Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 17, 01:45)
Mano kelios labiausiai skubančios:

Gražuoliukės wub.gif thumbup.gif Bus maniškėm į ką lygiuotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Turiu gloksinijos gumbelį, giminaitė parvežė iš Baltarusijos, tai jis pas mane jokių ženklų dar nerodo. kaip supratau, gal tą gumbelį padėti kur šilčiau(gumbelis vazonėly, žiemojo apie 16 laipsnių temp.)? Pirmi metai kaip bandysiu auginti, nenorėčiau numarinti doh.gif
Atsakyti
o kada prikeliet is miego tas grazuoles, kad jos jau tokios dideles?
as pries gera menesi parsitempiau is rusio, bet vos vos dar tik kalasi, gal silumos mazoka..
Atsakyti
QUOTE(erika_daug @ 2013 02 17, 17:48)
Turiu gloksinijos gumbelį, giminaitė parvežė iš Baltarusijos, tai jis pas mane jokių ženklų dar nerodo. kaip supratau, gal tą gumbelį padėti kur šilčiau(gumbelis vazonėly, žiemojo apie 16 laipsnių temp.)? Pirmi metai kaip bandysiu auginti, nenorėčiau numarinti doh.gif


Jei mažas vazoniukas aš dar persodinu. Šilčiau, šviesiau, pradėti laistyti po truputį ir atsibus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(b.kite @ 2013 02 18, 09:44)
o kada prikeliet is miego tas grazuoles, kad jos jau tokios dideles?
as pries gera menesi parsitempiau is rusio, bet vos vos dar tik kalasi, gal silumos mazoka..


Tos didčkės išvis nemiegojo tai nežinau kas iš jų bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 18, 11:37)
Tos didčkės išvis nemiegojo tai nežinau kas iš jų bus  blush2.gif

Galit veliau biski nukarpyti iki pat zemes ataugs grazios, as su tom kur su jumis iskeiciau taip padariau ir rodet nuotraukas labai grazios buvo
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2013 02 18, 11:55)
Galit veliau biski nukarpyti iki pat zemes ataugs grazios, as su tom kur su jumis iskeiciau taip padariau ir rodet nuotraukas labai grazios buvo


Man galite sakyti TU biggrin.gif

O jei nenukarpius gali mažai žydėti, nusilpti augaliukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 18, 12:22)
Man galite sakyti TU  biggrin.gif

O jei nenukarpius gali mažai žydėti, nusilpti augaliukas?  g.gif

Gerai, sakysiu tu

Nenukarpius labai istysta stiebai ir negraziai atrodo, nors istysta ir nuo laistymo saltu vandeniu, gal kiek maziau ir zydi, nes mano viena nekarpyta istyso ir maziau buvo zieduku
Atsakyti
Kur dingusios šių gėlyčių gerbėjos? g.gif

Prisipažinsiu- nenukrapiau tų gloksinijų, kurios nemiegojo blush2.gif Labai žiedelių norėjau, tai dabar vaizdai tokie, kol kas nesigailiu:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 26 kovo 2013 - 22:28
QUOTE(jolituxxx @ 2013 03 26, 22:26)
Kur dingusios šių gėlyčių gerbėjos?  g.gif

Prisipažinsiu- nenukrapiau tų gloksinijų, kurios nemiegojo blush2.gif Labai žiedelių norėjau, tai dabar vaizdai tokie, kol kas nesigailiu:



Smagu thumbup.gif Maniškės dar gerokai mažesni, nors irgi jau ne vieną sukrovė ax.gif
Atsakyti
Pas mane yra visokių dydžių ir pumpuriukų ir gloksinijų, aš jas budinu palaipsniui, kad žiedų būtų ne vienu metu ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif kaip šaunu... thumbup.gif thumbup.gif kad jau mano tokios būtų...kitos giliai miega tikiuosi nebus numirusios unsure.gif
Atsakyti