Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

ir as vakar pasiryzau tam reikalui ir turejau fotosesija ax.gif , ech noretusi net pakartoti bigsmile.gif
Atsakyti
Teko ir man ne viena karta fotografuotis... Nuotrauko be galo grazios,bet gaila,kad tokias ne visiems gali parodyti... blush2.gif
O dauguma vyru nenori gauti tokiu nuotrauku,nes bijo,kad jas galiu ir dar kam nors padovanoti... lotuliukas.gif bijo,kad fotografas - vyras ir t.t. Sako as ir taip tave nuoga galiu matyti kiekviena diena... unsure.gif
Atsakyti
nea nedariau
Atsakyti
nesifotkinau, bet noreciau. jei nuotraukos, meniskos, estetiskos. manau puiki dovana vyrui
Atsakyti
QUOTE(lindra123 @ 2009 02 09, 20:15)
nesifotkinau, bet noreciau. jei nuotraukos, meniskos, estetiskos. manau puiki dovana vyrui


aha.
Didziausia kiekvieno vyro svajone-"kaip cia man savo zmonos nuotrauku isigyt".
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.130 @ 2009 02 10, 06:43)
aha.
Didziausia kiekvieno vyro svajone-"kaip cia man savo zmonos nuotrauku isigyt".

biggrin.gif biggrin.gif o jum ka-gaila, kad moterys gerina savo savijauta iliuzijomis??
Is kur paimt ta kreiva veidrodi, kuriame matytum save tokia, kokia nori? A kai tokio daikto ner, tenka begt pas aktu fotografa..

Papildyta:
Nuotrauka yra dalykas,kuris,priesingai nei nuotraukos modelis,nesensta. Modelis pasens, gal nevisai grazius bruozus pasleps senatvines rauksles, o nuotrauka liks vienintelis jaunystes liudininkas. Ja bus galima demonstruoti anukeliams-gi daug maloniau,kai anys neatsoks is baimes,pamate gal ir nelabai dailu veideli. Juk nesinori,kad paskui tavim bus gasdinami vaikai..Daug maloniau gi rodant jaunystes laiku nuotraukas sakyti-va,ziurekit,as irgi buvau grazi..
Taip kad net ir labai pagirtinos pastangos uzfiksuoti save kiek imanoma grazesneje pozoje biggrin.gif Taip sakant,ateinanciu kartu ramybei (nes yra toks dalykas,kaip bruozu paveldimumas), na, ir savo asmenines savimeiles pasiglostymui. Tustybe savotiska.Ale kas gi tame blogo?
Atsakyti
Neteko...norėčiau... rolleyes.gif
Atsakyti
Neteko blush2.gif , bet kaži ir ar norėčiau g.gif
Atsakyti
Kam teko, ar fotografas buvo vyras?
Atsakyti
As irgi planuoju vestuviu pirmoms metinems kazka panasaus suorganizuoti. sesute uzvede ant minties, jog geras iamzinimas gausis, tik kiek nesmagu-nesu is lieknuju... blush2.gif o dar labai baisu uzsirauti ant kokio nors(kad fotosesijos metu nebutu nesmagu) maciau minciu apie fotografes moterys, bet as labai noreciau su vyru tas nuotraukytes(jis apie tai dar nezino doh.gif ) ir nzn kaip sureaguos i fotografe moteri unsure.gif pati esu is siauliu, tai gal kas zinote koki nors saunu fotografa(e) is tu apylinkiu??
Atsakyti
Jau labai seniai apie tai svajoju blush2.gif
Tik vis kazkaip neprisiruosiu.
As manau, kad galima rasti ir pigiau ir brangiau.
Kartais geriau brangiau sumoketi, bet dziaugtis graziu rezultatu.
Kai busiu nestuke.gif , tai irgi butinai darysiuosi thumbup.gif
Atsakyti
dar neteko smile.gif
Atsakyti