Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada tupdote ant puoduko?

QUOTE(estrella @ 2005 07 31, 09:42)
blink.gif tokį mažą.Aš nuo 9mėn pradėjau sodinti.


Dabar jau ne toks ir mažas. O juk minėjau, kad pradžioj palaikydavau.
Atsakyti
Mes ant puodo jau sėdim apie mėnesį, t.y. nuo 8 mėn. ir 3 sav. smile.gif Turime "Chicco", jis paprastas, stabilus ir nedidelis. Vaikas visą dieną būna be pamperso, tik nakčiai uždeda. Per dieną į puodą 3-4 kartus padaro. thumbup.gif Tik atsibūdusi, jei sausas, sodinu ant puodo. Taip pat žiūriu, jei po maždaug 40 min. sausas, sodinu ir padaro. thumbup.gif O dar išmoko kažka padaręs į kelnes, puodą ar pampersą, būrgzti, tokiu būdu pranešdamas, kad jau kažką padarė.
Aišku tai reikalauja kantrybė, reikia, kad vaikas būtų nuotaikoj ir su juo sėdėti, bet aš rezultatais patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai turim puoduką, bet mokinsiu ant jo sėdėti gal nuo 1,5 metų - maždaug. Tai yra tada, kai jau matysiu, kad vaikas tikrai supranta priežastis ir pasekmes, o ne automatiškai kažką padaro ilgiau palaikius. Tuomet gal pavyks išmokyti per kelias savaites smile.gif. Čia aš taip įsivaizduoju, o kaip bus - matysim biggrin.gif .
Bent jau dabar tai ant puodo jai kankynė, lipa lauk iš karto, mama bandė žaislais sudomint, atseit aš nemoku - nepavyko tongue.gif.
Čia mamos vos ne giriasi kuri anksčiau sodina, bet man įdomu rezultatai - kada vaikas iš tikrųjų ėmė suvokti ir pasiprašyti PATS ant puoduko g.gif ? Ar verta taip anksti pradėti, man tai atrodo vargas ir mamai ir vaikui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnika: 02 rugpjūčio 2005 - 13:31
O kokioje parduotuveje geriusia pirkti puoduka? Ir koki ji pirkti neisivaizduoju:(
Atsakyti
Mano mama sake, kad mane ji ant puoduko sodindavo jau nuo tada, kai tik pradejau sedeti... 4u.gif Ar ne per anksti?
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2005 08 02, 18:37)
Mano mama sake, kad mane ji ant puoduko sodindavo jau nuo tada, kai tik pradejau sedeti...  4u.gif  Ar ne per anksti?


sakyčiau ankstoka, paskaityk straipsnį (teorija + praktiniai patarimai) - "Kelias iki puoduko" štai čia
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2005 05 16, 17:09)
Užsieniečių vaikai, girdėjau, į pirmą klasę eina su pampersais thumbup.gif

o tai tu manai, kad čia labai gerai g.gif
aš tai manau, kad čia problema, kad neišmokina vaikų bent iki 2 metų ant puodo daryti. koks čia malonumas su pamperiu vaikščiot g.gif manau jokio

nu mano mažulis dar nesėdi, tai aš ir nemokinu, bet kai išmoks tvirtai sėdėti tai reikės rimtai tuo reikalu užsiimti ax.gif norėčiau kad iki metų išmoktų, kad kai pradėsiu eiti į darbą kitiems nebūtų problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukrą sodinau ant puoduko, nuo tada, kai pradėjo gerai sėdėti, kažkur nuo 7 mėnesio. Už tat mergaitė visai nebijojo puoduko. Viskas vyko ramiai neskubinant. Sūnus tuoj pradės sėdėti ir jį tupdysime ant puoduko. Turime Chicco firmos. Labai patogus. O dukrytei jau puoduko nebereikia. Nuo 2 metų ir 3 mėnesių su juo atsisveikino. Dabar tupi ant unitazo, ant specialaus dangčio (Graco firmos).
Atsakyti
4u.gif As pradejau sodinti dukryte nuo 5 men, aisku tik prilaikydama, kol nepradejo pati sedeti. Ir jokiu riksmu ir asaru, tvarkingai padaro siusiuka ilgai nesededama. Taip dariau ir su vyresniaja dukra, budama dvieju metuku net ir nakti pamperio nereikedavo deti. thumbup.gif
Atsakyti
Be galo aktuali tema. Mano jaunuoliui 6 mėn. ir jau pasigirdo iš bobučių mokymų, liepimų sodint Faustą ant puodo. Paskaičiau čia ir nusprendžiau tik pavasarį mokint.
Atsakyti
Mes Kalėdų proga gavom naktipuodį, tada vaikinui buvo be kelių dienų 7 mėnesiai. Ir ką jūs manot nuo to laiko tik vieną kat buvo pakakojęs į pampersą biggrin.gif Sodinu į dieną kokis 4-5 kartus ir pataikau kad pradeda stenėt ir padaro didelį reikalą thumbup.gif . O pasisioja tai rytais visada, o šiaip dieną dar matyt nelabai supranta, kad ten reikia sisioti. O kad per antsti nuo 7 mėnesių sodint nemanau, ką gal geriau kad į mokyklą eis su pampersais, o sako jau ir Lietuvėlėj yra tokių atvejų, ne tik štatuos. doh.gif
Atsakyti
Mano mažiuliui 7,5 mėn. ir mes jau sėdam ant puoduko, kai norim "kakučio". Tai darau tam, kad mažiulis priprastų prie puoduko ir jo nebijotų. Tai ne joks mūsų laimėjimas, tiesiog mažius labai aiškiai parodo, kada nori "kakučio".
O vyresnysis pamiršo pampersus 2 metų (kaip tik buvo vasara, tai daug patogiau atpratint). Gal būtų pavykę ir anksčiau, bet jis labai užsispyręs iki 2 metų nepratardavo nei žodžio, net mama nesakydavo. Tai kaip pasiprašys ant puodo
Atsakyti