Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

neteko ,bet del saves gal ir noreciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Santi @ 2008 05 03, 11:24)
...Jei būčiau sau gražesnė - GAL




vat as irgi pagalvojau, jei buciau grazesne tai tada fainiai butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2008 03 02, 17:42)
Labai noriu įsiamžinti aktų fotosesijoje, tiesa sakant, kurpiu planą tokias nuotraukas padovanoti savo vyrui vestuvių sukakties proga ax.gif

As dariausi, dariau butent dovana vyrui. Ten gal greciau ne aktai, o erotine fotosesija buvo, na ta prasme nera visisko nuogumo. Ieskojau fotografes moters, nes pas vyra nelabai isivaizduoju save tokias foto darant tongue.gif Dariausi pas Giedre Rein, Vilniuje, ir jos darbu buvau laabai patenkinta. Pirmiausia tai sutapo musu poziuris, kad nuotraukose turi but ne siaip nuogumas, o tokia ciut atidengta paslaptis blush2.gif ir siaip man labai patiko, kaip mergina dirba. Mokejau apie 400, gal 420 g.gif , cia pries 2 metus. Gavau kompakta su kokiu 100 foto ir albuma (jos padaryta is mano isrintu foto, kokiu 20-30). Jei ivesit jos pavarde i paieska, turetu ismesti puslapi su darbais, bent anksciau toks buvo 4u.gif

QUOTE(Medinis @ 2008 03 13, 09:50)
Kai tik pirmą kartą išgirdau tokią (mano manymu) nesąmonę kaip savo aktų nuotraukų dovanojimą vyrams labai nustebau. Bet pasirodo tai gana paplitę...

Medini, bent jau mano vyras, labai didziuojasi tokia dovana tongue.gif Ir manau po kokiu 20 metu, jam irgi bus smagu paziureti, kokia jo zmona buvo kazkada rolleyes.gif O ir man paciai manau bus smagu prisiminti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 02 spalio 2008 - 09:39
aš fotografavausi, bet seniai - prieš 5 metus. tai nebuvo dovana kažkam, tiesiog pati norėjau. pirmosios foto buvo darytos pas labai žinomą fotografą. buvau jauna ir naivi mergaičiukė, jis davė pasirašyt sutartį, kurią pasirašiau neįsigilinus (o be reikalo doh.gif ) tai va, už poros savaičių pozavimą gavau 10 nuotraukėlių, o jis mano foto panaudojo vienos firmos reklamai ir susikrovė gražaus pinigėlio verysad.gif nuo to laiko atidžiai skaitau sutartis ir nesirenku profesionalų.
antrą kartą fotografavausi pas merginą, kuriai fotografija buvo hobis. viską išsiaiškinom nuo - iki, po visko atrinkom foto, kurias ji gali eksponuoti savo puslapyje.
slidus šitas reikalas. dabar, kai dar labiau paprotingėjau ( lotuliukas.gif ), leisčiausi fotografuojama TIK savo fotoaparatu - kad būčiau tikra, jog foto tikrai niekur nenueis be mano žinios.
Atsakyti
Na aktams nesifotografavau,turejau sutarti fotografuotis vienai apatiniu parduotuvei,tai fotkino su labai seksualiais apatiniais...kai susipazinom su savo vyru,jis darbo reikalais vaziavo i akropoli,o ten,kabo ta mano nuotrauka,skambina man ir sako,siaip man nepatinka,kad spokso visas miestas,bet grazu
Atsakyti
nesu fotografavusis bet tikrai norėčiau ir kurpiu tokį planą
Atsakyti
Jei nuosirdziai, nustebau, kad pasirodo ne visiem vyram patinka. blink.gif turim nuotrauka, kur abu apsinuogine (ne visai nuogi), nors ir rodomas kunas, bet demesys sutelktas zvilgsniams. nemoku paaiskint biggrin.gif. ta foto miegamajam kabo.
Atsakyti
Manau tai labai puiki dovana mylimam vyrui, gi ne veltui sakoma kad vyrai myli akimis smile.gif o medinis eilini karta nusisnekejo...nepyk smile.gif
Atsakyti
Nedalyvavau, o ir nezinau ar noreciau g.gif
Atsakyti
nedalyvavau, bet noreciau.. galbut artimiausiu metu.. rolleyes.gif
Atsakyti
o man labai grazu tokios fotosesijos nesciu moteryciu.. wub.gif
manau ir pati, kai busiu nestuke.gif , bandysiu ka nors susiorganizuot smile.gif
Atsakyti
cool.gif seip noreciau erotines fotosesijos wub.gif gal kada ir reiks
Atsakyti