Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)


Aš tai laistau vandeniu iš krano, gana dažnai, nes labai jau mėgsta, laikau saulėtoje vietoje. Pirmosios tai per žiemą neišsilaikė, matyt peršalo rūsyje, žiūrėsiu kaip šiemet seksis žiemoti.
Noa, jei jau visai prastai tavo gėlytei gali nupjauti ją visą, atžels nauja graži (iš patirties sakau) mirksiukas.gif
[/quote]

Aš tai savasias, kai numeta lapus, laikau kur nors įkišus ar už spintos ar dar kur nors, kad tik nesimatytu ir netrukdytu, retkarčiais palaistau, kad visiškai nepavirstu žemė dulkėmis, o pavasari, kai tik pamatau, kad išlenda koks ugliukas, padedu ant palangės ir daug laistau, aišku saikingai ir tikrai nebūna daug vandens, nes laistau gi į lėkštutę, tai pati gėlė ir pasiima, kiek reikia vandens, o be to žemė tom gėlėm geriausiai prie smėlio, tai ji labai greitai išdžiuva. O jei meta pumpurus , tai greičiausiai ne dėl perlaistymo, o gali būti, kad truksta šviesos, aišku tiesioginių saulės spindulių irgi nemėgsta, nes gali paruduoti lapai, tai sakant saulė jos gali nudegint.
Atsakyti
Kaži ar nebus blogai kad nulaužiau glioksinijų augliukus. Na dar nenoriu kad jos žaliuotų. Perniai buvo tas pats ,tokiu pačiu metu pasirode daigeliai ir leidau joms toliau augti.Na pasakysiu buvo negražios ,išbegusios. O kur jūs jas laikot? Kiek laiko pas jus ilsisi?
Atsakyti
mano miega namo rusyje nuo spalio pradzios,o parsinesu i kambari vasario men.
Atsakyti
Ir as nusipirkau gloksinija, lb jau grazi ji man, tamsus violetiniai ziedai. Senukuose pataikiau, o jau kiek pumpuru prikrauta, tikiuosi,kad pritaps pas mane smile.gif
Atsakyti
Sveikutes...

Sausio gale teta padovanojo man sia gelyte...
Geda prisipazinti,bet laaaabai nemegau geliu, visos nuvysdavo pas mane, nepriziuredavau ir t.t. blush2.gif

Bet nezinau kas man cia uzejo, bet db noriu namie geliu ... tikrai nesuprantu kas cia su manim darosi blush2.gif

Tai va, siandien persodinau sia gelyte (P.S. Ja namie turiu tik viena, daugiau geliu dar neturiu) ...

Bet vat yra taip, kai padovanojo,ziedai (tamsiai violetiniai) greit nukrito, ir lapeliai dziuvo, kai palaistydavau (o tai budavo retai doh.gif ) ji atsigaudavo... tada atejo drauge,kuri myli geles, ji liepe kuo daugiau jos nukirpti, kad atsigautu,tad duos lapus ir truputi koto nupjove...
db ziuriu, i sona ji pradejo augti,bet kazkaip keistai... 4 lapai diiideli liko, o i SONA auga nauja... ar cia taip turi buti? kazkaip nesiziuri ji man doh.gif

Jei nesunku paziurekit ir pasakykit ar tai normalu....


Ir dar klausimas, skaiciau kad jus tiesiog lapa persodinat kitur ir taip prigyja.. ti tiesiog lapa nupjaunat ir isodinat? (keistai skamba rolleyes.gif )


Nepykit uz kvailus klausimus,bet tikrai nieko nenusimanau gelytese...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniuke*: 08 balandžio 2008 - 17:59
Aš irgi turėjau gloksiniją,kokius 3 metus auginau,bet nemigdydavau žiemai.Ji žydėdavo,po kelis kart į metus.Pernai sugalvojau pamigdyti,tai po miego nieko neradau vazone.Nežinau ką padariau blogai. Jei nusipirksiu naują turbūt nesiryšiu daugiau jos migdyti.Ką galit patarti?
Atsakyti
pagaliau issiaiskinau, kad darbe auginu gloksinija smile.gif kadangi dabar ji isleido graziuosius ziedus tai imesiu ir jums pasigrozeti ax.gif
antroje foto ziedo viduriukas padailintas su PC, jis man toks kerintis pasirode, kad negalejau nieko nedaryti biggrin.gif
Atsakyti
As turiu tokias wub.gif ir dar laukiu poros prasiskleidziant,dar nezinau kokie ziedeliai bus,noreciau pasikeist lapukais jei kas kitokia turi,o svajoniu sarase yra pilnavidure gloksinija... wub.gif
Kaiser Friedrich
user posted image user posted image user posted image
ir Kaiser Wilhelm
user posted image user posted image user posted image[/quote]
Atsakyti
Nu ir grozis..... super 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
as ir jau uzsimaniau tokiu... biggrin.gif
Atsakyti
kaip suprantu pilnavidures atrodo sitaip?
user posted image
Atsakyti
Taip si pilnavidure,bet ju kokiu graziu yra wub.gif Pilnavidures ir dar noreciau mini arba pusiau mini bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 05 12, 15:25)
Taip si pilnavidure,bet ju kokiu graziu yra  wub.gif  Pilnavidures ir dar noreciau mini arba pusiau mini  bigsmile.gif

vaje wub.gif dabar ir as uzsimaniau visu tu grozybiu biggrin.gif
Atsakyti