrypima nei i pegerejima! Beje, is kur tokia statistika? Nejau tik 32% vyru pajunta pablogejima? Paskutiniu metu susiduriau su keistokais statistiku duomenimis. Jei nori autore, kad butu statistika kaip jai reikia, tokia ir turi. O tas pablogejimas ar pagerejimas manau priklauso visiskai ne nuo gimdymo dviese ar tryse, namie ar ligoninej, o nuo moters sveikatos ir poilsio.

Ir aplamai, uzkniso nerealiai visos kalbos apie naturalu gimdyma ir jo geruma, apie ekologiska vaiku auginima ir pan. dalykus! Gimdykit jus vaikus kaip norit, kaip ismanot taip ir auginkit, bet kam reikia pastoviai irodinet, kad visa tai yra absoliutus ir besalyginis geris. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 12:26)
Man tai labiau panasu i iskrypima nei i pegerejima! Beje, is kur tokia statistika? Nejau tik 32% vyru pajunta pablogejima? Paskutiniu metu susiduriau su keistokais statistiku duomenimis. Jei nori autore, kad butu statistika kaip jai reikia, tokia ir turi. O tas pablogejimas ar pagerejimas manau priklauso visiskai ne nuo gimdymo dviese ar tryse, namie ar ligoninej, o nuo moters sveikatos ir poilsio.

mano vyras megsta sakyti, kad seksas prasideda ir vyksta pirmiausiai galvoje - kaip ziogelis rase, "software" visa tai blush2.gif ir sekso gerumas priklauso pirmiausiai nuo poros tarpusavio santykiu. as tikrai linkusi tiketi, kad gimdymo namuose patirtis gali suartinti pora, pagerinti vyro ir moters santykius seimoje - o kartu ir seksa.

QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 12:26)
Ir aplamai, uzkniso nerealiai visos kalbos apie naturalu gimdyma ir jo geruma, apie ekologiska vaiku auginima ir pan. dalykus! Gimdykit jus vaikus kaip norit, kaip ismanot taip ir auginkit, bet kam reikia pastoviai irodinet, kad visa tai yra absoliutus ir besalyginis geris.  g.gif

forumo skyrelyje apie gimdyma yra n+1 tema apie cezari, nuskausminima ir kt. ir istisos dvi-trys temos apie naturalu gimdyma, gimdyma namuose, gimdyma be nuskausminimo. kaip manai, ka atspindi si disproporcija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 07 09, 11:26)
Ir aplamai, uzkniso nerealiai visos kalbos apie naturalu gimdyma ir jo geruma, apie ekologiska vaiku auginima ir pan. dalykus! Gimdykit jus vaikus kaip norit, kaip ismanot taip ir auginkit, bet kam reikia pastoviai irodinet, kad visa tai yra absoliutus ir besalyginis geris. 

Pala, o tai ko čia tada lįst skaitinėt?.. g.gif Ir gal nieks nieko neįrodinėja, gal tiesiog - džiaugiasi?.. Antinatūralistės - mokslinių žurnalų skaitymu gimdymo metu, natūralistės - pagrėjusiu intymiu gyvenimu.. ax.gif
Neskiepija?.. Tikrai neišskirčiau šio fakto kaip labiausiai lemiančio vaikų kitoniškumą... O jei išskirsiu kitus, gausiu per galvą nuo nenaminių (a la: "KĄĄĄ? ir aš gerbiu, kalbuosi, myliu, turiu ryšį, leidžiu, ir t.t.) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O dabar nenoriu - tingiu kautis... nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 12:39)
Neskiepija?.. Tikrai neišskirčiau šio fakto kaip labiausiai lemiančio vaikų kitoniškumą...


