QUOTE(Stiklinė @ 2011 12 20, 15:54)
Manau tokiais atvejais visada reikia darbuotojo prašymo arba jo sutikimo...darbdavys apsidraudžia nuo tokių atvejų, kaip "aš nieko neprašiau"
o paskui tuo prašymu galima vadovautis..
vadovautis reikia LR Darbo kodekso 120 str., reikia darbuotojui pasiūlyti pereiti dirbti kitur, šis turi sutikti. Tada eina įsakymas (vadovautis tuo pačiu 120 str. ir darbuotojo sutikimu (arba prašymu, jei jis pats prašo)), tada daromas įrašas darbo sutartyje - nuo (data) perkeliamas dirbti į (pareigos), vadovaujantis tokios tai datos direktoriaus įsakymu Nr. toks ir toks. Tada parengiama nauja pareigine (tai pačiai datai), darbuotojas būtinai pasirašo, o įsakymas dėl ankstesnės pareiginės turi būti paskelbtas negaliojančiu. Tada aišku keičiasi visa kita dokumentacija, kaip antai grafikuose, tabeliuose reikia pataisyti kitas pareigas. Išduoti naują pažymėjimą, sena turi gražinti, viską reikia pažymėti darbo pažymėjimų žurnale.
Lyg ir viskas.
QUOTE(Stiklinė @ 2011 12 20, 16:05)
Švietimo įstaigoje be proto daug tų visokių įstatymų...pradedant švietimo įstatymu..kuriuo kartais tenka vadovautis rašant kokį tai įsakymą...paskui pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo aprašas, rašant įsakymus dėl koeficientų...šiaip visokių belekokių
ar švietimo ar ne švietimo, kiekvienoj srityje savi aktai ir nutarimai, ir kiekvienai iš mūsų reikia į tai gilinti. Aš pvz. biudžetinėj įstaigoj dirbu, ir visus aktus, įstatymus, nutarimus, viską pati savarankiškai studijavau, taip kad čia tik laiko klausimas. Jei laiko maža, tada mažiau žinai, kitąkart vertiesi per galvą ir vis tiek pasidarai. Belieka palinkėt sėkmės. Už tave vis tiek niekas neišmoks.