Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

O gloksinijas geriausiai lieti per apačią? g.gif

Mano irgi įtartina kur nusipirkau, gal reikės perliet su kokiu previkuru, kad apsidrausti nuo nelaimių unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vera.vera @ 2012 07 17, 18:06)
taip atrodo mano gloksinijų perykla biggrin.gif


Super peryklėlė thumbup.gif Per kiek iš dauginamų lapukų pasirodo ūgliukai? g.gif pas mane jau stovi ilgokai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 17 liepos 2012 - 18:54
QUOTE(jolituxxx @ 2012 07 17, 18:50)
O gloksinijas geriausiai lieti per apačią?  g.gif 

Mano irgi įtartina kur nusipirkau, gal reikės perliet su kokiu previkuru, kad apsidrausti nuo nelaimių  unsure.gif


tik per apačią mirksiukas.gif
kai nusiperku suvargėlę, pirmiausiai nupjaunu lapus su stiebu, palieku tik apie 2cm su pora lapų smile.gif
tada persodinu ir laukiu naujų atžalėlių smile.gif
paskui, kai pradeda kaltis atžalos, nulaužiu ir tuos paskutinius lapus
gal kas ir sukritikuos, bet man pasiteisina rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(jolituxxx @ 2012 07 17, 18:54)
Super peryklėlė  thumbup.gif Per kiek iš dauginamų lapukų pasirodo ūgliukai?  g.gif pas mane jau stovi ilgokai.

šios peryklos lapukai buvo susodinti kovo mėnesį tiesiai į žemę 4u.gif
kitoje, balandžio mėnesį sodinau įšaknydintus lapus, ten procesas greitesnis biggrin.gif
ir iš vis, kaip indelis, taip nauja istorija - vieni vaikai užaugo ant lapo, kiti lapai standūs, o vaikai niekaip nelenda, reiškia pirmiau gumbą auginasi, dar kiti lapai nuvyto ir po kiek laiko išlindo vaikiukas biggrin.gif
dar kitų vaikas mažiukas, bet jau pumpurus auginasi biggrin.gif
pumpurus tai nugnybsiu, nes augaliuką nustekens blush2.gif
Atsakyti
šio savaitgalio pirkinys biggrin.gif
tik spalvą fotoaparatas iškraipė doh.gif reali spalva violetinė su purpuriniu atspalviu smile.gif
spalva ir žiedo išsidėstymas tiesiog thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Gražuoliukė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif wau koks grožis...šitos gėlės man thumbup.gif
tik kažko šiemet man kaprizus rodo.žiūriu ir kitos lapai paminkštėjo tokie,buvau išvykusi,o randu tokius paglebusius,gal peršilta...ar kam taip yra buvę,jai taip ką darėte...
ir merginos į kokia žemę persodinate kai sėjate ar taip persodinate... g.gif galvoju gal reikia kokios specialios g.gif
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2012 07 24, 16:21)
šio savaitgalio pirkinys biggrin.gif


Labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 07 24, 19:27)
bigsmile.gif wau koks grožis...šitos gėlės man  thumbup.gif
tik kažko šiemet man kaprizus rodo.žiūriu ir kitos lapai paminkštėjo tokie,buvau išvykusi,o randu tokius paglebusius,gal peršilta...ar kam taip yra buvę,jai taip ką darėte...
ir merginos į kokia žemę persodinate kai sėjate ar taip persodinate... g.gif  galvoju gal reikia kokios specialios g.gif


ačiū visoms:4u: šiuo gėliuku ir aš labai džiaugiuosi 4u.gif
man taip pat lapai kartais tokie pasidaro g.gif
jos nemėgsta sauso ir per šilto oro smile.gif
Atsakyti
tikiuosi pasitaisys,išnešiau į vonia,nes viena praradus ir taip nuostoliai didžiausi...
merginos gal kas atsiliepsite,kažkam dovanojau lapelius kaip ar prigijo...gal vaikučių pardavimui bus tos purpurinės 4u.gif
Atsakyti

Mano gelyte dovanu gauta, saknydinta 4u.gif
user posted image
Atsakyti
na ir grožis jų žiedų... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
na šiandien padariau revizija dviems senai nepersodintoms gloksinijoms..ir kaip buvau nustebinta,viename vazone radau 4 bulves labai smagu,kad tiek prisidaugino,tai susodinau po dvi-tikiuosi gausiau žydės kitamet..o antra savo didžialapę user posted image
vat šią taip pat persodint reikėjo bene 3-4 metai auga ten pat,bet kažko žemė nebekopkia tokia ilgai drėgmę užlaikanti tai sumaniau ir jai pakeisiu žeme ir ką randu blink.gif
user posted image

o čia bulvės palyginimui...
user posted image


ir dar viena pražydo,tik kas čia jai ,kad žiedai keisti gal trašų perdaug gavo g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 07 25, 18:50)
o čia bulvės palyginimui...
ir dar viena pražydo,tik kas čia jai ,kad žiedai keisti gal trašų perdaug gavo  g.gif



nelabai supratau, ar ta bulvė supuvusi g.gif
o tas mutavęsis žiedas labai simpatiškas thumbup.gif
kartais taip su jomis pasitaiko, kad ant to paties augalo skirtingai pražysta žiedai smile.gif
čia turbūt protėvių genai išlenda biggrin.gif
Atsakyti