Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

ne nesupuvusi,bet dydis pribloškė ten viena bulvė per visą delną... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 07 26, 09:43)
ne nesupuvusi,bet dydis pribloškė ten viena bulvė per visą delną... bigsmile.gif

Kažkur skaičiau, kad gali išaugti ir iki 30cm skersmens blink.gif
Atsakyti
maniškė tik apie 12 cm..tai dar augt ir augt,tik vazonas jau nelabai leis plėstis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 07 26, 14:24)
maniškė tik apie 12 cm..tai dar augt ir augt,tik vazonas jau nelabai leis plėstis  smile.gif

Vazoną visada galima rasti didesnį lotuliukas.gif
Atsakyti
na aš žiedų noriu.o jai tik bulvę auginsis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 07 26, 14:36)
na aš žiedų noriu.o jai tik bulvę auginsis  rolleyes.gif


kuo bulvė didesnė, tuo augalas tvirtesnis, ir žiedų daugiau smile.gif
Atsakyti
Turbūt jau paskutinis šių metų žiedas
user posted image
Atsakyti
Kokie gražūs visų žiedai.Maniškė tiek pumpurų prisiauginus,o jie dar neprasiskleidę tampa minkšti,lyg papuvę ir nukrenta.Lieju kartą savaitėj,tikrai neperlaistau.Gal žinot kas jai yra ir kaip padėt jai praskleist žiedus?
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2012 08 02, 06:36)
Kokie gražūs visų žiedai.Maniškė tiek pumpurų prisiauginus,o jie dar neprasiskleidę tampa minkšti,lyg papuvę ir nukrenta.Lieju kartą savaitėj,tikrai neperlaistau.Gal žinot kas jai yra ir kaip padėt jai praskleist žiedus?

Kažkur teko skaityti, kad taip būna, jei gėlytėje apsigyvena tripsai, kurie minta žiedadulkėmis, t.y. tuose žieduose jau gyvena kenkėjai
Atsakyti
antrasis žydėjimas smile.gif
user posted image
Atsakyti
koks gražus antras žydėjimas wub.gif

verysad.gif o man nebesiseka.kol dėmesio joms neskyriau augo kaip išprotėjusios,o va šiemet jau 2 savo violetines numarinau verysad.gif verysad.gif vot tundra..nebeliesiu daugiau per viršų...greit bebijosiu jas laikyti cray.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 08 28, 16:41)
koks gražus antras žydėjimas  wub.gif

verysad.gif o man nebesiseka.kol dėmesio joms neskyriau augo kaip išprotėjusios,o va šiemet jau 2 savo violetines numarinau  verysad.gif  verysad.gif vot tundra..nebeliesiu daugiau per viršų...greit bebijosiu jas laikyti  cray.gif


ačiū 4u.gif
įnoringos tos gloksinijos smile.gif tai joms per drėna, tai per sausa, tai oras netinka biggrin.gif
Atsakyti