Tai kad nepastebėjau daugiau esminių požymių, kuriuos įtakotų būtent naminis gimdymas - nei tėvų požiūryje, nei auklėjime...Vienintelis akivaizdesnis tęstinumas - neskiepijimas, t.y. jei jau gimdė namuose, labai galima įtarti, kad ir nepaskiepijo biggrin.gif
Atsakyti
Na, mane uzkabino sexo tema. lotuliukas.gif Beje, norejau ne medi, bet medali pasiulyti, bet is to juoko paspringau arbata, tai pora raidziu praleidau. Per ilgameti savo staza SM pirma karta taip nuosirdziai juokinga buvo. biggrin.gif

Net komentuoti negaliu rimtai- aikit sau. lotuliukas.gif Nu tiek to, turekites jus sia "tiesa". Ir jus apsipatenkine, ir man pramoga. biggrin.gif

Nu bet tiek akis sau naturalizmu uzpilt... doh.gif biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 09, 11:46)
Tai kad nepastebėjau daugiau  esminių požymių, kuriuos įtakotų būtent naminis gimdymas -  nei tėvų požiūryje, nei auklėjime...Vienintelis akivaizdesnis tęstinumas - neskiepijimas, t.y. jei jau gimdė namuose, labai galima įtarti, kad ir nepaskiepijo  biggrin.gif

O man kažkaip pasistebėjo... g.gif Pavyzdžiui, ekologiškos tendencijos ( Akva, liezuvis.gif ) ryškesnės tarp "naminių", tos šeimos labiau linkusios aktyviau praktikuot įvairių formų dvasingumą, alternatyvų gyvenimo būdą (vegetarai, anastasijiečiai ir kt.) ir t.t. Neabsoliutinu, bet man taip rodos... g.gif
Be to, man regis, kad skiepijančių pakankamai, tik gal vėliau, ne trečią dieną... na, ir ne visu paketu.
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 12:56)
O man kažkaip pasistebėjo...  g.gif  Pavyzdžiui, ekologiškos tendencijos ( Akva, liezuvis.gif ) ryškesnės tarp "naminių", tos šeimos labiau linkusios aktyviau praktikuot įvairių formų dvasingumą, alternatyvų gyvenimo būdą (vegetarai, anastasijiečiai ir kt.) ir t.t. Neabsoliutinu, bet man taip rodos...  g.gif



O gal kaip tik priešingai - anastasijiečiai, vegetarai, linkę į įvairių formų dvasingumą (nors žodis dvasingumas man toks ...ganėtinai aptakus blush2.gif ) dažniau renkasi gimdymą namuose. Bet naminis gimdymas pats neįtakoja ir nekeičia požiūrio, prioritetų, žmonės namuose gimdo dėl labai įvairių priežasčių, kiekvieno motyvacija vis kitokia (pvz., viena jų "neturėjau pinigų privačiai gimdymo klinikai cool.gif ) ...

Iš savo pastebėjimų - žinoma, tai ne statistika - pažįstu ligoninėje gimdžiusių ir labai ekologijon pasinešusių šeimų. Pažįstu namuose gimdžiusių, ir ne po kartą, kuriems į ekologiją nusispjaut. Vaikai auklėjami, auginami labai skirtingai, tad esu linkusi nenurašyti visko tik gimdymo būdui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 liepos 2008 - 12:05
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 12:39)
Pala, o tai ko čia tada lįst skaitinėt?..  g.gif  Ir gal nieks nieko neįrodinėja, gal tiesiog - džiaugiasi?.. Antinatūralistės - mokslinių žurnalų skaitymu gimdymo metu, natūralistės - pagrėjusiu intymiu gyvenimu..  ax.gif



tai pagal tave iseina, jei pora gyvena bloga seksualini gyvenima, tai tam kad pagerintu, reikia gimdyti namuose? as nemanau, kad cia esme, kaip jau kazkas rase, seksas vyksta smegenyse pirmiausia, ir visai nepriklauso, kur tu gimdysi savo vaika.
Atsakyti
O man atrodo, atisradus vaikui seksualinis gyvenimas visados tik pablogėja...Man asmeniškai didžiausias trukdis - spontaniškumo nebuvimas ("rytoj trečią valandą močiutė/auklė paims vaiką, taigi, bus laiko pabūti dviese"). Bet tai nieko bendro neturi su gimduymo vieta ir su pačiu gimdymu...
Manau, viskas priklauso nuo poros noros ir pastangų atsatyti, o gal naujai sukurti tą ryšį visiškai kitokiomis palinkybėmis nei buvo įprasta iki šiol...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 liepos 2008 - 12:18
QUOTE(Sazha @ 2008 07 09, 12:56)
1. Pavyzdžiui, ekologiškos tendencijos ( Akva, liezuvis.gif ) ryškesnės tarp "naminių", tos šeimos labiau linkusios aktyviau praktikuot įvairių formų dvasingumą, alternatyvų gyvenimo būdą (vegetarai, anastasijiečiai ir kt.) ir t.t.
2.bet man taip rodos...  g.gif

