Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

QUOTE(EGLUCIUKE @ 2010 11 17, 12:29)
Sveikutes, na kaip as noreciau pasidaryti tokia fotosesija, na bet mano kunas toli grazu netobulas, nes pilvuka turiu sioki toki  g.gif  Na aisku kaip itraukiu, tai nieko baisaus biggrin.gif  Bet ar galima kazkaip ta maskuoti manau???? Gal kas papasakosi, kaip vyksta visas procesas, na susitarimas, atejimas fotografuotis, ka reikia daryti ir pan blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif





Paskaičiau pasisakymus šioje temoje ir galiu padaryti išvadą, kad daugelis neįsivaizduoja kas yra ta erotinė fotosesija arba aktas. Jau nekalbu apie įvairias "blevyzgas".

Esu fotografas, todėl žinau, kad erotinė fotografija - vienas sudėtingiausių fotografijos žanrų dėl savo subtilumo, gebėjimo atskleisti kūno grožį. Be to, jei modelis yra neprofesionalas, tuomet labai svarbi užduotis fotografui - rasti bendrą kalbą, sukurti tokią atmosferą, kad modelis galėtų atsipalaiduoti.

Atsakysiu į EGLUCIUKE's klausimus.
"Idealus kūnas" yra labai subjektyvi sąvoka. Todėl mažiau reikia kreipti dėmesį į "nedidelį pilvuką" ar kitus "trūkumus". Visų pirma dėl to, kad erotinė fotosesija yra rengiama dėl savęs, sau ir patiems artimiausiems žmonėms. Todėl noras atrodyti kitaip nei esi iš tikrųjų gal ir suprantamas, tačiau... Visada yra galimybė Photoshop'u "nusiurbti riebaliukus" ar "padidinti krūtinę". Tačiau tai galėčiau pavadinti nesąžinga fotografija. Mano galva, nuotraukų koregavimo programos reikalingos pakoreguoti šviesą, šešėlius, spalvas ir kitus su tuo susijusius dalykus, bet tikrai ne kūno linijas.
Kitas klausimas buvo "kaip viskas vyksta?". O vyksta gana nesudėtingai. Pirmiausia modelis ir fotografas turėtų pabendrauti, pakalbėti apie tai, ko modelis nori ir tikisi iš fotosesijos. Tuomet suradus bendrą kalbą ir aptarus fotosesijos scenarijų ir pan., susitinkama ir fotografuojamasi. Paprastai fotosesiją geriau pradėti ne nuo erotikos, o nuo "paprastų" pozavimų, kad modelis labiau prisprastų ir pasitikėtų fotografu. O jau po to galima mėginti įgyvendinti ir pagrindinį sumanymą. Yra buvęs atvejis, kuomet modelis į erotinę fotosesiją atėjo netinkamos tokiai progai nuotaikos, todėl fotografavimą teko perkelti kitai dienai. Tada nuotaika buvo visai kitokia, ir nuotraukos gavosi puikios.

Tikiuosi, kad išsamiai atsakiau į klausimus.
Mielai pasidalinsiu savo patirtimi fotografijos srityje.

Sėkmės visoms ir visiems.
Atsakyti
neteko
Atsakyti
QUOTE(EGLUCIUKE @ 2010 11 17, 12:29)
Sveikutes, na kaip as noreciau pasidaryti tokia fotosesija,

Kam jums tokios nuotraukos? Ką norite jose įamžinti? Subinės dydį? Nu gal ir neblogai atrodys šeimos genetiniame medyje tokia foto...proanūkiams įtariu bus smagu...
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2011 02 22, 22:43)
Kam jums tokios nuotraukos? Ką norite jose įamžinti?


O koks jum skirtumas, kam žmogui tokios nuotraukos? Žmonės turi erotinių savo nuotraukų dėl įvairių priežasčių, viena gali būti tiesiog savo jauno kūno įamžinimas. O jei tokių dalykų nesuprantat, nebūtina šaipytis iš kitų.
Atsakyti
QUOTE(Juodaakė @ 2011 02 23, 12:21)
O koks jum skirtumas, kam žmogui tokios nuotraukos? Žmonės turi erotinių savo nuotraukų dėl įvairių priežasčių, viena gali būti tiesiog savo jauno kūno įamžinimas. O jei tokių dalykų nesuprantat, nebūtina šaipytis iš kitų.


