Įkraunama...
Įkraunama...

Kada gimdyti lengviau:

niu as profesionaliai niekada nesportavau, bet kai tik isejau i dekretines atostogas iskart pradejau aktyviau judeti, joga, baseine manksta nestukems, pasivaiksciojimai gryne ore, nes laiko marios, kas dirbant neiseidavo. Pagimdziau laabai lengvai biggrin.gif taip kad pagal mane: fizinis aktyvumas+fiziologija= lengvas gimdymas thumbup.gif
Atsakyti
Ir as isiterpsiu, manau dubens kaulai, tai dar ne viskas, daug ka lemia pati moters fiziologija, t.y. gimdos kaklelis, raumenys, nestumo eiga pavyzdziui man jau astunta menesi pradejo plestis dubens kaulai, net kuri laika vaiksciot negalejau, bet tai man maziausiai padejo, nes visu svarbiausia moters psichologinis nusiteikimas, pvz,. as klaikiai bijojau gimdymo, net verkdavau naktim is baimes, ir pasekme to kad gavosi pernesiojimas, teko skatint, nes kaklelis netik neatsivere, bet net ir neminstejo, o dar labai svarbu kokie gyytojai papuls, nes gimdziau per dvi pamainas, per pirmaja labai grubi pamaina buvo, tai prasikankinau 8 valandas ir nieko nevyko, tik pamaina pasikeite, visai kitoks personalas atejo, as iskart nurimau, ir iskart atsivere kaklelis ir pagimdziau. Taip kad norejau pasakyti kad lemia daug faktoriu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
as kaiptik esu girdejusi,kad sportavusiom ar sokusiom yra sunkiau gimdyti...as pati buvau prasokus ir pradirbus toje sritije 13 metu...man asmeniskai gal ne kiek pats gimdymas buvo sunkus,bet vat tas procesas iki paties gimdymo,turiu galvoje saremius...man ju paprasciausiai nebuvo,o vandenys tekejo,vaikas savo eiga labai gerai galvyte istatinejo...zodziu tik tas,kad naturaliu saremiu nebuvo,tai plese su skatinamaisiais...
Atsakyti
Nu taj jau tikrai tarp sporto ir nestumo bei gimdymo ner jokiu sasaju manau,nes as sportavau profesionaluji sporta 10 metu iki pirmojo sunaus,turejau ir pilvo presa ir raumenis ogo kokius lotuliukas.gif ,nes sportavau kovos menus,o nestumas ejosi nelabaj sunkiai,gal tik sunkiau pilvo siena tempesi,bet striju atsirado tiek,kad pilvas kaip zemelapis atrodo,o gimdymas koks buvo isvis neturiu noro prisiminti doh.gif taip,kad tikrai mitas,jog sportuojancios lengviau gimdo.Aisku del isstumimo taj isstumiau labaj greitai,matyt butent delto,kad sportavusi buvau ax.gif
Atsakyti
Siaip tai medikai sako, kad beveik viska lemia fiziologija.
Raumenys pagelbeja tik stumiant, bet paprastai tai nera sunkiausia ar lemiama gimdymo stadija- jei kyla problemu stumiant, gimdyvei gan lengva padeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliukas j: 03 rugpjūčio 2007 - 09:00
as manau kad gimdymas ir sportas gal ir nesusije, bet sportas ir pogimdyvine busena manau turi sarysi. visi sako kad jei sportuosi priesh ir nestumo metu greiciau atsigausi.
as pati negimdziau, buvo cezaris, bet jau trecia diena jauciausi puikiai. dabar praejo 8dienos, atrodo operacijos net nebuta, viskas gyja nuostabiai ir pjautu raumenu nebeskauda. Sprotavau ir priesh ir nestumo metu, i baseina vaiksciojau iki paskutines dienos.
Atsakyti
Mano pazistama - sokeja, sake, kad jai jos pilvo raumenys labai apsunkino nestuma - praktiskai nuo pirmos pastojimo dienos jai nuolat grese persileidimas, visa laika ji gulejo ligonineje. Daktarai nusprende nekankinti jos visus 9 menesius, todel ji gimde keliais menesiais anksciau. Man asmeniskai, kai intensyviau pasportuodavau, budavo skausmingesnes menesines (nors daktarai sako, kad turetu buti atvirksciai g.gif ). Pilva karts nuo karto paskauda ir dabar, kai esu nescia. Kaip seksis gimdyti - paziuresim, visa kita pas mane gerai. Saikingai sportuojant gali sportas padeti, nesaikingai - gali pakenkti. Taciau vistiek turbut visa tai yra labai individualu.
