Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(vera.vera @ 2012 08 29, 14:36)
ačiū 4u.gif
įnoringos tos gloksinijos smile.gif tai joms per drėna, tai per sausa, tai oras netinka biggrin.gif

Kad nepastebėjau jų įnoringumo g.gif - auga sau tarp sanpaulijų sudarydamos "antrą aukštą" (gana aukštos jos pas mane). Gal kad su sanpaulijom sėkmingai sutariam, jos gi giminaitės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2012 08 29, 15:04)
Kad nepastebėjau jų įnoringumo  g.gif - auga sau tarp sanpaulijų sudarydamos "antrą aukštą" (gana aukštos jos pas mane). Gal kad su sanpaulijom sėkmingai sutariam, jos gi giminaitės  mirksiukas.gif

nesiskundžiu aš jomis, tik neatrandu kaip geriausiai jas laistyti biggrin.gif
jei tik trūksta drėgmės tuoj lapai sparnus apleidžia, o jei žydi, tai ir žiedai žemyn žiūri blink.gif
paskandinti nenoriu, tai vis reikia tikrint, ar kuri neliūdi biggrin.gif
su sanpaulijomis man paprasčiau smile.gif
Atsakyti
išjudinam temą biggrin.gif
parsivežtinė pagaliau pasirodė, ką slėpė biggrin.gif nieko ypatingo, bet tokios neturėjau
user posted image
Atsakyti
labai gražus apvadas baltas aplink žiedą wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 09 12, 09:58)
labai gražus apvadas baltas aplink žiedą  wub.gif  thumbup.gif

aciuks.gif man taip pat patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos, aš ir auginu tokį grožį ir noriu pasirodyt jums mirksiukas.gif
1. Taip atrodė ši gėlytė kai aš ją pirmą kart pamačiau darbe bigsmile.gif
user posted image
2. Nesusilaikiau ir :pasivagiau kelis plenciukus drinks_cheers.gif
user posted image
3. O taip atrodo užaugusi maniškė blush2.gif
user posted image
Netikėjau, kad man dar šiais metai ji taip sužydės, nuo pasodinimo iki žiedų praėjo tik 4-5 mėnesiai 4u.gif žiemą bandysiu išskaidyt, nes per ankšta jai vazonėly rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(<LaPeLis> @ 2012 09 14, 08:33)
Sveikos, aš ir auginu tokį grožį ir noriu pasirodyt jums mirksiukas.gif

thumbup.gif nuostabi žiedo forma wub.gif
Atsakyti
Ar dar nelaikas gražuolėms eiti miegot? Turiu jauną gloksiniją išaudinusi iš lapuko šiemet ji nežydėjo, bet vis dar žaliuoja. Kaip ją užmigdyt?
Atsakyti
[quote=ramune78,2012 09 14, 18:59]
Ar dar nelaikas gražuolėms eiti miegot? Turiu jauną gloksiniją išaudinusi iš lapuko šiemet ji nežydėjo, bet vis dar žaliuoja. Kaip ją užmigdyt?
Mano pirkta jau nemaza, bet ziema nemiegojo ir is lapelio padaugintos 2-vi irgi nenorejo miego
Papildyta:
Is Jolitux gautu viena pasiaugino biski lapukus ir isleido ziedukus, o nuo gavimo praejo gal koki 3 menesiai, nu sakyciau netingine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 09 14, 21:46)
Is Jolitux gautu viena pasiaugino biski lapukus ir isleido ziedukus, o nuo gavimo praejo gal koki 3 menesiai, nu sakyciau netingine  thumbup.gif


Šaunu, kad gerai auga drinks_cheers.gif Kur Jūs davėte tai jau peržydėjo ir po truputį jau bandysiu prie ramybės pratinti smile.gif
Aš tai nuo šiemet padaugintųjų nuskabiau žiedelius, bijau, kad per daug neišsektų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 14 rugsėjo 2012 - 22:13
QUOTE(jolituxxx @ 2012 09 14, 23:12)
Šaunu, kad gerai auga  drinks_cheers.gif Kur Jūs davėte tai jau peržydėjo ir po truputį jau bandysiu prie ramybės pratinti  smile.gif
Aš tai nuo šiemet padaugintųjų nuskabiau žiedelius, bijau, kad per daug neišsektų blush2.gif

O as kai dauginau neskabiau ir ziema nesiruose miegot, tik pavasari nupjoviau kad nebutu ilgos ir nors biski pailsetu, jum tokia nupjauta ir daviau. O kaip prie ramybes pratinat?
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 09 14, 22:39)
O as kai dauginau neskabiau ir ziema nesiruose miegot, tik pavasari nupjoviau kad nebutu ilgos ir nors biski pailsetu, jum tokia nupjauta ir daviau. O kaip prie ramybes pratinat?


Truputį rečiau lieju ir nebetręšiu smile.gif
Atsakyti