Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

o per kiek laiko pamerkti lapeliai išleidžia šakneles? ir kada tuos lapelius reik sodinti? kai vandenyje ir bulvytė išauga ar kaip? šito aš nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2013 05 06, 18:00)
o per kiek laiko pamerkti lapeliai išleidžia šakneles? ir kada tuos lapelius reik sodinti? kai vandenyje ir bulvytė išauga ar kaip? šito aš nesuprantu  doh.gif

kartais šaknis išleidžia greitai, o kartais ir mėnuo praeina smile.gif
kartais pirmiau formuoja bulvytę, o paskui tik šaknys išauga
lapelį sodinu, kai išleidžia šaknis smile.gif
kartais lapus merkiu, bet labiau patinka sodinti tiesiai į žemę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2013 05 07, 15:41)
kartais šaknis išleidžia greitai, o kartais ir mėnuo praeina smile.gif
kartais pirmiau formuoja bulvytę, o paskui tik šaknys išauga
lapelį sodinu, kai išleidžia šaknis smile.gif
kartais lapus merkiu, bet labiau patinka sodinti tiesiai į žemę smile.gif

Va kaip.. O sakykite gal blogai nepadariau, jei išėmiau iš vandens ir pasodinau tuos lapelius į žemę, gal jie nesupus man. Nes kai buvo vandenyje, tai biškį išsigandau pamačius,kad visi lapelių koteliai pradėjo skerdėti,tarsi šluotelės pasidarė apačioje..

O čia va pasirodau savo gražuolę, dabar ji žydi, turi net viso 32 žiedus ( su neišsiskleidusiais čia tas skaičius)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 10 gegužės 2013 - 14:17
kur ir laikai kai taip šauniai nuaugusi bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
gal dažnai treši?nes jau tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2013 05 10, 15:28)
kur ir laikai kai taip šauniai nuaugusi  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
gal dažnai treši?nes jau tokia  wub.gif

Laikau ant palangės pietinėje pusėje. Tiesą sakant, ją man padovanojo mano vyro močiutė, kai ją gavau,jau buvo sukrovusi nemažai žiedelių, o pas mane ta gėlytė puikiai jautėsi ir va įrodymas,kad patinka jai. Labai bijojau,kad nenumarinčiau. Daug info teko paskaitinėt apie ją ir tai atrodo dar nežinau visko.. Aš patręšiu ją, bet ne kaskart laistant. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2013 05 10, 14:15)
O čia va pasirodau savo gražuolę, dabar ji žydi, turi net viso 32 žiedus ( su neišsiskleidusiais čia tas skaičius)



Tikrai kad gražuolė wub.gif
Atsakyti
Žiedų daugėja
user posted image
Man nepavyksta išauginti taip kaip pas Laolą schmoll.gif - man jos išstypsta, tenka rišti, kad nenulūžtų nuo savo svorio, ypač kai pražysta. Ir stiebai būna keli g.gif (gal reiktų nukinti pradėjusius augti, bet kad gaila blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2013 05 16, 13:57)
Žiedų daugėja


gražu wub.gif wub.gif wub.gif o jau žiedų gražumas thumbup.gif

Laola kiek pamenu ne pati augino rolleyes.gif tų nusipirktųjų visiškai kitaip auga stiebai nei naminio auginimo g.gif
tam manau didelę reikšmę turi šviesa, drėgmė ir ypač trąšos smile.gif

mano paprastosios auga pakenčiamai, tačiau veislinės išstybsta tarsi po lova būtų auginamos biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Rimmuse thumbup.gif kokie žiedeliai wub.gif
o čia keltas mano... ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2013 05 16, 15:19)
gražu wub.gif  wub.gif  wub.gif o jau žiedų gražumas thumbup.gif

Laola kiek pamenu ne pati augino rolleyes.gif tų nusipirktųjų visiškai kitaip auga stiebai nei naminio auginimo g.gif
tam manau didelę reikšmę turi šviesa, drėgmė ir ypač trąšos smile.gif

mano paprastosios auga pakenčiamai, tačiau veislinės išstybsta tarsi po lova būtų auginamos biggrin.gif

Na man irgi įdomu,kaip kitąmet manoji Gloksinija peržiemos ir kaip pas mane augs, kažin ar taip pat vešliai ir gražiai. Be to manoji Gloksinija yra senutė mirksiukas.gif

Rimmuse, Evers, nuostabios Jūsų gėlytės wub.gif

klausimas - o ką darote su nužydėjusiais žiedais? nukerpat tuos kotelius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 21 gegužės 2013 - 16:29
QUOTE(Laola @ 2013 05 21, 16:25)
ką darote su nužydėjusiais žiedais? nukerpat tuos kotelius?

Aš juos išlaužau iki pat išaugimo vietos, kad neliktų jokių galiukų (iš sanpaulijų išmokau mirksiukas.gif )
Atsakyti
Nesugebėjau parduotuvėje praeiti pro šalį blush2.gif Lyg dar mažai gėlių namie būtų doh.gif
user posted image
Atsakyti