Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

QUOTE (igne:) @ 2004 06 10, 16:57)
O kiek tokios nuotraukos mazdaug kainuoja?

na ce nuo fotografo priklauso... as bijau sumeluot, bet gal 100 uz 10-20 nuotrauku... geraj net nepamenu g.gif
Atsakyti
Mergos, penktadieni einu fotkintis, tik kai sutarta, kazko jau nedrasu darosi blink.gif blink.gif
einu pas alexandra wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Aferiste @ 2004 06 14, 22:48)
na ce nuo fotografo priklauso... as bijau sumeluot, bet gal 100 uz 10-20 nuotrauku... geraj net nepamenu g.gif

O tu cia Kaune kiek suprantu g.gif Jei Kaune tai gal gali parasyti kontaktinius duomenis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Bureja @ 2004 06 15, 07:48)
Mergos, penktadieni einu fotkintis, tik kai sutarta, kazko jau nedrasu darosi blink.gif blink.gif
einu pas alexandra wink.gif

Nesijaudink, esu tikra jis tau patiks,turiu omeny jo darbas-nuotraukos,jis man tikrai kelia paistikejima.
Atsakyti
Na Bureja jau penktadienis. Laukiam isamaus pasakojimo ir rezultatu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (sunnyday @ 2004 06 18, 15:38)
Na Bureja jau penktadienis. Laukiam isamaus pasakojimo ir rezultatu biggrin.gif

Nu ka gi nuejau, papozavau ir nusifotografavau thumbup.gif thumbup.gif

ale alexandras kox simpatishkas laugh.gif laugh.gif

Antradieni nuotraukos bus, tada ishsirinxiu, kuria noriu ireminti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Bureja @ 2004 06 15, 07:49)
Mergos, penktadieni einu fotkintis, tik kai sutarta, kazko jau nedrasu darosi blink.gif blink.gif
einu pas alexandra wink.gif

Buk gerute, papasakok prasau kiek foto dare ir kaina kokia g.gif wub.gif
Mano vestuves nenumaldomai arteja, o as dar ne fotografo neturiu, nes bijau kainas milziniskas isgirsti blink.gif
Bijau, kad mano jaunkis be dovanos neliktu wub.gif
Atsakyti
Kazkur bureja dingo blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Juodaplauke @ 2004 06 26, 16:40)
Kazkur bureja dingo blink.gif

Nedingau nedingau, buvau ishvykus visam savaitgaliui...o kaime interneto ne su zhiburiu nesurasi laugh.gif laugh.gif laugh.gif

O nuotraukos grazhios labai, tik kiek baime apeme, kaip reikejo nusirenginet, juk gi gerokai apkunoka esu blink.gif bet paskui viskas gerai-dingo baime visa.

be to jau ishsirinkau kokia diedui remins Alexandras.Treciadieni jau turesiu ir diedui dovanosiu... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
geras dalykas, taip isiamzinti. as paziuriu nuotraukas, darytas pries keturis metus, kaip viskas keiciasi g.gif gerai, kad nusifotkinau wink.gif
reiks dar nusifotkint biggrin.gif
Atsakyti
Mane pusnuoge fotografavo kazkada mamos drauge fotografe. tuomet neisdrysau visiskai nusirengti. Ne per seniausiai vaikinas mane fotografavo irgi pusnuoge(bijojom kad nedarys fotolabaratorija) bet pasnekejus su draugem zinau kad daro visokias nuotraukas. Ah nelabai maniskis moka fotografuoti turiu pati ir poza nusistatyt is fotoaparata kaip laikyt ir is kokio kampo kad gerai gautusi... smile.gif
Kada nors planuoju nuvaziuot pas vina pazystama daulininka ir paprasyt akto piestuku, nalabai man patinka jo stilius, bet as juo pasitikiu, teko daug bendrauti. Bet vis kazkaip bandau lasinukus nuo pilvo mest ech taip ir pasensiu..sad.gif
Atsakyti
Labai grazu juodai baltos nuotraukos, noreciau kartu su savo vyrioku tokia nuotrauka tureti kur butume truputi apsinuogine ax.gif
Atsakyti