Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Maniau, kad tik peliukas Makaule niekaip nepraranda vilties uzvaldyti pasauli.... lotuliukas.gif O vat, pasirodo, kazkas ir kitas tikisi, kad visi springdami-klupdami puls vykdyti komandas rankas-kojas kilnoti... biggrin.gif
Atsakyti
Arba tikėt nežinia iš kur ištrauktais apibrėžimais, priimtais kažkuriam civilizuotam pasauly.
Alfa, ką tu rolleyes.gif Man, kaip minimum trūksta balto chalatėlio, kad kokio mano raginimo paklausytum - koją pakelt ar ranką...
Atsakyti
Nu va, prieš 3 dienas apturėjau dar vieną natūralų gimdymą.
Gimdyt į ligoninę atvažiavau apie 21.30. Sąrėmiai buvo kas 5-6 min. Gimdykloj buvau kelios minutės prieš 22val. Atsidarymas 5cm. Nuleido vandenis ir už nepilno pusvalandžio gimė dukrytė. Lyginant su pirmu gimdymu, viskas vyko dvigubai greičiau, bet skaudžiau. Paskutiniai sąrėmiai buvo be pertraukų, jau beveik su angelais kalbėjaus...
Jei mano būtų valia, rinkčiausi lėtesnį gimdymą, nes neįmanoma tokiu atveju, kaip buvo čia rašoma įsiklausyti į skausmą, su juo susidraugauti ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 07 02, 18:40)
Arba tikėt nežinia iš kur ištrauktais apibrėžimais, priimtais kažkuriam civilizuotam pasauly.
Alfa, ką tu  rolleyes.gif  Man, kaip minimum trūksta balto chalatėlio, kad kokio mano raginimo paklausytum - koją pakelt ar ranką...


Issilavinimo, patirties ir koseles makauleje, mergyt, Tau truksta, kad paklausyciau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 03, 11:37)
Issilavinimo, patirties ir koseles makauleje, mergyt, Tau truksta, kad paklausyciau. mirksiukas.gif

Burnos nenoretum issiplaut, brangioji?Kas tau duoda teise izeidynet?
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 03, 11:37)
Issilavinimo, patirties ir koseles makauleje, mergyt, Tau truksta, kad paklausyciau. mirksiukas.gif


Ai, prasideda doh.gif Atėjo į natūralisčių temą paaiškint, kad trūksta košelės makaulėje. Čia jau diagnozė, ne kitaip rolleyes.gif

Einu į kelionių temą ir "besiruošiančių vykti į Turkiją sąraše" išdėstysiu, kad nėra ko ten į tą Turkiją vykti, kad visi, kurie ten važiuoja - kvailiai paskutiniai, bo MAN ji nepatinka cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 03 liepos 2008 - 15:04
QUOTE(Yell @ 2008 07 03, 11:00)
Nuleido vandenis ir už nepilno pusvalandžio gimė dukrytė.


O kodėl nuleido vandenis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 03, 16:39)
O kodėl nuleido vandenis?  rolleyes.gif


va, dabar paaiskes, kad tavo gimdymas ne naturalus, nes vis tik isikiso medikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 07 03, 15:40)
va, dabar paaiskes, kad tavo gimdymas ne naturalus, nes vis tik isikiso medikai  biggrin.gif

O jau ir paklausti negalima?
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 07 03, 16:46)
O jau ir paklausti negalima?


galima. kur parasyta kad negalima? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 07 03, 16:40)
va, dabar paaiskes, kad tavo gimdymas ne naturalus, nes vis tik isikiso medikai  biggrin.gif


Man abu kartus gimdant nauose nuleido vandenis. tongue.gif Tik ne tada, kai kaklelis buvo atsidaręs tik 5 cm, o vėliau. Antrą kartą laukėm ilgai - būtent todėl sąrėmių skausmo beveik ir nejaučiau; kai nuleido, tada viskas pajudėjo sparčiau ir skausmingiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 03 liepos 2008 - 16:18
QUOTE(flight @ 2008 07 03, 16:04)
Ai, prasideda doh.gif


Manau, kad tai ir yra didziausia jusu beda- issilavinimo poreikio neigimas. Gydytojas jums- zmogus batu chalatu, ir tiek. Tada, aisku, pacios ir pasijuntat lygios gydytojams savo kompetencija medicinos srityje, leidziat sau ir diagnozes nustatineti, ir patarimus i kaire-desine metyti...

Ir pastebejau, kad didziausios patarinetojos- tos, kurios nerealizave saves rimciau savo tiesiogineje profesineje srityje, o dazna tokios net neturi. Mat mokytis lienius, siekti profesinio pripazinimo- irgi, geriau jau balta chalatuka pasimieruoti, akinius del solidumo uzsimest ir vaidinti "ponia daktare". cool.gif
Atsakyti