Ir ka tas jauno kuno iamzinimas duoda? (noriu suprasti)
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 02 23, 12:02)
Ir ka tas jauno kuno iamzinimas duoda? (noriu suprasti)

O kam zmones is viso fotografuojasi? g.gif
Noriu suprasti irgi. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 02 23, 13:11)
O kam zmones is viso fotografuojasi? g.gif
Noriu suprasti irgi. bigsmile.gif


Mano mama nusprende, kad jai reikia nuotraukos, ruosiasi savo laidotuvems.
Paveikslavaus ne karta aktams, bet kaip modelis, buvau kurejo priemone, butaforija, jo minciai, vizijai isreiksti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 vasario 2011 - 12:20
QUOTE(Moonte @ 2011 02 23, 12:19)
Mano mama nusprende, kad jai reikia nuotraukos, ruosiasi savo laidotuvems.

Va matai, motyvai buna labai skirtingi, kiekvienas turi savo priezasciu tam, kodel ir kaip nori nusipaveiksluoti.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 02 23, 13:24)
Va matai, motyvai buna labai skirtingi, kiekvienas turi savo priezasciu tam, kodel ir kaip nori nusipaveiksluoti.


Na ir taip aisku. Man gi idomu kodel, reikia paveiksluotis nuogam. Is kur tas poreikis kyla. Kokie yra galimi to veiksmo motyvai. Manau, visi suprantame, kad aktas ir nuotrauka netapatu.

Tarkim, jus mirsite, jei tai tik aktas, be menines vertes, be jokios idejos, tik nuogo kuno apipavidalinimas, o tokiu siuo metu teko matyti nemazai. Ar tai paliksite kaip palikima savo ainiams? Papras nuotraukas mes saugome, o kaip su tom?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 vasario 2011 - 12:40
QUOTE(Moonte @ 2011 02 23, 12:33)
Na ir tiap aisku. Man gi idomu kodel, reikia paveiklsuotis nuogam. Kokie yra galimi to veiksmo motyvai. Manau, visi suprantame, kad aktas ir nuotrauka netapatu.

Tarkim, jus mirsite, jei tai tik aktas, be menines vertes, be jokios idejos, tik nuogo kuno apipavidalinimas, o tokiu siuo metu teko matyti nemazai. Ar tai paliksite kaip palikima savo ainiams? Papras nuotraukas mes saugome, o kaip su tom?

Gerai, o kodel jus paveikslavotes? nes menininkas paprase? Turejot savo ideja?
As manau, kad kiekvienas turi savo ideja, savo vizija.
As to nedaryciau pvz neturedama savo vizijos ir neradus fotografo, kuris mano vizija suprastu g.gif
Atsakyti
manau tos aktu foto, kurios yra tiesiog nuogas kunas yra kazkiek ir seksualizuotos visuomenes pasekme. uztenka koki socialini tinklalapi prasieit ir pamatysim kiek foto kur kuo "seksovesne" poza ismesta.. o kai netycia sita konkursa pamaciau tai isvis http://www.alfa.lt/Lifestyles/dalyves/
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 02 23, 13:42)
Gerai, o kodel jus paveikslavotes? nes menininkas paprase? Turejot savo ideja?
As manau, kad kiekvienas turi savo ideja, savo vizija.
As to nedaryciau pvz neturedama savo vizijos ir neradus fotografo, kuris mano vizija suprastu g.gif


Draugas paprase.

Tatai as suprantu, kad turi. Mano draugas dalyvavo parodoje, ruose cikla. Paciai man tokio poreikio niekada nebuvo, todel ir klausiu.

Va man ir idomu, kodel zmogui atsiranda toks poreikis. Kokia tos vizijos ideja, vardan ko?
Atsakyti