Įkraunama...
Įkraunama...

Kada gimdyti lengviau:

O aš šiom dienom iš gydytojos dar sužinojau, kad tarp gydytojų paplitusi nuomonė, kad moterys, kurių III kraujo grupė, gimdo lengviau ir greičiau bigsmile.gif Nežinau ar tai buvo pasakyta rimtai ar tiesiog norėjo manę padrąsinti g.gif
Nors mano 3-ą kraujo grupė ir jau vieną kartą gimdžiau - bet man tai nepasirodė, kad jau taip lengva biggrin.gif Gal nebent taip bus su antru mirksiukas.gif


Atsakyti
Esu liekna. Prieš pastodama išvis buvau kūdena. Gimdžiau gana lengvai. Vadinasi, teorija, kad lieknos sunkiai gimdo mano atveju nepasiteisino.
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2006 03 28, 14:53)
Esu liekna. Prieš pastodama išvis buvau kūdena. Gimdžiau gana lengvai. Vadinasi, teorija, kad lieknos sunkiai gimdo mano atveju nepasiteisino.



Mano atveju irgi nepasitvirtino smile.gif
Buvau kūdena ir gimdžiau lengvai.. Manau, kad nuo kūno sudėjimo tai tikrai nepriklauso schmoll.gif
Atsakyti
man irgi nepasitvirtino bigsmile.gif esu liekna, mano mergina svere 3.77, bet gimdymas lengvai praejo.
Atsakyti
Mielos moterys,

ash asmenishkai galvoju, kad gimdymo lengvumas/sunkumas labiau priklauso nuo daugybes kitu faktoriu, nei nuo sudejimo. Manau, kad lengviau gimdys tosm, kuriu mamos lengvai gimde, kuriu gimdymo takai ishtreniruoti (pvz., labai gerai yra joga ar plaukimas), kurios nebijo gimdyti panishkai, isivaizduoja gimdymo procesa, turi apie ji zhiniu, yra savo kuno sheimininkes, pasitiki savo kunu ir giliai dushioje pasiruoshusis tapti mamomis. Manau, kad chia didele dalis psichologinio, fizinio pasiruoshimo plius gamtos dovanos. O ash girdejau, kad tikrai nepasiseke toms, kurios turi dideli virshsvori. Gydytojas Jurshenas kazhkada paskaitoje pasakojo, kad nutukusioms moterims (JAV pasitaiko neretai tarp tu baisiai storu) tenka sunki dalia, buna, kad galva isheina, o kunelio- ne pro kur. Va chia tai beda. Kadangi ash ne ish lieknuju, truputu sunerimau, bet paskui supratau, kad chia ne apie mane. Pati ash gimdzhiau lengvai, po gimdymo pasakiau "ka, ir viskas?" smile.gif
Atsakyti
Abu kartus gimdziau labai sunkiai doh.gif Esu i lieknesniu puse
Atsakyti
Esu kūdena,net per nėštumą pilvas augo,o pati lieknėjau.Bet pagimdžiau turbūt lengvai (nežinau kaip būna kitaip,dar tik vieną kartą man taip buvo),per 6 valandas.Gydytojas sakė,kad neišgimdysiu per dubens kaulus,per siauri.Tačiau ne tik pati pagimdžiau,bet net neplyšau biggrin.gif
Atsakyti
O man pačiai pagimdyt nepavyko. Gydytoja sakė, kad jei būčiau biški didesnė, tai ko gero dukrytė būtų į šį pasaulį atėjus natūraliu būdu. Kaip supratau, čia ytakos turėjo ne tik mano svoris, bet ir ūgis (160/50)
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 05 12, 13:54)
O man pačiai pagimdyt nepavyko. Gydytoja sakė, kad jei būčiau biški didesnė, tai ko gero dukrytė būtų į šį pasaulį atėjus natūraliu būdu. Kaip supratau, čia ytakos turėjo ne tik mano svoris, bet ir ūgis (160/50)

Turbūt turėjo,bet turi įtakos ir vaikelio dydis,mano kai buvo nedidukas (49 cm ir 3,300 kg),tai ir pagimdžiau pati,būtų didesnis,tai sakė niekaip pats neišlystų schmoll.gif
Šiaip įtakos,manau,turi daugelis dalykų.Kartais būna nesvarbu ar tu ar vaikelis dideli ar maži,o tenka daryt Cezarį,nes pvz. neprasivėrė kaklelis iki galo ir t.t.Kiekvienai savaip.
Atsakyti
QUOTE(curry @ 2006 04 03, 15:32)
Mielos moterys,

