Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

QUOTE(juraga @ 2010 08 06, 11:40)
O kur idėja- ką kūrėjas nori atskleisti?

O ta ideja gali ateiti ir paskui.. Na,pvz:dailininkui dingteli vizija,ka jis noretu nutapyt.. Puola prie dazu,pradeda tapyt, isitraukia, ir paskui jau pats paveikslas save tapo,pats diktuoja, ko ir kaip jame reikia,kazkaip naturaliai viskas iseina,ir rezultatas gaunasi toli toli nuo pirminio uzmastymo.. Ir paskui ziuri i toki kurini-ir gimsta kruva nauju minciu ir ideju-vat izvelgi visiskai kitus dalykus,negu buvo pirmine ideja. Su knyga,manau, gali but panasiai.. Su fotografija-irgi..
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 08 06, 11:55)
O ta ideja gali ateiti ir paskui.. Na,pvz:dailininkui dingteli vizija,ka jis noretu nutapyt.. Puola prie dazu,pradeda tapyt, isitraukia, ir paskui jau pats paveikslas save tapo,pats diktuoja, ko ir kaip jame reikia,kazkaip naturaliai viskas iseina,ir rezultatas gaunasi toli toli nuo pirminio uzmastymo.. Ir paskui ziuri i toki kurini-ir gimsta kruva nauju minciu ir ideju-vat izvelgi visiskai kitus dalykus,negu buvo pirmine ideja. Su knyga,manau, gali but panasiai.. Su fotografija-irgi..

Nea, čia visą tai kritikai paskui pamato.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2010 08 06, 11:54)
Bet betkokiu atveju, galutinis rezultatas bus autoriaus sugebejimas perteikti savo vizija, mintis, ideja, kurinyje.

Taip, panašiai ir aš manu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 06 rugpjūčio 2010 - 10:59
QUOTE(Moonte @ 2010 08 06, 09:54)
. Fotografijoje mes matome, menininko poziuri i zmogu, tai ka sugebejo jis jame izvelgti.

Paskaicius pagalvojau, kad fotografe izvelge manyje "gerio", kurio as pati nemaciau savyje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 08 06, 11:55)
O ta ideja gali ateiti ir paskui.. Na,pvz:dailininkui dingteli vizija,ka jis noretu nutapyt.. Puola prie dazu,pradeda tapyt, isitraukia, ir paskui jau pats paveikslas save tapo,pats diktuoja, ko ir kaip jame reikia,kazkaip naturaliai viskas iseina,ir rezultatas gaunasi toli toli nuo pirminio uzmastymo.. Ir paskui ziuri i toki kurini-ir gimsta kruva nauju minciu ir ideju-vat izvelgi visiskai kitus dalykus,negu buvo pirmine ideja. Su knyga,manau, gali but panasiai.. Su fotografija-irgi..


Gali buti ir taip, spontaniskas poreikis kurti, kuris retai buna valdomas. Tai labai daznas kurejo poreikis, savo emocijas perteikti savo darbuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 06 rugpjūčio 2010 - 11:14
QUOTE(Moonte @ 2010 08 06, 12:09)
Gali buti ir taip, spontaniskas poreikis kurti, kuris retai buna vadomas. Tai labai daznas kurejo poreikis, savo emocijas perteikti savo darbuose.

O kaip su spontaniškomis emocijomis fotografijoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 06 rugpjūčio 2010 - 11:14
QUOTE(juraga @ 2010 08 06, 12:13)
O kaip su emocijomis fotografijoje?


Emocijos yra tie patys jausmai. Tik amatininkai dirba be jausmu, menininkas visada dirba ir stengiasi perteikti jausmus, pasamoneje tikedamasis sukleti juos ziurovui.

Nieko blogo neturiu pries amatinikus, tai zmones kurie atlieka gerai savo darba, ju darbu kokybe ne ka prastesne, beda, tame nera sielos. Todel ne visada techniskai atliktas darbas yra kurnys.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 08 06, 11:18)
Todel ne visada techniskai atliktas darbas yra kurnys.

drinks_cheers.gif 100 % pritariu
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 08 06, 12:18)
Emocijos yra tie patys jausmai. Tik amatininkai dirba be jausmu, menininkas visada dirba ir stengiasi perteikti jausmus, pasamoneje tikedamasis sukleti juos ziurovui.

Nieko blogo neturiu pries amatinikus, tai zmones kurie atlieka gerai savo darba, ju darbu kokybe ne ka prastesne, beda, tame nera sielos. Todel ne visada techniskai atliktas darbas yra kurnys.

Sunkiai man sekasi pasakyti, bet
Amatininkas daro komerciją, nes atskiria dvasią nuo kūno. Fiksuoja pusnuogę moterį mechaniškai techniškai spausdamas fotoaparato mygtuką (apšvietimą, išdėstymą erdvėje, retušavimas- tai taip pat galime priskirti cechnikai). Ir tai yra nuogos moters atvaizdas, kuris nieko nereiškia, bet sukelia reakciją, nes atviras nuogumas jaudina (atsiverčiam HM, ar koks ten žurnalas vyrams)- ar tai menas? Mano, manymu tai amatininko komercija, nesvarbu, ką pati pozuotoja ar vartotojas ten įžvelgia.