1. Pasvarstykim... As esu UZ ekologija: siuksliu rusiavima, elektromobilius, uz istekliu taupyma, uz pas mamas ir tecius uzaugintas uogas bei darzoves, uz eko karve, kiaule, jauti ir kitus paukscius. As PRIES marazma!! Rupinuosi savo leliukais ne ka blogiau nei kitos "eko" mamos. Subalansuota mityba, visapusiskas vaiku lavinimas, naturalios medziagos aprangoje ir grynas oras man yra visiskai savaime suprantami dalykai. Ir net i galva nesauna atidaryti SM tema kaip as jais ekologiskai teisingai rupinuosi.
2. Vat cia jau negerai! tongue.gif Jei rodos, pirma reiktu zegnotis, o antra gal uzvalgyt kokiu cipsu su kola, kad eko balansa atsatytu tongue.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2008 07 09, 09:36)

Moteris, kuri turėjo gerą gimdymo patirtį, kuri galėjo tai padaryti pati, yra labiau pasitikinti savimi, kaip moterimi, patenkinta savimi. Galbūt daugeliu atveju tai net nesuvokiama sąmoningai, tačiau didelę mūsų gyvenimodalį kontroliuoja būtent pasąmonė. Tai, kas ten užfiksuota, ir lemia tai, kaip mes jaučiamės ir elgiamės. O ligoninėje moteris yra tik "objektas". pažiūrėkit į gimdymo istorijas - suskatino, prakirpo, prapjovė... Ji net neturi galimybės pati priimti sprendimą. Kad ir dėl pozos (paguldė, pririšo prie lašelinės, apjuosė diržu ir t.t.).Jokiu būdu nesakau, kad moterys, gimdančios ligoninėje, yra blogesnės. Jos puikiausiai pagimdytų ir namie, ir be jokių įsikišimų. Tiesiog taip susiklosto aplinkybės, tokie jų pasirinkimai. Ir viskas, ką mes išgyvename, palieka savo antspaudą pasąmonėje. Manau, kad tas intymus gyvenimas susijęs būtent su tuo. bet čia tik mano nuomonė, aišku smile.gif

Galbūt dar turi įtakos tai, kad namie gimdanti pora išgyvena labai labai didelį intymumą. Vyro pagalbos ten reikia labai. Ligoninėje vyras yra mažiau reikalingas fiziškai. Gal ir tai turi įtakos vėlesniam intymiai ryšiui. Na, bent jau man tai turėjo.


Sveikutes!
Visiskai sutinku, kad musu pasamoneje islieka visi musu isgyvenimai, sako, kad net musu paciu gimimas palieka ten pedsakus...., o ka jau kalbeti apie gimdyma...

Tik nemanau, kad vyro dalivavimas gimdyme gali tureti tik teigiamu pasekmiu intymiam gyvenimui. Paskutiniuoju metu , dauguma vyru dalyvauja gimdyme tik todel, kad jo draugas, brolis ar kaimynas buvo kartu su zmona, tai kuo jis blogesnis????Negali pasirodyti, kad yra "silpnesnis", reikia ir jam !!!! Tai ir eina dantis sukandes, zmona gali pagalvoti, kad jos nemyli, nes nenori jai padeti...O gal kad vienisa nepasijustu, nes visos dabar jau gimdo su vyrais. Bet ne del to, kad jaucia tikrai poreiki. Buna ir taip, kad santikiai tik pablogeja, nes tas nepakartojamai nuostabus momentas nevisom buna toks jau nuostabus.....Aisku, kalbu apie gimdyma ligonineje.
Atsakyti