Įkraunama...
Įkraunama...

Kada gimdyti lengviau:

QUOTE(megana @ 2005 08 13, 02:15)
Nezinau,kiek tame tiesos,bet girdejau,kad sportuojant gimdos kaklelis sutvirteja ir gimdant jis del to sunkiau atsidaro.



Nea, netiesa, mano gimdymo veikla buvo tokia greita (nors visa savo gyvenima intensyviai sportuoju), kad gydytoja net nespejo man atlikti sutarto epiduro doh.gif , todel teko trejeta kartu nualpineti gimdant doh.gif unsure.gif
Atsakyti
niekada gyvenime nesportavau, is fizinio pamoku begdavau, nestumo metu tik labai daug vaiksciojau i diena nueidavau po 5km ir daugiau, daugiau nieko. Saremiai truko tris val, o pagimdziau per 15 min.,nebuvo epiduro(nors vaziavau tikedama kad padarys- gydytojas kaip ir nespejo jo padaryt) viskas buvo labai greit
Atsakyti
savo malonumui sportavau visa laika. kartais intensyviai, kartais ne. ypac dviraciai ir baseinas. nescia tik baseine. rezultatas - nerealiai kieti tarpvietes raumenys. ir ranka masazavo ir kirpo ir is kart diagnozavo - sportavus. stumimas prailgejo iki 1.5 val doh.gif pliusas toks, kad nestumas buvo super lengvas, jokio nuovargio, didelio svorio, sunkumo.
Atsakyti
Pries nestuma keleri metai nebuvau labai intensyviai sportavusi (tik namie saviveikloj), taciau sportavau stipriai jaunystej - 3 metai karate, 2 metai aerobikos, 4 km. trasos 1m., 1m. dziudo. Rezultatas: sunkiai atsidarinejo gimdos kaklelis. Norejau gimdyt naturaliai, bet teko prasytis vaistu i raumenis, po to ir epiduros po 8 h gimdymo eigos, nebegalejau pakelti ne tiek pacio skausmo (nors jis buvo stiprus), kiek gydytojos ir akuseres zodziu : niekas nevyksta biggrin.gif
Sportavimo pliusai: vaikuti isstumiau apytiksliai per 10 minuciu (trecia kart pastumus), ir nereikejo kirpimu, nebuvo plysimu thumbup.gif
Atsakyti
O as visa nestuma labai daug vaiksciojau... Kadangi esu studente, tai i paskutine paskaita nuejau likus 3 dienom iki gimdymo! biggrin.gif Iki 8 men dar ir i autobusa pabegedavau... rolleyes.gif Gimdziau lengvai, gana greitai ir be jokiu vaistuku! thumbup.gif
Atsakyti
as pries nestuma truputi sportavau, per pirma gimdyma gydytojas apsauke kad nera pilvo preso ir negaliu vaikelio isstumti. tai kad daugiau nesauktu smile.gif nusprendziau pries pastojant truputi pasimankstinti. dabar septintas nestumo menuo ir sumaniau vel pasimankstinti. pora kartu nuejaui nesciuju manksta, tai dabar taip skauda tarpvietes raumenys ir gaktikaulis kad vos kojas pakeliu. nusprendziau daugiau neiti.
Atsakyti
Iki gimdymo intensiviai sportavau,presas ,kaip skalbimo lenta buvo,nepasakyciau ,kad gimdžiau lengvai ar sunkiai,tiesiog greitai ir skausmingai,girdejau gyditoja sakė ,kad per daug raumeningas kunas apsunkina gimdyma,bet ,kodel nzn. po gimdymo vel sportavau ir presas buvoliuksiškas ,tad labai,labai greitai pagimdžiau smile.gif Tad manau sportuoti butinai reikia,tada ir skatinaju neprireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
mokykloje 7 metus uzsieminejau, galima sakyti, profesionaliu sportu. gimdymas praejo normaliai, nezinau, kaip ji galeciau susieti su sportu.
taciau kai siuvo kirpta tarpviete, akuserei linko adatos. paklause, gal as sportavus, ir pasieme storesne adata.
Atsakyti
Sveikos,

noretusi isgirsti ivairiu nuomoniu.
Nors paciai teko girdeti, kad vidut. kuno sudejimo moterims lengviausia pagimdyti, o jau kudenoms tai jau laaabai sunkiai sekasi. Joms labai ilgi ir sunkus gimdymai.
Atsakyti
Aš tai manau, kad tai priklauso nuo dubens kaulų sandaros, o ne nuo liesumo. Bet nebandžiau - tikrai nežinau g.gif
Atsakyti
Aš tai tikriausiai ta vidutinė unsure.gif Ką aš žinau, nei labai lengva, nei labai sunku buvo mirksiukas.gif Nors mano pusseserė tai labai jau smulkutė, bet irgi viskas kaip ir turėjo būti buvo... Žodžiu gal tikrai nuo kaulų sandaros g.gif
Atsakyti
Viena mano draugė,plonutė,liesutė, jei sveria 54, tai sako kaip aš sustorėjau, pagimdė praktiškai be jokio skausmo. Sakė, kad pajuto, jog vaikas pradėjo stipriai spardytis, o kadangi iki gimdymo buvo likusi savaitė dėl visa ko nuėjo pas ginekologę pasitikrinti. Ta pasižiūrėjo ir sako, vaikeli važiuok kuo greičiau į ligoninę, tu jau gimdai. Aišku, spėjo nuvažiuoti ir be jokių skausmų pagimdė. O sarėmius ji palaikė stipriais vaiko spyriais. Sakė, kad visas personalas stebėjosi. Va tokia istorija bigsmile.gif .
Atsakyti