Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

Pasidaryti noreciau, bet man asmniskai butu nejauku nusimest rubus, pries fotografa, o ypac jai jis vyras unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif noreciau tik padrasinti visus..nesvarbu kas jus fotkina vyras,moteris..svarbu ant kiek jus tam esate pasiryzusi..tuo metu vyksta grozio atskleidimas ir nei vienam fotografuo nekyla gaslios mintys apie jusu kazkokias netobulas kuno dalis ar dar kazka..kas tuo uzsiima jam tas pats ka jis fotkina tai tas pats kaip jus fotkintumet gamta 4u.gif svarbu sitame reikale pasitikejimas,atvirumas,nuosirdumas ir svarbiausiai konfidencialums
Atsakyti
Per daug kompleksuoju dėl savo kūno, kad galėčiau išsirengti prieš foto objektyvą...
Atsakyti
ax.gif be reikalo visai..nejau jus neinate i papludimi..juk tai tas pats..tik kad nera papludimio 4u.gif drasiau mergaites..neverta gedytis saves..jei turite savo svajone neleiskite jai praeit..o senatvej gailetis
Atsakyti
Aš jau seniai labai noriu savo aktų fotosesijos, tačiau kažkaip neprisiruošiau, dabar nėščia ... Kažin kaip po nėštumo atrodysiu ... Jei neblogai, tada reikės būtinai susiorganizuoti. O dėl Čekanavičiaus, tai man asmeniškai nelabai patinka jo fotografavimo stilius ... Tačiau čia jau skonio reikalas.
Atsakyti
del akto foto,nelabai ka galiu ir diskutuot...erotine fotosesija tai ne tas pats kas aktas...cia neatskleidziama paslaptys..visada lieka kazkokia intrigos dalis ir paslaptis..
Atsakyti
Kolkas neteko, bet kai pasigražinsiu vieną savo kūno vietą, tikrai šitaip įsiamžinsiu thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif tos jusu vadinamos negrazios vietos buna meniskai pasleptos ax.gif
Atsakyti
Kol nepasenau butu smagu. Gal zinot gera fotografa?
Atsakyti
as visad maniau kad erotine fotosesija yra tas pats kas akto g.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 05 02, 20:47)
as visad maniau kad erotine fotosesija yra tas pats kas akto g.gif


kuo jie skirias g.gif ?
Atsakyti
smile.gif tai skirtingos savokos...akto fotosesija dominuoja daugiausiai pora ar keletas zmoniu..iamzinama kazkoks ju veiksmas..o erotine fotosesija bent jau ka as ivardiju menine erotine..tai atskleistas moters grozis,neisriaskiant vulgarumo,paliekant paslapti..tai juk ne vien kuno atskleidimas..

Atsakyti