Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

QUOTE(Alabama @ 2008 06 30, 11:48)
Gimdziau KMUKe, tai buvom su vyru atskiroj gimdykloj, jokiu studentu, o po gimdymo gulejau seimininei palatoj, su manim ir vaiku buvo ir vyras.Viskas buvo puiku.

Va taip man labai patiktų 4u.gif Tareisi su gydytoja? Jei taip su kokia?

QUOTE(Raideles @ 2008 06 30, 12:39)
Puccha, variantas yra ambulatorinis gimdymas - atvažiavai, pagimdei, pabuvai 2 val. po gimdymo ir namo. Ten te tik su vyru galėsi netrikdoma būti, bet ir savo lovoje gulėti.

Aš savo vyrui sakiau tokią mintį, bet jis sako, kad jam baisu būtų mane namo vežtis iš kart po gimdymo. Ir jis pergyvena dėl mažiuko sveikatos, jam ramiau, kad jei kas ne taip,mums būtų greitai suteikta pagalba.
Atsakyti
Tai tada tau realiausias variantas Klinikos, nes man rodos, kad KGN nera vienvieciu palatu, bent jau seniau nebuvo, gal dabar ir padare. Paklausk savo gydytojos.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 06 30, 11:40)

Kas dar del to naturalumo, tai as irgi visai nenoreciau girdet uz sienos garsiai rekiancios gimdyves, kuri pati prase neduot epiduro


Bet iš tikrųjų toji gimdyvė čia niekuo dėta - juk girdite dėl to, kad sienos be garso izoliacijos. O kaip gimdyti - su ar be epidūro - čia kiekvienos teisė rinktis g.gif Kaip ir, beje, teisė rėkti ar kvėpuoti ar dar ką nors daryti, kai sąrėmiai riečia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 06 30, 11:36)
Ragnez, kad aš kaunietė. Mane prižiūri labai miela gydytoja J.Banevičienė, jau antro vaikiuko laukiuosi, lankausi pas ją ir esu patenkinta 4u.gif Ji dirba krikščioniškuose GN ir kiek žinau priiminėja gimdymus. Bet kiek teko girdėti krikščioniškuose GN palatoj guli po kelias mamytes, o aš noriu būt viena su savo vyru ir mažiuku/e po gimdymo. Nenoriu klausyt svetimų šeimų problemų ir t.t. Gal yra mokamos palatos vienvietės KKGN? 4u.gif
Leticija, II ligoninė netinka visiškai, nors kilometro nuo mano namų iki jos nėra, bet po to kaip mane ten "gydė" nė žiūrėt į tą pusę nenoriu  schmoll.gif Klinikos irgi variantas, tik teko girdėt, kad ten bendra gimdykla, studentai ir t.t. irgi netinka g.gif

yra kkgn šeiminiė palata. Dar jeigu yra nedaug gimdvybių, galima susitarti ir vyrui leis nakvoti su tavim paprastoje palatoje, vietoj kitos mamytės. Mano vyras taip liko nakvoti pirmą naktį- nemokamai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 06 30, 10:40)
Kas dar del to naturalumo, tai as irgi visai nenoreciau girdet uz sienos garsiai rekiancios gimdyves, kuri pati prase neduot epiduro


O rėkiančios gimdyvės, kuri prašė epidūro, bet jis nesuveikė taip kaip reikia? Arba rėkiančios gimdyvės, kuriai dėl sveikatos problemų negalima taikyti epidūrinės ir kitokios nejautros?
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 06 30, 17:37)
yra kkgn šeiminiė palata. Dar jeigu yra nedaug gimdvybių, galima susitarti ir vyrui leis nakvoti su tavim paprastoje  palatoje, vietoj kitos mamytės. Mano vyras taip liko nakvoti pirmą naktį- nemokamai ax.gif

Natuke, o kaip ten aplinka, jauku? Aš gimdžiau Mažylio GN, tai labai jauku buvo.
Leticija, nebūtinai, jei jau be epidūro tai rėkia. Aš nerėkiau, iš vis galima sakyti gimdžiau tyliai, nes tam mažuliukui ir taip baimės ateit į šį pasaulį, o jei dar mama rėkia kraupiai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 30 birželio 2008 - 18:00
QUOTE(Puccha @ 2008 06 30, 15:50)
Va taip man labai patiktų 4u.gif Tareisi su gydytoja? Jei taip su kokia?


Nesitariau ir niekam nei cento nesumokejau.Buvo viskas labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 06 30, 18:12)
O rėkiančios gimdyvės, kuri prašė epidūro, bet jis nesuveikė taip kaip reikia? Arba rėkiančios gimdyvės, kuriai dėl sveikatos problemų negalima taikyti epidūrinės ir kitokios nejautros?


Ant tokiu negali pykt- vargses moterys. verysad.gif O kai rekia todel, kad vista pasikliove internetiniais paistalais apie vaiko zudyma epiduru- tai negaila tokios.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 06 30, 18:45)
O kai rekia todel, kad vista pasikliove internetiniais paistalais apie vaiko zudyma epiduru- tai negaila tokios.

Jooo... o tu likai patenkinta savo gydytoja? Nes jei jos komentarai panašūs buvo į tavo, tai Dieve pasigailėk... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2008 06 30, 19:18)
Nesitariau ir niekam nei cento nesumokejau.Buvo viskas labai gerai smile.gif

Alabama, kokia šeimyninės palatos kaina? Kelios jos ten yra?
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 06 30, 20:25)
Jooo... o tu likai patenkinta savo gydytoja? Nes jei jos komentarai panašūs buvo į tavo, tai Dieve pasigailėk...  blink.gif


Labai patenkinta. Pats lengviausias gimdymas is visu triju. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 06 30, 18:57)
Leticija, nebūtinai, jei jau be epidūro tai rėkia. Aš nerėkiau, iš vis galima sakyti gimdžiau tyliai, nes tam mažuliukui ir taip baimės ateit į šį pasaulį, o jei dar mama rėkia kraupiai doh.gif


as gal ne taip issireiskiau, as sakau, nenoreciau girdet uz sienos rekiancios gimdyves apskritai, nesvarbu su epiduru ji ar ne. mane tai nervintu. nors suprantu , kad kiekviena per gimdyma elgiasi taip, kaip jai atrodo geriausiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leticija: 30 birželio 2008 - 19:42