Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

Laabai norejau kai buvau nestuke.gif , bet ilgai neprisiruosiau, o paskutiniais men man jau nebe labai grazu
Atsakyti
As kaip tik neseniai fotografavausi. Fotografavo mano vyras. Pradzia gam idomiai isejo. Aktu nuotraukos isvairios yra. Atvyresnes, uzdaresnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astaSL @ 2008 10 02, 11:07)
aš fotografavausi, bet seniai - prieš 5 metus. tai nebuvo dovana kažkam, tiesiog pati norėjau. pirmosios foto buvo darytos pas labai žinomą fotografą. buvau jauna ir naivi mergaičiukė, jis davė pasirašyt sutartį, kurią pasirašiau neįsigilinus (o be reikalo  doh.gif ) tai va, už poros savaičių pozavimą gavau 10 nuotraukėlių, o jis mano foto panaudojo vienos firmos reklamai ir susikrovė gražaus pinigėlio  verysad.gif nuo to laiko atidžiai skaitau sutartis ir nesirenku profesionalų.
antrą kartą fotografavausi pas merginą, kuriai fotografija buvo hobis. viską išsiaiškinom nuo - iki, po visko atrinkom foto, kurias ji gali eksponuoti savo puslapyje.
slidus šitas reikalas. dabar, kai dar labiau paprotingėjau (  lotuliukas.gif  ),  leisčiausi fotografuojama TIK savo fotoaparatu - kad būčiau tikra, jog foto tikrai niekur nenueis be mano žinios.



Nu va labai geros pamokos smile.gif
Atsakyti
fotografavausi būdama aštuoniolikos - pažįstamas fotografas sugundė blush2.gif
Gražu dabar tas nuotraukėles pavartyti, kai kuriose kaip išsigandęs susigūžęs paukščiukas atrodau, truputį vaikas blush2.gif wub.gif
Ir dar nebuvo to visagalio photoshopo, tai kai kur kulnas pamėlęs, užpakalis paraudęs, ant šlaunies mėlynė lotuliukas.gif
Po 8 metų fotografavausi būdama nestuke.gif , tai irgi esu labai patenkinta, tik kad tie aktai iš esmės skiriasi - nėščios nuotraukos tokios kaip šventosios, pakylėtos wub.gif
aš visai nieko prieš dar kartą nusifotografuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jau kelis metus svajoju apie tokias nuotraukas ax.gif bet vyras užsispyręs, ne ir viskas...jokių išsirenginėjimų prieš kitus doh.gif ech, vistiek neprarandu vilties blush2.gif
Atsakyti
profesionalaus fotografo nezinau ir pas ji nebuvau, bet tokioms nuotraukoms reikia pasiryzymo, atrodo oih kaip noriu kaip kaip... smile.gif bet kai jau ateina toji minute tik aaaa, gal nea... g.gif as isbandziau ir sakau kaip man buvo, gal esu pernelyg drovi, bet manau kiekvienai paprastai moteriai taip gali nutikti ax.gif smagus dalykelis ypac kai tave fotografuoja vyras ( ne tas uz kurio istekejusi) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2007 01 19, 13:20)
Stai Kaune man si fotografe buvo rekomenduota, bet susiradau Vilniuje.
Laimos Geleziutes fotostudija.


pažiūrėjau jos fotkes,tai man visiškai neeee wacko.gif schmoll.gif
Atsakyti
O man tai draugytes mergvakariui buvo uzsake erotine fotosesija fotofabrike, o paskui per vestuves padovanojo vyrui nuotraukas(viena ireminta), o diskeli man atidave...nu man tai patiko is tikruju, pati niekada nebuciau tam prisiruosusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(monagg @ 2008 10 24, 14:54)
profesionalaus fotografo nezinau ir pas ji nebuvau, bet tokioms nuotraukoms reikia pasiryzymo, atrodo oih kaip noriu kaip kaip... smile.gif bet kai jau ateina toji minute tik aaaa, gal nea... g.gif  as isbandziau ir sakau kaip man buvo, gal esu pernelyg drovi, bet manau kiekvienai paprastai moteriai taip gali nutikti  ax.gif smagus dalykelis ypac kai tave fotografuoja vyras ( ne tas uz kurio istekejusi)  thumbup.gif

Sakykit, o kaip jūs pasiruošiate fotosesijoms? Ta prasme kūną tobulinat: treniruokliai, įdegis, depiliacija, bikini... g.gif Nors jaučiu labiausiai drąsos reikia blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš nenorėčiau akto fotosesijos, bet svajoju apie didelę nuotrauką - plakatą, kur su mylimuoju būtumėme dviese su gražiais apatinukais tarkim, ji turėtų būti juodai - balta, erotiška ir, kaip minėjau, labai didelė. Įtariu, kad Lietuvoje nėra galimybės tokią pasidaryti verysad.gif
Atsakyti
grazu man tokios nuotraukytes, su paslaptim. kadangi pati fotografuoju, tai turi kelias savo tokias pasidarius, draugas atkapste stalciuij, tai ojoi kaip apsidziauge:DD prase kadanors didesne jam padovot:D

pas blush2.gif kita zmogu kazi ar labai drisciau eiti, na nebent pas moteri, betjau tik ne pas vyra.... turejau tokiu pasiulymu, bet kazkaip neitin man pries svetimus drasu nusirenginet
Atsakyti
Na gal dovana MB ir nieko,manau jam patiktu,bet va viena pazystama tas foto iskabino kolidoriuj doh.gif kai uzeini nera kur akiu deti ir i ja kazkaip ziureti nejauku.Jei tik jam tai ir matyt turi tik jis... smile.gif
Atsakyti