Palyginimui pasiimkim ir atsiverskim erotinės fotografijos albumą "žiedai tarp žiedų"- ar tai jau kūryba?
Pvz. http://www.google.lt.../...004&bih=581
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 06 rugpjūčio 2010 - 11:47
QUOTE(juraga @ 2010 08 06, 11:29)
Sunkiai man sekasi pasakyti, bet
Amatininkas daro komerciją, nes atskiria dvasią nuo kūno. Fiksuoja pusnuogę moterį mechaniškai techniškai spausdamas fotoaparato mygtuką .

Palyginimui pasiimkim ir atsiverskim erotinės fotografijos albumą "žiedai tarp žiedų"- ar tai jau kūryba?

Bet tas amatininkas, atskiriantis ir fiksuojantis tik fizini kuna, taip ir liks amatininku, niekad netaps menininku.
Menas yra tada, kai tu matai ne tik nuoga kuna, fizini - ilgos kojos, grazus papai.
Menas yra tada, kai tu matai ir kuna, bet matai ir kazka daugiau, ta dvasia, ta ideja kuria pagavo ir sugebejo perteikti meninkas.
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2010 08 06, 12:29)
Sunkiai man sekasi pasakyti, bet
Amatininkas daro komerciją, nes atskiria dvasią nuo kūno. Fiksuoja pusnuogę moterį mechaniškai techniškai spausdamas fotoaparato mygtuką (apšvietimą, išdėstymą erdvėje, retušavimas- tai taip pat galime priskirti cechnikai). Ir tai yra nuogos moters atvaizdas, kuris nieko nereiškia, bet sukelia reakciją, nes atviras nuogumas jaudina (atsiverčiam HM, ar koks ten žurnalas vyrams)- ar tai menas? Mano, manymu tai amatininko komercija, nesvarbu, ką pati pozuotoja ten įžvelgia.


Man regis,tai,ka pozuotoja ten izvelgia-ir yra atsakymas i tai,ko verta bet kokia foto..smile.gif Menas-ne menas-aktu foto-tos uzsakomosios-tera savimeiles pasiglostymui.. Pamatyt save kitoje sviesoje-grazesne,tobulesne, -esne,nei esu gyvenime..
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2010 08 06, 12:34)
Bet tas amatininkas, atskiriantis ir fiksuojantis tik fizini kuna, taip ir liks amatininku, niekad netaps menininku.
Menas yra tada, kai tu matai ne tik nuoga kuna, fizini - ilgos kojos, grazus papai.
Menas yra tada, kai tu matai ir kuna, bet matai ir kazka daugiau, ta dvasia, ta ideja kuria pagavo ir sugebejo perteikti meninkas.

Kartais tu matai ne tai,ka sugebejo atskleist menininkas ar amatininkas..Tu matai tai,ka sugebi ar nori matyt..
Atsakyti

QUOTE(vilnera @ 2010 08 06, 12:37)
Man regis,tai,ka pozuotoja ten izvelgia-ir yra atsakymas i tai,ko verta bet kokia foto..smile.gif Menas-ne menas-aktu foto-tos uzsakomosios-tera savimeiles pasiglostymui.. Pamatyt save kitoje sviesoje-grazesne,tobulesne, -esne,nei esu gyvenime..

O man regis, kad tai nėra atsakymas.
Tai tėra pozuotojos tuštybė- savimeilės paglostymas- pernelyg kūno kulto su(si)reikšminimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 06 rugpjūčio 2010 - 11:47
QUOTE(juraga @ 2010 08 06, 12:29)
Sunkiai man sekasi pasakyti, bet
Amatininkas daro komerciją, nes atskiria dvasią nuo kūno. Fiksuoja pusnuogę moterį mechaniškai techniškai spausdamas fotoaparato mygtuką (apšvietimą, išdėstymą erdvėje, retušavimas- tai taip pat galime priskirti cechnikai). Ir tai yra nuogos moters atvaizdas, kuris nieko nereiškia, bet sukelia reakciją, nes atviras nuogumas jaudina (atsiverčiam HM, ar koks ten žurnalas vyrams)- ar tai menas? Mano, manymu tai amatininko komercija, nesvarbu, ką pati pozuotoja ten įžvelgia.

Palyginimui pasiimkim ir atsiverskim erotinės fotografijos albumą "žiedai tarp žiedų"- ar tai jau kūryba?


Ir ju tarpe yra aktu vertu demesio. Negalvokite, kad tokie zurnalai samdo amatininkus. Is kitos puses, dar priklauso kiek ziurovas pasirenges pamatyti mena, ivertinti ji. Juk nepaslaptis, kad nemzai rasime zmoniu, kurie ziuredami i Apolono, ar Dovydo skulpturas mato tik nuogus vyrus, o ne meno kurinius.

Ranka ant sirdies padejus, as laaaabai retai vartau tokius zurnalus, man sunku vertinti.
Atsakyti