Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Leticija @ 2008 06 30, 20:40)
as gal ne taip issireiskiau, as sakau, nenoreciau girdet uz sienos rekiancios gimdyves apskritai, nesvarbu su epiduru ji ar ne. mane tai nervintu. nors suprantu , kad kiekviena per gimdyma elgiasi taip, kaip jai atrodo geriausiai

Čia jau ligoninės patalpos negerai išplanuotos tokiu atveju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 06 30, 20:28)
Alabama, kokia šeimyninės palatos kaina? Kelios jos ten yra?

Kaina pries 1.5 metu buvo 80lt, berods, tai uz palata su dviem lovom, vonia, dusu, TV, mikrobange, vaiko staliuku ir pilna spinta paluciu, ranksluosciu, indu ir t.t.Buvo jauku kaip viesbutuke, ir personalas buvo labai demesingas.Antra tik KMUK'e gimdysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 06 30, 19:45)
O kai rekia todel, kad vista pasikliove internetiniais paistalais apie vaiko zudyma epiduru- tai negaila

O iš kur žinoti kada gailėti, o kada ne? g.gif
Negi ta moteris taip ir išaiškino, kad ji uždraudė jai epidūrą daryt, nes prisiskaitė internete..

Aš irgi norėjau visiškai natūraliai gimdyti, bet nei manęs kas klausė kodėl taip pasirinkau, nei aš kam gimdymo namuose aiškinau.
Mano nuomone, kiekvienos moters asmeninis reikalas kaip ji gimdys, o medikų reikalas - būti pasirengusiems padėti moteriai - tiek psichologiškai, tiek būtiną medicininę pagalbą suteikti kaip ji begimdytų.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 06 30, 20:45)
Ant tokiu negali pykt- vargses moterys.  verysad.gif O kai rekia todel, kad vista pasikliove internetiniais paistalais apie vaiko zudyma epiduru- tai negaila tokios.


Koks skirtumas, kokie motyvai - internetiniai ar neinternetiniai - juk gimdyti kiekviena renkasi taip kaip jai atrodo ir tai kiekvienos mūsų teisė 4u.gif Gaila tik, kad ligoninės mūsų vis dar sovietinės (ir personalas, deja), reikia džiaugtis, kad jau nors bendrų gimdyklų mažėja ir vis rečiau tenka gimdyti už širmos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(in petto @ 2008 07 01, 09:40)
reikia džiaugtis, kad jau nors bendrų gimdyklų mažėja ir vis rečiau tenka gimdyti už širmos doh.gif


Tai kad nebebuna jau gimdymu "uz sirmos". blink.gif Ar kur dar like? Bet kai motera nuosirdziai kykia, tai ir super-duper izoliacija nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 01, 10:48)
Tai kad nebebuna jau gimdymu "uz sirmos".  blink.gif Ar kur dar like? Bet kai motera nuosirdziai kykia, tai ir super-duper izoliacija nepadeda.


Prieš 3 metus aprašytoje gimdymo istorijoje radau atveji apie gimdyma už širmos, istorija pasakoja tevelis, kaip mamytė gimdė, atrodo nickas Ma. Aš gimdžiau RK ir mano gydytoja su akušere (kurios prižiūrėjo gimdymą, o akušerė dar ir dirba RK) įspėjo, kad kartais gali tekti gimdyti ''kartu su kuo nors''. Taigi, jei gimstamumas pasieks tarybinių laikų lygį, gali tekti gimdyti vis dažniau ne tik su skatinamaisiais (kad greičiau užleistum vietą), bet dar ir už širmos..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tai ne nuskausminimas įtakoja gimdymo "decibelus" . Yra skirtingi žmonės, skritingi charakteriai, vieni santūresni, kiti labiau atviri, gal kitai ir be didelio skausmo norisi pašūkauti, gal jai taip lengviau smile.gif Pvz., mano pirmas gimdymas buvo tikrai nelengvas, bet man absoliučiai nebuvo poreikio rėkti. Aš inteligentiškai ginčijausi su pribuvėja tongue.gif

O apie mediką, kuris reaguoja taip ciniškai "pati prisiprašei neduoti epidūro, tai ir kankinkis dabar, pati kalta" vietoje to, kad pasiūlytų gal tinkamesnę pozą, gal kvėpavimo būdus, galiausiai kokias linksminamąsias dujas ar kažką, ką toje situacijoje galima naudoti, mano nuomonė viena: jam ten - ne vieta, tegul eina dirbti ne su žmonėmis, o su kokiais kompais... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 01 liepos 2008 - 09:10
QUOTE(flight @ 2008 07 01, 10:06)


