Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

Viena mergina cia rekomendavo fotografe Rasa www.fototeatras.lt, bet kad to puslapiuko neatidaro verysad.gif
Labai noreciau fotografes tokiom foto padaryti...
Gal dar kas galite pasiulyti fotografe moteri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijavz: 30 spalio 2006 - 15:41
Gal jau kas prisifotkino? labai noreciau Kaune rasti moteri fotografe...gal kas galetumet parekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaM @ 2007 01 19, 13:15)
Gal jau kas prisifotkino? labai noreciau Kaune rasti moteri fotografe...gal kas galetumet parekomenduoti?  4u.gif

Stai Kaune man si fotografe buvo rekomenduota, bet susiradau Vilniuje.
Laimos Geleziutes fotostudija.
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 01 19, 15:20)
Stai Kaune man si fotografe buvo rekomenduota, bet susiradau Vilniuje.
Laimos Geleziutes fotostudija.

Jau pas ja fotkinaisi? smile.gif
O Vilniuj kartais ne Giedre Rein? smile.gif As jauciu ir i Vilniu leksiu fotkintis:)
Atsakyti
QUOTE(JurgitaM @ 2007 01 20, 09:14)
Jau pas ja fotkinaisi?  smile.gif
O Vilniuj kartais ne Giedre Rein?  smile.gif  As jauciu ir i Vilniu leksiu fotkintis:)

Ne, fotkinsiuos pries pat savo vestuves, nes is to bus pagaminta "sviezia" dovana jaunikiui rolleyes.gif

Ne, ne Giedre.
Atsakyti
sveiki,
matau populiari tema smile.gif
buciau dekingas jei parasytumet: ar pavyko rasti, ar patiko fotografo darbas?
gal linka i jo swetaine parsytumet
aciu
Atsakyti
Labai noriu įsiamžinti aktų fotosesijoje, tiesa sakant, kurpiu planą tokias nuotraukas padovanoti savo vyrui vestuvių sukakties proga ax.gif Žodžiu, norėjau išgirsti nuomonių apie gerus fotografus Kaune, kainas ir pan. Na, Čekanavičius, kiek žinau už tokią fotosesiją prašo 400Lt ir gauni tik 10 foto, o kiekviena papildoma nuotrauka +10Lt, gal žinot pigiau ir geriau mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O tu skelbimuose pasižiūrėk, mirksiukas.gif ten yra fotografuojančių mamyčių, ir gal net pigiau bus? 4u.gif
Atsakyti
neteko fotografuotis bet man laaabai noretusi, šį temą man irgi labai aktuali smile.gif
Atsakyti
Kai buvau 18 tevu draugas profesionalus pripazintas fotografas padare mano aktu fotosesija ax.gif
Juodai baltos labai grazios nuotraukos,daug ju (tu kur veido nesimato) keliavo paroduose,galerijose....
Su malonumu prisimenu tas akimirkas,nors nebuvo lengva,nes norejau visais metu laikais nusifotkinti,taigi ziema teko pasalti ant apledysjusio tilto ax.gif

O smagiausia tai,kad labai daug mano draugu,kursioku mate tas nuotrakas ir nezinojo,kad ten as biggrin.gif

ui,noreciau pasidaryti dar,kartu su mazyle ax.gif
Atsakyti
Kai tik pirmą kartą išgirdau tokią (mano manymu) nesąmonę kaip savo aktų nuotraukų dovanojimą vyrams labai nustebau. Bet pasirodo tai gana paplitę...

Noriu paklausti - ar norėtumėte gauti dovanų savo nuogų vyrų nuotraukas?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 03 13, 09:50)
Kai tik pirmą kartą išgirdau tokią (mano manymu) nesąmonę kaip savo aktų nuotraukų dovanojimą vyrams labai nustebau. Bet pasirodo tai gana paplitę...

Noriu paklausti - ar norėtumėte gauti dovanų savo nuogų vyrų nuotraukas?

taaaip bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti