Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Kaune

QUOTE(Måke @ 2011 01 17, 16:20)
as galvoju apie Bajorkiemy blush2.gif  ax.gif
gal turite atsiliepimu?
sekmadieniais 1val.nemokamai vaikus linksmina drakoniukas. bigsmile.gif

Na, neblogai ten viskas, tik siūlau konkrečiai nurodyti užsakomo maisto kiekius, nes mums kai administratorė "padėliojo" patiekalus, tai už 7 vaikus su tėveliais sumokėjom 800 lt, doh.gif net pusės nesuvalgėm, o tikrai tiek nebūtume užsisakę, apgavo mus. Plius neturi jie personažų normalių, tai samdėm atskirai dar.
Man tiko dėl to, jog galima planuoti bet kokiu oru - jei geras lauke, o jei lyja ar pan., yra vaikų kambarys viduje...

QUOTE(Skorpe @ 2011 04 05, 10:08)
mes sventem draugo gimtadieni ten. mano beveik keturmeciui labai patiko, sake ir as noriu ten biggrin.gif, nors realiai ten turbut idomiausia vaikams nuo 5-6 metu. Tad mes siais metais dar zaidimu kambaryje gimtadieni svesim;)

O kaip su maistu? Ką ten valgėt?
Atsakyti
Skambinau į naująjį MdDonalds'ą, tai savo nieko negalima neštis, net torto, jie siūlo savo ledų tortą (kaina gana gera - 22 Lt). Pliusas, jog erdvė užsakoma tik vienam gimtadieniui, vaikai gali naudotis viskuo ir už tos teritorijos ribų - sporto/žaidimų kambariu, aikštele. Taip pat pliusas, kad už 25 Lt vaikus (iki 8 vaikų 25 Lt, jei daugiau vaikų, tada 50 Lt) užima animatorė - žaidžia, piešia ir pan. Minusas, jog maistas yra palyginus brangus, pavaišinti vaikus ir tėvelius nemažai Lt susidaro. Maistas nėra pats blogiausias - yra salotų ir pan. Sumuštinių gi nebūtina valgyti. biggrin.gif Mes svarstėm apsiriboti desertais ir kava tėvams bei minimaliomis vaišėmis vaikams, bet vistiek sąmata gavosi nemaža, todėl šios minties atsisakėm. Vasarą norisi arčiau gamtos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 05 24, 16:16)
Skambinau į naująjį MdDonalds'ą, tai savo nieko negalima neštis, net torto, jie siūlo savo ledų tortą (kaina gana gera - 22 Lt). Pliusas, jog erdvė užsakoma tik vienam gimtadieniui, vaikai gali naudotis viskuo ir už tos teritorijos ribų - sporto/žaidimų kambariu, aikštele. Taip pat pliusas, kad už 25 Lt vaikus (iki 8 vaikų 25 Lt, jei daugiau vaikų, tada 50 Lt) užima animatorė - žaidžia, piešia ir pan. Minusas, jog maistas yra palyginus brangus, pavaišinti vaikus ir tėvelius nemažai Lt susidaro. Maistas nėra pats blogiausias - yra salotų ir pan. Sumuštinių gi nebūtina valgyti. biggrin.gif  Mes svarstėm apsiriboti desertais ir kava tėvams bei minimaliomis vaišėmis vaikams, bet vistiek sąmata gavosi nemaža, todėl šios minties atsisakėm. Vasarą norisi arčiau gamtos biggrin.gif

Pasidalinsiu ispūdžiais, liepos mėn. atšventėm sūnaus 5 metu gimtadieni, esu labai patenkinta, nes tas laikas gretai prabėgo, vaikai buvo užimti vedančiosios ir tėveliai galėjo pasisedėti. Finansiškai irgi apsimoka, nes kai darydavom namie, kainuodavo brangiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(twins2 @ 2011 04 04, 10:01)
Si sestadieni sventeme savo dvyniu gimtadieni vaiku kambary EMUKAS, super patiko, visiskai atskira erdve, prieinamos kainos,  biggrin.gif , buvom pasikviete PIRATE, kad mergaite puikiai uzima vaikus, sudeliojus visa valanda kaip uzimti vaikus, zaidimai, estafetes ir t.t., patariu visiem pabandykit, mes likom labai patenkinti biggrin.gif


Sudomino Jūsų pasisakymas smile.gif Gal galit plačiau papasakot kas yra žaidių kambaryje, kokia kaina val. ar nėra pašalinių, ar maistą leidžia atsinešt? smile.gif personažas nedomina, nes vaikai 3-metukai smile.gif
Atsakyti
Ir mes ten jau lankėmės. Superinė vieta. Prieš eidama maniau, kad tikrai niekuo nenustebins, bus dar vienas žaidimų kambarys. Bet ten viskas tikrai kitaip. Ir vaikam yra kas veikti, ne tik karstytis, ir tėvai gali ne kažkur kampe ant suolų prisiglausti, o patogiai įsitaisyti ir prie stalo, ir prie baro, i poilsio zonoj. Fantastika!

