Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

o mane vyras skatina ir jam nesvarbu kad vyras fotografas butu,tik jis sako kad tas fotografas nualptu nuo mano grozio kiekio laugh.gif nes manes daug laugh.gif
aisku tai tik juokai,juk tie fotografai tiek visko mate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 06 09, 19:23)
o mane vyras skatina ir jam nesvarbu kad vyras fotografas butu,tik jis sako kad tas fotografas nualptu nuo mano grozio kiekio laugh.gif nes manes daug laugh.gif
aisku tai tik juokai,juk tie fotografai tiek visko mate biggrin.gif

Man tai irgi juokais siulo vyrelis.Bet kai nusimesciau drabuzius,tai neitilpciau i foto objektyva rolleyes.gif (na gal tilpciau,bet vistiek apvaloka).Nemanau,kad man tos nuotraukos su tokia figura patiktu.o jei buciau kaip pries gimdyma tai thumbup.gif .Siaip tai man patinka juodai baltos,arba siaip vienspalves nuotraukos,jos turi kazkokio zavesio,o jei dar apnuogintas moters kunas ir padarytos profesionalo,dvelkia seksualumu
Atsakyti
thumbup.gif nu pakartojai mano vyro zodzius,jis man sako kad juodai balta nuotrauka paslepe trukumus ir isryskina privalumus tongue.gif
Ir as noreciau nusifotografoti taip
Atsakyti
na turiu as nemaza kolekcija graziu nuotrauku ir juodai baltu ir spalvotu. Kai buvau jauna ir netekejusi laugh.gif tongue.gif taj ispildzeu viena savo svajone ir nusifotografavau. Pirmi seansai aisku apnuoginus tik kairi peti, antram seanse jau ir desini, o veliau po truputi po truputi... laugh.gif kas liecia fotografa-taj ce aisku nuo fotografo priklauso-ar jis dirba darba savo, ar gasliai ziuri ir pan. man teko fotografuotis pas labaj fajna fotografa, kuris labaj gerai atliko savo darba ir nebuvo jokiu kitu minciu ar uzuominu. vyras dar ir dabar pasako, kad jei tik noriu-galiu vel lankytis pas ji, taciau pritruxta laiko sad.gif nors... gal ir gera mintis g.gif seip tai, is pradziu kai tik ejau pirma karta fotkintis, taj maniau-na ir kas ce reiskia pries "kazkoki" fotografa aposinuogint, kad jis nupyskintu, padarytu nuotrauka ir vsio... bet... ilgaj lauziausi tongue.gif net pora kartu fotkinausi su rubajs laugh.gif
Atsakyti
O kiek tokios nuotraukos mazdaug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE (Will @ 2004 06 08, 21:50)
Man siuo metu irgi labai aktuali informacija rolleyes.gif Noriu vyrui vestuviu [proga padovanot savo aktu albuma wub.gif Tik nezinau tokio fotografo, kuris neturetu jokiu piktu keslu doh.gif g.gif

zinau filmuotoja kuris gali "TAI' nufilmuoti ir padaryti grazu filma, jis mano vestuves filmavo ir dare paklause gal mes norime pirma vestuvini nakti nufilmuoti, bet mes atsisakem,gal esam dar siek tiek konservatyvus smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1086958885[/mergetime]
tiesa stai jums adresas ,tai puslapis fotografo kuris mano vestuves fotografavo, nuotraukos isejo neapsakomos,fantastiskos,kainavo labai labai pigiai, ir jis siaip yra geras fotografijos menas, paziurekit pacios,cia visur jo darbai,gal ka sudomins
www.fotoarte.dtiltas.lt
ten kaip tik yra tokios juodai baltos nuotraukas,kur lygtais ir viska matosi ir visai nieko poshlo nesimato,tiesiog super
Atsakyti
QUOTE (Gata @ 2004 06 09, 19:28)
Siaip tai man patinka juodai baltos,arba siaip vienspalves nuotraukos,jos turi kazkokio zavesio,o jei dar apnuogintas moters kunas ir padarytos profesionalo,dvelkia seksualumu

Man irgi thumbup.gif
Ir visai neblogas "Vakaro ziniu" kalendorius- ne per daug atveriantis smile.gif Nors pati gal keleta foto ir atvireniu pasidaryciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Juodaplauke @ 2004 06 11, 12:58)
Papildyta @ [mergetime]1086958885[[b]*avei rgetime] [/b]
tiesa stai jums adresas ,tai puslapis fotografo www.fotoarte.dtiltas.lt
ten kaip tik yra tokios juodai baltos nuotraukas,kur lygtais ir viska matosi ir visai nieko poshlo nesimato,tiesiog super

pasiziurejau as to fotografo nuotraukytes ir nea, as pas ji nesifotografuociau, nors mintis tureti savo tokios "labai nedaug apsirengusios" nuotrauku jau senai kirba tongue.gif
Na gal zinot kas dar kokiu geru fotografu?
Atsakyti
Mane ir labai sudominot su nuotraukom smile.gif
Niekada anksčiau nebuvau apie tai pamasčiusi g.gif
Dabar ir aš noriu tokių nuotraukų.
Būtų labai faina kartu su vyru romantiškoj aplinkoj nuogiems seksualioj pozoj (bet ne per daug) wub.gif heart.gif wub.gif


Gal kuri bandėt taip? ir kaip?
Atsakyti
as ir pasiziurejau ta fotografo puslapi, bet man irgi kazkaip nepatiko.

QUOTE
TAigi vienam forume aptikau kad viena moteris jaunute daro tokias nuotraukas jos E-mailas : fototeatras@takas.lt

Pries keliata dienu parasiau jai emaila, bet atsakymo taip ir negaunu g.gif
Atsakyti
Vajezus ir ash susigudzhiau diedui dovana padaryt laugh.gif laugh.gif

norechiau juodai baltos, tiki kad itukusi esi, kazkin pasleptu blink.gif blink.gif
fotkinchiausi nuoga, prisidengus geles lapeliu blink.gif blink.gif blink.gif ir grizes diedas rastu kabanti ant sienos
Atsakyti
QUOTE (avei @ 2004 06 11, 21:42)
QUOTE (Juodaplauke @ 2004 06 11, 12:58)
Papildyta @ [mergetime]1086958885[[b]*avei rgetime] [/b]
tiesa stai jums adresas ,tai puslapis fotografo www.fotoarte.dtiltas.lt
ten kaip tik yra tokios juodai baltos nuotraukas,kur lygtais ir viska matosi ir visai nieko poshlo nesimato,tiesiog super

pasiziurejau as to fotografo nuotraukytes ir nea, as pas ji nesifotografuociau, nors mintis tureti savo tokios "labai nedaug apsirengusios" nuotrauku jau senai kirba tongue.gif
Na gal zinot kas dar kokiu geru fotografu?

na tavo reikalas, tiesiog jis patikimas, turi be galo grazia seima-3 vaikucius ir miela zmona, mano puske dirba pas ji jo vaiku aukle bent jau butum tikra kad tas fotografas nieko negero nepadarys ir tas tavo nuotraikytes neskelbs kur nereikia smile.gif
aisku skonio reikalas biggrin.gif
Atsakyti