Atsakyti
Čia visos liesutės rašo, o aš dėl įvairovės irgi parašysiu lotuliukas.gif
Močiutė mano gimdė vaikus nuo 2 iki 4 parų. TEtos (jos dukros) gan lengvai 'tik po 4-6 valandas Mano mama apie 12-16 valandų (nuo vandenų nutekėjimo) Visos kai gimdė nebuvo stambios ir net nebuvo vidutinės, mamos svoris prieš gimdymą 50. Tik aš...
O štai aš... lotuliukas.gif 164cm/103kg gimdymo metu (prieš nėštumą berods 97, nors kai nuėjau pas gydytoją pasakė, akd 91) Taigis koks tas mano gimdymas? Ogi toks pats ilgas kaip ir pas mano močiutę(nors aš pati buvau nusiteikusi ne ilgiau kaip 6 valandėles užtrukti- vis žiūrėjau į laikroduką ir maniau- na greitai jau... greitai....). Niekaip neatsidarinėjo gimdos kaklelis, nors aš ir neplyšau, viskas tvarkingai- sėdėt iš karto po gimdymo leido, tačiau "pasidžiaugiau" sąrėmiais 27valandėles, sakė kad gimdymo veikla sustojusi- nors skausmas buvo "kaip už tėvynę". Su šlapimo nelaikymu irgi jokių problemų- gydytoja dar pajuokavo, kad raumenukai neblogai patreniruoti (tik nesupratau kokie gi tie raumenukai? blink.gif ) Na dėl vaikelio užstrigimo- na nebuvo pas mane tokių problemų- išvinguriavo kaip gyvatėlė ir viskas. Mažylė 10/10 balų gavo. Tik vat svoris nustebimo 2980g, 50cm, kaip tokiai dideliai mamai tai labai mažas vaikelis lotuliukas.gif , atsižvelgiant į tą faktą, kad ji pernešiota. Taigis net mamos svoris neturi įtakos vaikelio svoriui.
Nusiteikimas irgi mažai naudos duoda- tik nusivylimą, kai viskas nevyksta taip kaip norisi ir kaip pats įsivaizdavai. Gerai tik tiek kad buvau apgalvojusi kiekvieną variantą (bet iki pat galo šventai tikėjau, kad "man bus viskas paprasta ir lengva")
na tiek iš spurgytės varpinės. wub.gif
Atsakyti
Mano drauge liekna bet gimde tiek pat laiko kaip ir mano sese nors mano sese stambesne daug buvo, todel nemanau kad kuno sudejimas turi itakos gimdymui schmoll.gif
Atsakyti
man ir atrodo ,kad neturi ,kartais buna klubai platus ,o dubuo siauras.mane nervina ,kai man gydyt vis kartoja :jus sutverta gimdyti.o tie klubai visai mano neplatus,bet jauciuosi kaip kokia smuikas
Atsakyti
As esu visiska savo mamos kopija. Ir kuno matmenys tokie patys, oda tokia pati, plaukai.. Tik as to paties ugio budama esu 7 kg sunkesne... Tecio kaulai... Ech... Kad tik tie sunkesni kaulai man kojos nepakistu... Mama 2 vaikus pagimde su vejeliu. Lengvai ir greitai! Be jokiu nuskausminimu ir beveik jokio skausmo. O kaip ir as taip noreciau!!! 4u.gif
Papildyta:
Abi esam prie smulkesniu.. Tik su "abazhuru" zhemiau liemens biggrin.gif
Ji 168/59, as 168/66
Atsakyti
Mano mama smulki ir mazyte,gimde sese ir dvynukus l.lengvai.As auksta ir smulki gimdziau sunkiai.Taigi, ne tik kuno sudejimas neturi itakos,bet ir posakis,kad jei mama lengvai gimde,tai ir dukra lengvai gimdys.Deja unsure.gif
Atsakyti