Įkraunama...
Įkraunama...

Kada gimdyti lengviau:

as esu irgi neisgigantu 152/45 ,kai laukiausi dukrytes nestuke.gif tai visa laika daktarai kartojo kad klubai siauri o vaikutis didelis ir kad teks cezari daryti ir gulde i ligonine 2 dienom anksciau ,tai as schmoll.gif is baimes ir nespejus nei su daktarais susipazinti po 2valandu labai lengvai ir pasigimdziau,o sunelio gimimas truko 4 valandas ,taigi gimdo tos kudos mazos gan lengvai ,gal priklauso nuo pacio organizmo vidaus gal nuo nusiteikimo ,as nebijojau visiskai gimdyti tik dziaugsmo pilna laukiau gimstanciu vaikuciu 4u.gif
Atsakyti
kiek esu skaicius, ir domejusis, tai labai svarbu,kaip mama gimde. bet mano atveju tas nepasiteisino.mano mamai dare cezari, as pati naturaliai pagimdziau 4700g mergyte.
labai svarbu, kokie dubens kaulai. siaip net lieknesnems lengviau, nei "storulems". ypac pastarosioms sunkesnis zymiai buna nestumas. pati esu vidutinio sudejimo.
aisku, psichologinis nusiteikimas, kas be ko, taip pat turi itakos. baimes, nerimas daro savo. man tai buvo viena mintis - greiciau. net nzn kur baimes dingo ax.gif
Atsakyti
Man ir mokykloj ir institute fizrukai paskelbė nuosprendį: nu mergaite tu nepagimdysi doh.gif (nes paniškai bijau sporto) pilvo preso jokio ir aplamai vienintelis dirbantis raumuo pas mane yra liežuvis mirksiukas.gif Per nestuke.gif visi zyzė vaikščiok judėk nepagimdysi, o aš laiminga visą laiką gulėjau... Ir ką pagimdžiau liuksiškai - per 2,5 val nuo pirmo sąrėmio iki sugrįžimo į palatą thumbup.gif
Atsakyti
Pries pastojant buvau prie tu kudesniu, dabar jau 6 men po gimdymo, 12 kg vis laikosi niekur nedingsta, tai jau skaitausi prie stambesniu blush2.gif Tai mano gimdymas truko 23.30 val. Na beveik visa para. Tikrai labai sunkus buvo. Bet berods mama taippat sunkiai mus gimde.
Atsakyti
manau,kad kaulai tikrai itakos siek tiek gimdymui turi,as pati smulkute pries nestuma sveriau 47kg (per nestuma priaugau 10kg),siaurais klubais,taigi ir gimdyti sekesi ne taip jau super verysad.gif kirpo verysad.gif nors vaikiukas maziukas gime,2,770kg,manau,jei butu buves virs 3 kg vargu ar buciau pati isgimdzius unsure.gif
Atsakyti
giedree_grey o as papriestarausiu tau ax.gif
as pries gimdyma sveriau 48-49kg per nestuma prieaugau 13kg o gimdziau labai lengvai o leliukas buvo 3300g thumbup.gif
Atsakyti
as nemegeja sportuoti,paskutiniais menesiais tai nei vaiksciot nelabai norejau,geriau pagulet,pamiegot... doh.gif uztat ir gimdytsekes ne kaip,gal ir mano siauri takai prisidejo,bet saremiai truko daugiau nei 7 val,isstumiau per 20 min,bet teko kirpti.. blush2.gif isvada: kita karta bent manksta darysiu ir daug vaiksciosiu biggrin.gif
Atsakyti
Na, buvau sportavus daug, bet nestumo metu meciau sporta, kad raumenys butu minkstesni. Pagimdziau greit ir nesunkiai. Manau, kad kai pastoji, reik treniruot visai kitus raumenis nei budama ne nestuke.gif , tada bus lengviau gimdyt 4u.gif
Atsakyti
nors aš esu kudutė tačiau gimdyti man nebuvo sunku,viskas buvo labai greitai ir pakenčiama, visi labai stebėjosi kaip aš tokia būdama galėjau pagimdyti. manau kad kūno sudėjimas neturi įtakos gimdymui
Atsakyti
Aš esu iš tų kūdeklių, per nėštumą pati numečiau svorio, tik pilvas augo, buvau nusiteikus lengvai pagimdyti, nes mama lengvai pagimdė, visai nebijojau, gimdymas sekėsi gerai, praktiškai per 3-4 valanda būčiau pagimdžius, bet teko daryti cezarį. Pasirodo, kad mano dubens kaulai siauroki, be to mano mažulė atlošė galvytę, taigi manau dubuo turi nemažą įtaką, bet lemia ir sėkmė, daktarų kompetencija ir t.t. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(levandike @ 2006 03 22, 17:11)
Sveikos,

noretusi isgirsti ivairiu nuomoniu.
Nors paciai teko girdeti, kad vidut. kuno sudejimo moterims lengviausia pagimdyti, o jau kudenoms tai jau laaabai sunkiai sekasi. Joms labai ilgi ir sunkus gimdymai.



gydytoja sakė per gimdymą, kad smulkesnės lengviau pagimdo, nes lengviau atsidaro dubens kaulai
Atsakyti
na gal ir priklauso siek tiek nuo kaulu strukturos. taip pat siek tiek ir nuo elastingumo. turiu dvi pazistamas, kudenas. tai viena gimde apie 16val ir tikrai sunkiai sekesi, o kita pagimde per 3val ir sake kad labai jau lengvai. sudejimas ju labai panasus. abi gal net 50kg nesekia. as daba jau sveriu 70kg, klubai labai isplatejo. o jos man jau prognozuoja kad sunkiai man seksis ir mane kirps (nors ir pati zinau kad kirps). idomu, kode jos taip sprendzia g.gif
Atsakyti