Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(rimulėėė @ 2008 06 06, 15:22)
Va mano gloksinijųkampelis .Ir veislinukės  Tigrina Red bei Kaiser Fiedrich atskirai

user posted image
user posted image..user posted image
user posted image

vajetau kokios grazios wub.gif wub.gif jungiuosi ir as prie siu geliu myletoju klubo vakar isigijau pirmas dvi neatsilaikiau ju groziuij
Atsakyti
mergaites ka man daryt su savo nuzydejusia gloksinija? 4u.gif lapus nukirpt? nes dabar tai stovi uzsimarinavus ir nieko nebedaro.... ax.gif
Atsakyti
kioske
Jei tavo gloksinija bupo parduotuvėj pirkta ..tai siūlau persodint...ir po 2 savaičių patrešt Trašom žaliai masiai auginti.. Mat jai dabar reik naujus ūglius su žiedais užsiaugint.
Maniškės žydi be perstojo.Retkarčiais vis patrešiu ,tai naujos šakelės auga nesustodamos.
Taip sakau dėl to jog matau ,kaip nenoriai auga Gloksinija pas amno draugę.Be trašų labai lėtai augina naujas šakas.
Atsakyti
o atleiskit uz smalsuma kokiomis trasomis tresiate?ir kas kiek laiko ?
Atsakyti
Aš naudoju lietuviškas trašas VITO -3 (žaliai masiai auginti ) ir VITO-4 (žydėjimo metu) Trešiu neperdaugiausiai ,kai prisimenu.O tai būna retai.
Bet kai nužydi visą laik patrešiu,paskui dar syk po 2 savaičių.. ir tada dar kartą jau pačio žydėjimo metu - trašomis VITO -4 .
Lietuviškos trašos nebrangios .buteliukas 5 litai ir jų gana daug,stiprumas labai tinkamas Skiedžiu palei instukcijas.Parsiduoda Norfos parduotuvėse ,maksimose lyg nemačiau.
Atsakyti
aciu labai uz atsakyma bandysiu ir as jas augint thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
mergaites ar gloksinijos megsta saule vakar palikau ant saulutes geliuka pasilepint ,siandien ziuriu du ziedai ir susiraite verysad.gif apdziuvo kazkaip
Atsakyti
Gloksinijoms tiesioginės saulės spinduliai pražūtingi,jos mėgsta išsklaidytą saulės šviesą ir temperatūrą iki +25 laipsnių.Maniškės auga ant vakarinės palangės,vakare kai atsisuka saulė,nukeliu jas ant stalo į pavėsį kitaip žiedai apvysta,gali ir nudegint doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kioske @ 2008 06 07, 22:17)
mergaites ka man daryt su savo nuzydejusia gloksinija?  4u.gif  lapus nukirpt? nes dabar tai stovi uzsimarinavus ir nieko nebedaro....  ax.gif

Jei nužydėjusi gloksinija nustojo augti,ją reiktų "apipjaustyti",taip ją paskatinant antrą kartą pražysti(toks pagreitinimo būdas tinka,jei ji pirmą kartą nužydėjo dar iki liepos pabaigos) tongue.gif nupjauti iki pirmos eilės lapų,tręšti azotinėmis trašomis,padedančioms greičiau auginti žaliają masę.Neužilgo pradės leisti naujus auginukus,iš jų palikti vieną,dvi stipriausias atžalas.Antras žydėjimas ateina greičiau nei pirmasis,bet žiedai gali būti smulkesni ir blankesni.Jei nužydėjusi gloksinija toliau auga jei "apipjaustymo"gali ir neprireikti tongue.gif Kai kurios veislės antram zydejimui nepajėgios. 4u.gif
Atsakyti
Maniškės gloksinijos auga šalia pietinės palangės.O langas dieną baltu roletu užtraukiamas.
Taip kad šviesos ir šilumos sočai.
Pastebėjau ,kad ne vien nuo karščio keipsta.. o ir nuo drėgmės trūkumo>Kadndi augalai dideli žydi ,tai vandens irgi reikia ..
Atsakyti
Roletai gerai,jos negauna tiesioginių spindulių,aš jų neturiu ir dėl gėlių jų dėt nesiruošiu lotuliukas.gif Na mano gloksinijos pradėjusios žydėt labai šlapiai gyvena lotuliukas.gif ir joms tai patinka,jei joms trūksta drėgmės momentaliai nudžiusta ne lapai o visas stiebas blink.gif doh.gif Sakyčiau labai įdomios gėlės,jų priežiūra specifinė,cackinimosi daugiau nei su kokiais strepsais,bet man jos vis tiek labiau patinka thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rytine rasa @ 2008 06 08, 08:27)
o atleiskit uz smalsuma kokiomis trasomis tresiate?ir kas kiek laiko ?

Trašas kaip kas prisitaiko,aš jas tręšiu Shultz sanpaulijų trąšomis,tik stipresniu koncentratu nei sanpaulijas. 4u.gif
Atsakyti
vaje kai pirkau sake cia visai nelepi gele verysad.gif o va paskaiciau tai nera ji nelepuniuke g.gif .Ačiu mergaites už patarimus saugosiu ja nuo saulutes ir liesiu kazdien biggrin.gif
Atsakyti
O palei manevisai nelepi gėlė.
tik nestatyt ant tioesioginės saulės ir liet.
Svarbu nėra tikimybės supūdyti.Nors ir tokia yra jei kambarį šalta. tongue.gif
Atsakyti