Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Va manoji gražuolė be pavadinimo..Čia jos du žiedai...Atrodo kad skirtingų gėlių žiedai...user posted image..user posted image
...
O čia augaliukas .bandžiau nparodyti kaip skiriasi žiedų spalva.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulėėė: 13 gegužės 2008 - 09:30
QUOTE(rimulėėė @ 2008 05 13, 07:55)
Va manoji gražuolė be pavadinimo..Čia jos du žiedai...Atrodo kad skirtingų gėlių žiedai...[O čia augaliukas .bandžiau nparodyti kaip skiriasi žiedų spalva.

nu ir grazumas wub.gif mano kolege pasakojo kaip buvo susodinusi i viena vazoneli dvieju skirtingu spalvu gloksinijas: violetine ir vysnine, taciau praejus metams issiskleide tik vienos spalvos violetiniai ziedai...idomu kodel taip atsitinka rolleyes.gif
Atsakyti
pastebėju jog gloksinijos biski keičia spalvą.nuo ko tai priklauso dar neišsiaiškinau..
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 05 12, 15:38)

kokios gražuolės bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Eikit sau koks grožis wub.gif važiuosiu ir aš pirkti,nu nerealu wub.gif
Atsakyti
Šeštadienį parduotuvėje užmačiau peržydėjusių gloksinijų blush2.gif bet nuroviau dvi gloksinijas už pusę kainos...(lyg gėlių namie maža ) susigėdau ir vieną palikau sesei...reanimacijai. ax.gif Persodinau...dabar laukiu žiedų. Pagal žiedo likutį lyg tai vyšninė turėtų būti.. o sesei raudona kliuvo. rolleyes.gif
Atsakyti
Vaje kokios gražios jūsų glioksinijos.Kaip aš vėl norėčiau jas augint,bet pas mus gėlių parduotuvėse kažkodėl jų neužveža. verysad.gif
Atsakyti
O kur tas pas mus.... ax.gif
Aš anksčiau jų irgi nepastebėdavau.O dabar kai jau kur iš savo kaimo išvažiuoju visada gėlių skyrius apžiūriu.
Ir ką manot thumbup.gif . Mačiau gražių gloksionijų vienoj Kauno IKI ,o dabar pirkau Panevėžy gėlių kioske. biggrin.gif
Tai prašau nenusiminti..o vis dairytis ,gal rasi..Jei nerasi kreipkis ..rudenį bus galima sumigusius gumbus paštu persiųsti....manau mergaitės turės kokį gumbelį atliekamą. 4u.gif Pas mane pačią šiuo metu jau 5 gloksinijos. blush2.gif
Atsakyti
na as irgi prisijungsiu prie jusu stai mano gelytes
smile.gif smile.gif smile.gif

user posted image


user posted image
Atsakyti
Gražios labai šitos gėlės.Spalva gali keistis nuo temperatūtos,vandens kiekio.O gali būti ir kitų priežasčių.Gamtoje jos visos auga tik joms tinkamoje gamtinėje ir klimatinėje juostoje.Auginant namuose pas visas sąlygos yra skirtingos ,vienoda yra tai,kad pas visas žiema ir vasara vienu metu.Taigi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietus: 25 gegužės 2008 - 18:13
o man tai dargi labiau patiko kai gloksinija žydėdama spalvą keitė..
pirma ir trečia kekės buvo vyšninės, o antroji.. balta lotuliukas.gif
Atsakyti
Va mano gloksinijųkampelis .Ir veislinukės Tigrina Red bei Kaiser Fiedrich atskirai

user posted image
user posted image..user posted image
user posted image
Atsakyti