O apie mediką, kuris reaguoja taip ciniškai "pati prisiprašei neduoti epidūro, tai ir kankinkis dabar, pati kalta"  vietoje to, kad pasiūlytų gal tinkamesnę pozą, gal kvėpavimo būdus, galiausiai kokias linksminamąsias dujas ar kažką, ką toje situacijoje galima naudoti, mano nuomonė viena: jam ten - ne vieta, tegul eina dirbti ne su žmonėmis, o su kokiais kompais... schmoll.gif


O as labai suprantu medikus sioje situacijoje. Kurioje ten temoje AK insidere biggrin.gif parase, kad siuo metu AK iskeltos astuonios bylos del gimdymu. doh.gif Tai jei motera kategoriskai uzdraude jai duoti epidura kas bebutu (nes kad ir sioje gtemoje pasiskaite, kad epiduras letina, kad baigiasi vakuumu, kad vaikai nesveiki gimsta), gi ji lengva ranka gali paduoti i teisma gydytojus, jei tik kas. Vat gaus 9 APGAR vaikas, ir stai tau padeka, mielas gydytojau- pasimatymas teisme... Buciau gydytoja, tai irgi neduociau epiduro tokioms.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 07 01, 12:28)
O as labai suprantu medikus sioje situacijoje. Kurioje ten temoje AK insidere biggrin.gif  parase, kad siuo metu AK iskeltos astuonios bylos del gimdymu.  doh.gif Tai jei motera kategoriskai uzdraude jai duoti epidura kas bebutu (nes kad ir sioje gtemoje pasiskaite, kad epiduras letina, kad baigiasi vakuumu, kad vaikai nesveiki gimsta), gi ji lengva ranka gali paduoti i teisma gydytojus, jei tik kas. Vat gaus 9 APGAR vaikas, ir stai tau padeka, mielas gydytojau- pasimatymas teisme... Buciau gydytoja, tai irgi neduociau epiduro tokioms.


Aš irgi suprantu gydytojus, kad jų darbas nelengvas, bet vis tiek tai nepateisina tokio jų elgesio schmoll.gif Vis tiek šitoje situacijoje jie elgiasi negerai mano galva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(in petto @ 2008 07 01, 12:21)
Aš irgi suprantu gydytojus, kad jų darbas nelengvas, bet vis tiek tai nepateisina tokio jų elgesio schmoll.gif Vis tiek šitoje situacijoje jie elgiasi negerai mano galva ax.gif

Šiuo atveju pateisinu gydytojus. Jei moteris atsisako, gydytojas per prievartą įsiūlyti negali. Po gimdymo - visos gudrios. Girdėjau, kad kai kurios moterys reiškia pretenzijas... dėl vaiko akių spalvos lotuliukas.gif Jei rimtai - kodėl gi nepasipelnius, kai įstatymai gina moteris, o gydytojai lieka ant ledo?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 01, 09:06)
O apie mediką, kuris reaguoja taip ciniškai "pati prisiprašei neduoti epidūro, tai ir kankinkis dabar, pati kalta"  vietoje to, kad pasiūlytų gal tinkamesnę pozą, gal kvėpavimo būdus, galiausiai kokias linksminamąsias dujas ar kažką, ką toje situacijoje galima naudoti, mano nuomonė viena: jam ten - ne vieta, tegul eina dirbti ne su žmonėmis, o su kokiais kompais... schmoll.gif

drinks_cheers.gif Užtat ir klausiau, ar alfa liko patenkinta gydytoja (nors nelabai suprantu, kaip nuo gydytojo asmens gali priklausyt gimdymo lengvumas??)... Nes kažkaip baisiai atrodo tokia beširdiška reakcija, nekalbu jau apie etinius dalykus... Beje, alfa, esi verta savo gydytojos blink.gif "Tokiai neduočiau"... Blin, nugi, paprastai sakant, visos bobos esam, gimdžiusios - negimdžiusios... Kaip išvis galima taip nesolidariai kalbėt?..
Atsakyti
Na gerai, moteriškė kategoriškai atsisakė epidūro, tai jei esi rimtas profesionalas, pasiūlyk kitų skausmo malšinimo ar bent atsipalaidavimo alternatyvų, jei jau matai, kad reikia. Jei nereikia - irgi gydytojo profesionalumo reikalas sugebėti išbūti kartu (mažų mažiausiai nesityčiojant, nesišaipant) ir suteikti visą įmanomą pagalbą. Tie, kurie renkasi būtent tokią profesiją, manau, supranta, kad žmogaus neužprogramuosi ir ateities nenuspėsi. O kai nesupranta, tai...tik padidina apsisprendusių gimdyti namuose skaičių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 01 liepos 2008 - 11:52