Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Puccha, jei nori atskiros palatos, tai reik tau i Klinikas arba I 2-a ligonine

Kas dar del to naturalumo, tai as irgi visai nenoreciau girdet uz sienos garsiai rekiancios gimdyves, kuri pati prase neduot epiduro
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 06 30, 10:28)
Gerai jau gerai, varykit ant nuskausmintu gimdymu.  smile.gif


Ačiū, kad davėte leidimą biggrin.gif
Alfa, jūs skaityti mokat? unsure.gif Niekas čia ant nieko nevaro, tik maža smulkmenėlė - tema vadinasi "natūralus gimdymas", o ne "argumentai už ir prieš", "epidūro nauda" ir t.t. Ir čia diskutuoja tos, kurios dėl vienų ar kitų motyvų ruošiasi ar pagimdė natūraliai. Jei norite, galite išissakyti kitose temose.

Diskusijas apie tai baigiu, tikiuosi, kartotis neteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 06 30, 09:56)
Kokį skausmą - taigi tam yra visagalis epidūras ! Gimdymo metu tereikia pasirūpinti įdomia literatūra, kad nenuobodžiauti, o vyras, kadangi prie jo kimbama nebus, tuo tarpu gali išlėkti pažvejoti. Moteriškė sau guli, epidūras veikia: nuskausmina ir lėtina gimdymo eigą, tada bac - skatinamieji, paskui čerkšt - prakerpam, jei reikia -  opa, vakuumu ištraukiam (na negi kažkokiom viduramžiškom stangom trukdysi moteriškei skaityti, kai tiek mokslo pažangos? ), susiuvam ir vuolia, pažiūrėkit, kokį jums vaiką pagimdėm  bigsmile.gif


Tai as vadinu varymu naturalis ant nuskausmintu gimdymu. Beje, tarp gydytoju jau yra terminas- internetines naturalistes.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 06 29, 22:42)
Mirštama. Juk žinai pati, kaip medikė - skausminis šokas - kas do daiktas  rolleyes.gif

Gimdymas nesukelia skausminio šoko, nelabai įsivaizduoju kaip tai galėtų būti, juk gimdymo metu veikia ne vienas hormonas ir net nelabai įmanoma patirti tokį dalyką g.gif Trauminio šoko sukėlimui reikia perdirginti CNS bei netekti bent 20 proc. kraujo, kad antinksčiai kaip reikalas užsivestų, centralizuotųsi kraujotaka..kažin ar tai įmanoma natūraliai gimdant unsure.gif
Mums, kenčiančioms tą skausmą, gal jau jis atrodo "viskas mirsiu", "daugiau neištversiu", "sąmonė temsta", bet iki trauminio šoko labai toli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 06 30, 10:48)
Tai as vadinu varymu naturalis ant nuskausmintu gimdymu.  Beje, tarp gydytoju jau yra terminas- internetines naturalistes.... doh.gif

sveika, alfa, smagu, kad jau atsigavai po gimdymo. sveikinu su seimos pagausejimu. wub.gif



mano nuomone, terminas "internetines naturalistes" yra nepagarbus ir parodo nekorektiska tokius zodzius vartojanciu mediku poziuri i gimdyve 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 30 birželio 2008 - 10:13
QUOTE(ragnez @ 2008 06 30, 11:03)

mano nuomone, terminas "internetines naturalistes" yra nepagarbus ir parodo nekorektiska tokius zodzius vartojanciu mediku poziuri i gimdyve  4u.gif


...paprastai tai tebuna atsakas i internetines gimdyves nepagarbu ir niekinanti poziuri i medikus profesionalus...

Aciu uz sveikinimus. smile.gif
Atsakyti
Ragnez, kad aš kaunietė. Mane prižiūri labai miela gydytoja J.Banevičienė, jau antro vaikiuko laukiuosi, lankausi pas ją ir esu patenkinta 4u.gif Ji dirba krikščioniškuose GN ir kiek žinau priiminėja gimdymus. Bet kiek teko girdėti krikščioniškuose GN palatoj guli po kelias mamytes, o aš noriu būt viena su savo vyru ir mažiuku/e po gimdymo. Nenoriu klausyt svetimų šeimų problemų ir t.t. Gal yra mokamos palatos vienvietės KKGN? 4u.gif
Leticija, II ligoninė netinka visiškai, nors kilometro nuo mano namų iki jos nėra, bet po to kaip mane ten "gydė" nė žiūrėt į tą pusę nenoriu schmoll.gif Klinikos irgi variantas, tik teko girdėt, kad ten bendra gimdykla, studentai ir t.t. irgi netinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 06 30, 11:36)
Ragnez, kad aš kaunietė. Mane prižiūri labai miela gydytoja J.Banevičienė, jau antro vaikiuko laukiuosi, lankausi pas ją ir esu patenkinta 4u.gif Ji dirba krikščioniškuose GN ir kiek žinau priiminėja gimdymus. Bet kiek teko girdėti krikščioniškuose GN palatoj guli po kelias mamytes, o aš noriu būt viena su savo vyru ir mažiuku/e po gimdymo. Nenoriu klausyt svetimų šeimų problemų ir t.t. Gal yra mokamos palatos vienvietės KKGN? 4u.gif

pasiklausk savo gydytojos. manau, daugumoje GN gimdyves guldo po viena i palata, kai GN neperkrauti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 30, 11:39)
pasiklausk savo gydytojos. manau, daugumoje GN gimdyves guldo po viena i palata, kai GN neperkrauti.  4u.gif

Reiks tikrai pasidomėt.
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 06 30, 11:36)
Klinikos irgi variantas, tik teko girdėt, kad ten bendra gimdykla, studentai ir t.t. irgi netinka g.gif

Gimdziau KMUKe, tai buvom su vyru atskiroj gimdykloj, jokiu studentu, o po gimdymo gulejau seimininei palatoj, su manim ir vaiku buvo ir vyras.Viskas buvo puiku.
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 06 30, 10:36)
Ragnez, kad aš kaunietė. Mane prižiūri labai miela gydytoja J.Banevičienė, jau antro vaikiuko laukiuosi, lankausi pas ją ir esu patenkinta 4u.gif Ji dirba krikščioniškuose GN ir kiek žinau priiminėja gimdymus. Bet kiek teko girdėti krikščioniškuose GN palatoj guli po kelias mamytes, o aš noriu būt viena su savo vyru ir mažiuku/e po gimdymo. Nenoriu klausyt svetimų šeimų problemų ir t.t. Gal yra mokamos palatos vienvietės KKGN? 4u.gif
Leticija, II ligoninė netinka visiškai, nors kilometro nuo mano namų iki jos nėra, bet po to kaip mane ten "gydė" nė žiūrėt į tą pusę nenoriu  schmoll.gif Klinikos irgi variantas, tik teko girdėt, kad ten bendra gimdykla, studentai ir t.t. irgi netinka g.gif

Puccha, variantas yra ambulatorinis gimdymas - atvažiavai, pagimdei, pabuvai 2 val. po gimdymo ir namo. Ten te tik su vyru galėsi netrikdoma būti, bet ir savo lovoje gulėti.
Atsakyti
http://www.sekunde.l...=read&tid=24185
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti