Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada tupdote ant puoduko?

QUOTE(dianadov @ 2006 01 01, 13:07)
Mes Kalėdų proga gavom naktipuodį, tada vaikinui buvo be kelių dienų 7 mėnesiai. Ir ką jūs manot nuo to laiko tik vieną kat buvo pakakojęs į pampersą biggrin.gif Sodinu į dieną kokis 4-5 kartus ir pataikau kad pradeda stenėt ir padaro didelį reikalą thumbup.gif . O pasisioja tai rytais visada, o šiaip dieną dar matyt nelabai supranta, kad ten reikia sisioti. O kad per antsti nuo 7 mėnesių sodint nemanau, ką gal geriau kad į mokyklą eis su pampersais, o sako jau ir Lietuvėlėj yra tokių atvejų, ne tik štatuos. doh.gif

Pritariu mano dukrytej beveik 6 men.bet as jau pratinu prie puoduko.Dideli ji jau padaro,tikiuosi greit prades ir sisioti tai ir pampersu nereiks .Paciam vaikui be pamperso lengviau bus.
Atsakyti
Aš Paulių ant puoduko pradėjau sodinti nuo 6 mėn. Jokių ašarų ar šliaužimo nuo puodo. Sodinu po valgio, dažniausiai tada kakoja, arba sysių padaro. Nepamenu,kada pampersą yra prikakojęs. Manau, jam pačiam patogiau daryti į puoduką rolleyes.gif Pačios pagalvokit, koks malonumas stenėti atsisėdus ar gulint į pampersą doh.gif
O puoduką turim paprastą,nefirminį,pigų, bet visai patogų mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip visur,kiek teko skaityti,yra tvirtinama,kad vaikelis visa ta procesa pajegus suvokti tik nuo mazdaug 2metu.As savojo dar nesodinu,9men,nes ir tikrai matau,kad tam jis nera pasirenges.
Atsakyti
QUOTE(Dausele @ 2005 04 12, 08:35)
Mums buvo 4,5 mėn. Lankemės pas masažistę, kuri pasiūlė dukrytę prieš masažą "pasysinti"  smile.gif . Tai aš ją nusinešdavau į vokią ar tualetą ir laukdavau kol atliks reikalus. Ji po kurio karto pradėjo tokioj pozoj atlikinėti didelius reikalus. Ir merginai turbūt visai patiko, nes kakučio į pampersus daryti nebepanoro  biggrin.gif . Tai kai tik rasdavau ją sausą, visada nešdavau atlikti reikalų. Kai išmokom sėdėti, persikėlėm ant puodo.  Nuo 9 mėn. dukra atsisakė pamperso dienos metu, o nuo 1,3 kategoriškai nesutiko jo dėvėti ir naktį  thumbup.gif
Dabar bandau tą patį daryti ir su mažuoju, žiūrėsim kas iš viso to išeis  g.gif



blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiku_fabrikas @ 2006 01 03, 19:20)
Siaip visur,kiek teko skaityti,yra tvirtinama,kad vaikelis visa ta procesa pajegus suvokti tik nuo mazdaug 2metu.As savojo dar nesodinu,9men,nes ir tikrai matau,kad tam jis nera pasirenges.



ir praktikoje tai pasitvirtina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuks!: 03 sausio 2006 - 22:37
mes ant puodo pradejom sodint nuo 10men.sedejo,labai buvo patenkinta,o nuo 1.1men,viskas ne uz ka schmoll.gif atsistoja ir nueina,o juk per prievarta nesodinsi,taip ir net nesodinam visai,begioja su nuogu uzpakaliuku 4u.gif
Atsakyti
Pagal psichologu rekomendacijas neverta vaiko iki pusantru metu kankinti sodinimais ant puodo, nes jis dar nesuvokia proceso esmes. Jei ir pataiko kada 'atlikti reikala', tai daugiau tevu kantrybes ir begalinio darbo deka. O nuo pusantru jau reikia mokyti.
Atsakyti
Manau, reikia atsižvelgti į patį vaiką-jei pasodintas ant puoduko iš karto atlieka savo reikalus ir tuo yra patenkintas, tai kam tos psichologų rekomendacijos? unsure.gif Pavyzdžiui, man jokia kankynė, o ir mažius į pampersą nekakoja (vadinasi, kažką supranta-vadinasi, į puoduką jam patogiau stenėti rolleyes.gif )
Atsakyti
as savo maziuke ir nuo 6 men pratinu.visa reikaliuka padaro.bet sodinu tik viena karta per diena.sedi sau patenkinta.tik retkarciais bando atsistoti, bet kojytes dar nelaiko.paduodu koki zaisliuka ir toliau sedi.
Atsakyti
Mes sedim nuo 7 men. - sodinu dukryte kaskart kai perrengiu. Palaukiu kokias 5-7 min. ir nukeliu kad nepavargtu ir noras nepraeitu. Visai nesvarbu ar ka padaro ar ne bigsmile.gif Tiesiog reikia pratinti kad nebijotu veliau blink.gif
Kas liecia psichologu nuomones - tai tik nuomone ax.gif , nes ir as esu vaiku psichologe ir zinau, kad jai vaikutis neverkia, jam patogu ir jis laimingas - tai nebuna per anksti mokyti. Manovyresnis sunus jau nuo 1,3 visiskai atsisake sauskelniu mirksiukas.gif . Man net buvo nepatogu - nes vaziavom i kelione ir visokias ekskursijas lankem tai jam dejau pampersa, o jis neuzka nedare sisiuko ir prasesi i tulika:mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 04 11, 23:00)
Aš tai tupdau nuo 6 mėn tik vieną kart per dieną, nes tingiu ją laikyt, be to laiko nėr ax.gif bet džiaugiuos, nes beveik vissalaik padaro biggrin.gif , mano sesuo tai toki mažiuką, net naktį budino ir tupdė ant puodo, užtat vienų metų jau jokių sauskelnių nereikėjo, bet aš tai jaučiu taip greit nepripratinsiu, o pas jūs kaip reikaliukai? g.gif




Mums tie naktipuodziai nelabai tinka, nes turim labai maza uzpakaliuka - griunam i vidu. Atsiseda manoji, uzstringa ir rekt pradeda. As sugalvojau kita gudrybe - iskart prie tualeto pripratinau. Dabar kai norim kaku nesu i tualeta ir visada pavyksta.
Atsakyti
QUOTE(Maxima @ 2006 01 04, 22:44)
Pagal psichologu rekomendacijas neverta vaiko iki pusantru metu kankinti sodinimais ant puodo, nes jis dar nesuvokia proceso esmes. Jei ir pataiko kada 'atlikti reikala', tai daugiau tevu kantrybes ir begalinio darbo deka. O nuo pusantru jau reikia mokyti.



Tai tikriausiai kiekvieno vaiko ir mamos reikalas. Psichologai taip pat zmones ir isvadas daro stebint vos keliems simtams vaiku, o juk ju yra kur kas daugiau. Kiekvieno vaikiuko neistirsi, nepaziuresi.
Atsakyti