Sako, dar jie kol kas ne viską ten įsirengė, nes dar ir televizijos mokyklėlė ten bus, kaip supratau, vyresniems vaikams - bus galima patiems filmukus kurti. Tokią atrakciją mielai net ir sau gimtadienio proga pasidovanočiau biggrin.gif
Atsakyti
O kokios kainos ,,vaikystės mieste"? g.gif 4u.gif
3-metukams yra ką ten veikt? uždara šventė būna? smile.gif
Atsakyti
Mane taip pat labai domina preliminari gimtadienio kaina. Kiek mazdaug mokejote? ax.gif Ir ar vaikai ka norejo ta dare ar buvo kazkoks asmuo, kas juos uzeme?
Atsakyti
Aš vis tik užsakiau mažosios gimtadienį ,,Boružėlių pievoj" smile.gif Norėjom ,,Mikės Pūkuotuko" kambaryje, bet tik laikas buvo 10 val doh.gif
Nors šventė dar tik spalio viduryje, bet gauti norimą laiką ir datą ne taip ir lengva blink.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytės, būkit malonios papasakokit daugiau apie ''VAIKYSTES MIESTA'',planuoju ten surengti savo būsimai šešiametei gimtadienį. Nori jinai būti pirate, tai norim stipraus teminio vakaro. Ar ten aktoriai užsiima su vaikais? Kaip ten viskas vyksta? Ar maistą galima užsakyti?
Atsakyti
Mano vaikas dalyvavo gimtadienyje, kurio pradžioje buvo visi vaikai sukviesti į privačią arklidę.
Moteriške aprodė arklidę, papasakojo apie arklius, parodė kaip jie šukuojami, prižiūrimi, po to pabalnojo ir visi vaikai galėjo pajodinėti.
Kol vienas vaikas jojo mama su kitais vaikais ant pievos valgė sumuštinius, žaidė žaidimus.
Sumoje užtrukome apie 1-15,val. Po to visi važiavome į namus valgyti.
Mano vaikas liko labai patenkintas tokiais naujais įspūdžiais.
Kam įdomu galėsiu duoti kontaktus 4u.gif
Atsakyti
Atsiliepimai apie ,,Boružėlių pievą" tik patys geriausi thumbup.gif Vaikams kambario grindys šildomos, tikrai yra ką jiems ten veikti. Tik mano nuomone ten tinka vaikučiams nuo ropliukų iki kokių 4 na 5 metukų. Vyresniems jau reikia didesnės erdvės ir didesnių laipynių, čuožyklos smile.gif Kas turit mažus kleckiukus, tikrai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledietė @ 2011 09 21, 23:04)
Sveikos Mamytės, būkit malonios papasakokit daugiau apie ''VAIKYSTES MIESTA'',planuoju ten surengti savo būsimai šešiametei gimtadienį. Nori jinai būti pirate, tai norim stipraus teminio vakaro. Ar ten aktoriai užsiima su vaikais? Kaip ten viskas vyksta? Ar maistą galima užsakyti?

Nors apie gimtadienio šventę nieko negaliu pakomentuoti, bet pati vieta tiesiog tobula pasirodė wub.gif Aš ir savo gimtadienį norėčiau ten švęsti biggrin.gif
Mes buvom ten su vaikais, kai vyko gimtadienis (neuždaras), tai atrodė labai linksma - ir mini spektaklis buvo, ir piratas su vaikais visą laiką užsiiminėjo ax.gif Savininkai atrodo labai malonūs ir nuoširdūs žmonės, žodžiu, tai vieta, kur tikrai norisi sugrįžti rolleyes.gif Nors maniškis 1.4metų vaikas dar gal truputį per mažas ten (nes ir laiptai atviri, ir dauguma žaidimų vietų pritaikyta didesniems vaikams), bet laiką praleidom puikiai. Be to, kavinukėje yra ir mikrobangų krosnelė, kurioje galima pašildyti maistą mažiesiems (bet kaip supratau tas maistas yra mišinukai, nes šiaip savo maisto neštis negalima).
Labai įdomu ar ir kitoms mamoms (jų vaikams) taip pat patiko ši vieta ar čia tik man ši vieta pasirodė nesulyginama nei su vienu žaidimų kambariu Kaune ax.gif
Atsakyti