Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada tupdote ant puoduko?

mano isdykelis kelis menesius visai ant puodelio nesedo nuogu uzpakaliu schmoll.gif , o dabar jau daugiau kaip savaite vaiksto ir sysioja, kur papuola doh.gif , tik kelis kartus netycia pagavau sysiuka, tai jau kad gyriau ir teciui skambinom mobiliu mirksiukas.gif , ale didelio entuziazmo kol kas nera g.gif .
Prasytis pats net negalvoja ir vaiksto slapiais trusikeliais - jam netrukdo ax.gif .
Aisku, tikiuosi, kad viena diena pasiprasys arba atsises ant puodo ir padarys doh.gif
Gerai tom mamytem, kuriu per pora dienu susipranta thumbup.gif , bet mes nepasiduosim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaile_ @ 2007 06 18, 23:27)
mano zvirbliukei irgi naktipuodis yra priesas kazkodel g.gif nei su rubeliais, nei pliku minkstuliu nenori sedeti - is karto verkia .... gal dar luktelsim... nors jau butu smagu sauskelnes pataupyti  blush2.gif

Atsipeikekit, jusu maziui tik 7 menesiai... Dabar vasara- dazniau laikykit pliku uzpakaliu ir sutaupysit... Bet kad tokio amziaus vaikas pasiprasytu ant puoduko dar negirdejau... blink.gif
Atsakyti
mums liepe daktare nuo 8 men sodint, kita isvis sako jau nuo 6 reikejo, tik nelabai suprantu logikos kai dar ne visi vaikai sedi 6 men, o jau nori kad ant puodo sedetu schmoll.gif mums jau va beveik metai ir tas puodas vis dar neaiskus daiktas biggrin.gif kartais per stebukla padaro, bet manau cia turi vaikui ateit supratimas kad sisiot i kelnes negrazu biggrin.gif nemanau isvis kad iki 1.5 metu vaikas gali prasytis pats ant puodo g.gif bet gal buna tokiu stebuklu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijanuska @ 2007 06 18, 08:14)
Sveikos,

Mano mazylis nesedi ant puodo nors tu ka doh.gif  Nebezinau kaip ji privilioti: ir kambary prie zaislu bandau laikyti, ir pati rodyti kaip reikia, ir i tualeta nuvedu, tai jam ten tik vandeni nuleisti patinka  biggrin.gif
Nesiseda ir gana - saukia. Kai paklausiu ar nori sisia, tai purto galva, pasisioja ir sako sss, bega paimti skuduro pavalyti, bet ant puodo, nei ant klozeto neseda... Ka daryt?

Nu tikiuosi, kad i mokykla nereiks su pampersu eiti wink.gif

man panasi situacija, nelabai nori sedet, o jei ir sedi, tai nieko nedaro schmoll.gif
o tualete tai ir tik vandeni patinka nuleist. smile.gif
tikiuos susitvarkysim ir mes tuos reikaliukus smile.gif
sekmes ir kitoms smile.gif
Atsakyti
Sodiname nuo 9 menesiu ir iskart karta per diena pasodinus visada ten pridaro, pats nepraso, bet pasodintas nesispardo ir graziai pridirba ten kalneli bigsmile.gif
Zodziu liuks, o pirmasis tai taip puodo nemego, kad net vaiksciot ismoko nuo puodo begdamas smile.gif tiesiog nuo puodo atsistojo ir nuejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau vaiką geriausia ant puoduko sodinti kai jis jau tvirtai sėdi. Mano mažylei 7,5 mėn. dar labai silpnai sėdi, griūna ant šono, tai savaja gal tik nuo kokių 9 mėn .pradėsiu sodinti ant puoduko.
Atsakyti
QUOTE(Saulės mama @ 2007 06 20, 08:31)
Manau vaiką geriausia ant puoduko sodinti kai jis jau tvirtai sėdi. Mano mažylei 7,5 mėn. dar labai silpnai sėdi, griūna ant šono, tai savaja gal tik nuo kokių 9 mėn .pradėsiu sodinti ant puoduko.

Mes pradejom 7 men. Ne del pratinimo. Pastebejau, kad "laisvej" vaikas pakakoja daug ir lengvai, o i sauskelnes po nedaug. Kai pradeda stenet sodinam virs puoduko ir vyrukas puikiausiai atlieka reikala. Manau, kad pratint prasymuisi dar anksti. Gal nuo 1.5? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 20 birželio 2007 - 07:37
QUOTE(bluse @ 2007 06 19, 10:13)
mums jau va beveik metai ir tas puodas vis dar neaiskus daiktas biggrin.gif  kartais per stebukla padaro, bet manau cia turi vaikui ateit supratimas kad sisiot i kelnes negrazu biggrin.gif nemanau isvis kad iki 1.5 metu vaikas gali prasytis pats ant puodo g.gif  bet gal buna tokiu stebuklu biggrin.gif

Mums beveik 11 mėn., ant puoduko sėdim nuo 6 mėn., kartais padaro viską, kartais jau matau, kad stena į sauskelnes ir nieko nepakeisi, kartais užsispyrusiai sėdi ant tuščio puodo, o po 5 min. prikrauna į kelnes. Visko būna. O anyta zyzia, kaip kažkokios ten giminaitės tik 3 savaitėm vyresnė jau prašosi sisi. Nu tai ką man dabar daryti, gal anoji kažko kito nedaro, ar jau čia prašymasis ant puodo yra intelekto įrodymas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 20 birželio 2007 - 07:42
QUOTE(laukinukė @ 2007 06 20, 08:40)
...ar jau čia prašymasis ant puodo yra intelekto įrodymas  doh.gif


JOOOOO bigsmile.gif
Kartais tevai visokiu dalyku patys prisigalvoja. Maniskis daznai, iseinanciam asmeniui sako "ate", bet net nekyla mintis, kad jis tai daro samoningai lotuliukas.gif
Viskam savas laikas!!!
Atsakyti
QUOTE(Lijanuska @ 2007 06 18, 09:14)
Mano mazylis nesedi ant puodo nors tu ka doh.gif  Nebezinau kaip ji privilioti:

maniškei atsisėst ant puoduko padėjo staiga atsirades antras puodukas doh.gif lotuliukas.gif taip netycia isejo... tai tada jau derybų būdu sėdomės lotuliukas.gif ant šito nesėsi, tai sėsk ant kito lotuliukas.gif ir sėsdavo thumbup.gif kai priprato panaikinom antrą puodą 4u.gif
Atsakyti
Kai nupirkom puoduką, sūnelis priėmė jį kai žaisliuką, vis taikėsi ant galvos užsivožti lotuliukas.gif , pasėdėdavo kartais. Vis mėginom tą puodą panaudoti pagal paskirtį, vienu metu griežtai atsisakydavo sėstis, tai kurį laiką palikom ramybėje. Mėginom su triusikėliais po namus vaikščioti, bet didelio diskomforto nepajusdavo, kai prisiusiodavo. Jau kuris laikas mielai sėdi ant puoduko, kartais net padaro į jį... Išmoks pamažu
Atsakyti
mums 8 menesiai, tai jau po biski sodinam, bet nepasakyciau kad jai super patinka doh.gif
Atsakyti