ash asmenishkai galvoju, kad gimdymo lengvumas/sunkumas labiau priklauso nuo daugybes kitu faktoriu, nei nuo sudejimo. Manau, kad lengviau gimdys tosm, kuriu mamos lengvai gimde, kuriu gimdymo takai ishtreniruoti (pvz., labai gerai yra joga ar plaukimas), kurios nebijo gimdyti panishkai, isivaizduoja gimdymo procesa, turi apie ji zhiniu, yra savo kuno sheimininkes, pasitiki savo kunu ir giliai dushioje pasiruoshusis tapti mamomis. Manau, kad chia didele dalis psichologinio, fizinio pasiruoshimo plius gamtos dovanos. O ash girdejau, kad tikrai nepasiseke toms, kurios turi dideli virshsvori. Gydytojas Jurshenas kazhkada paskaitoje pasakojo, kad nutukusioms moterims (JAV pasitaiko neretai tarp tu baisiai storu) tenka sunki dalia, buna, kad galva isheina, o kunelio- ne pro kur. Va chia tai beda. Kadangi ash ne ish lieknuju, truputu sunerimau, bet paskui supratau, kad chia ne apie mane. Pati ash gimdzhiau lengvai, po gimdymo pasakiau "ka, ir viskas?"  smile.gif



labai pritariu curry, manau labai daug ka reikia moters nusiteikimas, baime ir pasiruosimas. ash tragishkai bijau.. jau nuo pat pirmos dienos kaj pastojau panishkai pradejau bijoti. bet biggrin.gif daktaras pasake kad nelabai pati ishgimdysiu (163/46) sake galiu bandyt, bet gal reikktu daryt cezari. susitariau kad darytu cezari ir dabar bent miegot ramiau jau galiu..
Atsakyti
Aš tai tikiu, kai sako, kad problemų kyla itin nutukusioms moterims. Bet jau turi būti labai nutukus. Ir čia manau įtakos turi tai, kad labai didelė apkrova širdelei vien tik vaikščioti, o čia dar vaiką išstumt reikia..
o visoms kitoms, jei vaikiukas nėra per didelis, tai jau dalinai sėkmės dalykas: ar gerai eis, ar kaklelis visiškai atsidarys, ar ne per greitai norės vaikiukas išlysti (plyšimo atveju) ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(curry @ 2006 04 03, 18:02)
Mielos moterys,

ash asmenishkai galvoju, kad gimdymo lengvumas/sunkumas labiau priklauso nuo daugybes kitu faktoriu, nei nuo sudejimo. Manau, kad lengviau gimdys tosm, kuriu mamos lengvai gimde, kuriu gimdymo takai ishtreniruoti (pvz., labai gerai yra joga ar plaukimas), kurios nebijo gimdyti panishkai, isivaizduoja gimdymo procesa, turi apie ji zhiniu, yra savo kuno sheimininkes, pasitiki savo kunu ir giliai dushioje pasiruoshusis tapti mamomis. Manau, kad chia didele dalis psichologinio, fizinio pasiruoshimo plius gamtos dovanos. O ash girdejau, kad tikrai nepasiseke toms, kurios turi dideli virshsvori. Gydytojas Jurshenas kazhkada paskaitoje pasakojo, kad nutukusioms moterims (JAV pasitaiko neretai tarp tu baisiai storu) tenka sunki dalia, buna, kad galva isheina, o kunelio- ne pro kur. Va chia tai beda. Kadangi ash ne ish lieknuju, truputu sunerimau, bet paskui supratau, kad chia ne apie mane. Pati ash gimdzhiau lengvai, po gimdymo pasakiau "ka, ir viskas?"  smile.gif


Na mano mamule lengvai negimde... Patare rimtai pagalvoti apie nuskausminamuosius ax.gif Gyvenime nesu sportavusi, net mokykloje is fizinio lavinimo pamoku dingdavau blush2.gif Baimes buvo pilnos akys, nes visi aplinkiniai tik ir aishkino, kaip man bus sunku gimdyti doh.gif O finale - greitas ir lengvas gimdymas. Na aishku su epiduro pagalba tongue.gif

QUOTE(Ingushka @ 2006 05 12, 16:24)
O man pačiai pagimdyt nepavyko. Gydytoja sakė, kad jei būčiau biški didesnė, tai ko gero dukrytė būtų į šį pasaulį atėjus natūraliu būdu. Kaip supratau, čia ytakos turėjo ne tik mano svoris, bet ir ūgis (160/50)


Kodel LT gydytojai taip shiurpina nestuke.gif g.gif As 160/46, ir pupa savo nemazha buvau pilvelyje uzhsiauginus - beveik 4kg. Ir nieko - pagimdzhiau pati... Mano mama sudejimo kaip as, o as gimiau 3200g, bet gimdymas jai buvo sunkus ir ilgas.
Atsakyti