Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

gražuolė.lauksime ir daugiau foto...kiek supratau čia iš lenkijos 4u.gif po kiek ten tokios gėlės...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 07 17, 15:33)
gražuolė.lauksime ir daugiau foto...kiek supratau čia iš lenkijos  4u.gif po kiek ten tokios gėlės...


ačiū 4u.gif
taip, iš Lenkijos smile.gif mokėjau 12zlotų
Atsakyti
Klaipėdoje BAUHOF'e yra nukainuotų gloksinijų (deja, kainos nepamenu blush2.gif ), dar kai kurias galima įžiūrėti kaip žydės
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2012 07 17, 16:01)
Klaipėdoje BAUHOF'e yra nukainuotų gloksinijų (deja, kainos nepamenu  blush2.gif ), dar kai kurias galima įžiūrėti kaip žydės

Alytuje BAUHOF'e taip pat yra, tik labai suvargusios verysad.gif
kainuoja 4Lt, jei gerai pamenu g.gif
Atsakyti
O man pilnavidure visai nuvargusia geliu pardutuvej, dar lapukus papuvusius apskabe ir pardave uz 2 litus, ziedukai visi nubyrejo, o dabar vis zydi aisku su pertraukom nes ziema nemiegojo tai gerai nepailsejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 07 17, 16:22)
O man pilnavidure visai nuvargusia geliu pardutuvej, dar lapukus papuvusius apskabe ir pardave uz 2 litus, ziedukai visi nubyrejo, o dabar vis zydi aisku su pertraukom nes ziema nemiegojo tai gerai nepailsejo  4u.gif


žiedukai dažniausiai nukrenta, kai pakeičiama vieta rolleyes.gif
lapai greitai atauga, bėda tik būna, kai gumbas būna puvinio apimtas verysad.gif
prekybos vietose nieks su jomis nesicackina - lieja, kaip kas nori blink.gif
Atsakyti
Aš šiandien iš kauno stoties turgelio nugriebiau vieną nukainuotą gloksiniją už 2 lt, tik neaišku kaip žydės, yra ten nenukainuotų baltų ir baltų su rausvais viduriukais tuščiavidurių, bet kainos jų nebepaklausiau blush2.gif
Atsakyti
taip atrodo mano gloksinijų perykla biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2012 07 17, 17:44)
žiedukai dažniausiai nukrenta, kai pakeičiama vieta rolleyes.gif
lapai greitai atauga, bėda tik būna, kai gumbas būna puvinio apimtas verysad.gif
prekybos vietose nieks su jomis nesicackina - lieja, kaip kas nori blink.gif

Tokiu atveju lapuka i vandeni, nes tada puti nuo gumbo pradeda o lapai sveiki buna gelyte pajudinus stibukai nusimtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 07 17, 18:07)
Tokiu atveju lapuka i vandeni, nes tada puti nuo gumbo pradeda o lapai sveiki buna gelyte pajudinus stibukai nusimtu  4u.gif


buvau kelias nusipirkusi nukainuotas, kurių pradėjo juoduoti lapai prie pat stiebo, vėliau visas stiebas, bandžiau lapukus įšaknydint, bet ir tie supuvo verysad.gif
matyt augalas jau buvo pasigavęs puvinį, nors požymių iš pradžių ir nesimatė
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2012 07 17, 19:15)
buvau kelias nusipirkusi nukainuotas, kurių  pradėjo juoduoti lapai prie pat stiebo, vėliau visas stiebas, bandžiau lapukus įšaknydint, bet ir tie supuvo verysad.gif
matyt augalas jau buvo pasigavęs puvinį, nors požymių iš pradžių ir nesimatė

Gali buti kad paplito be pozymiu 4u.gif man dar taip neteko verysad.gif
Atsakyti
na Klaipėdoje bauhofe kai mačiau nukainuotas tai tik violetines ir raudonas,o noriu rausvos,ir baltos...kaina bene 4-5lt...
dabar visur žiūrinėju kitokių..man šios gėlės labai patinka,ir kaip širdį spaudžia,kad saviškės nenusaugojau...
vera.vera super darželis,ir aš tokio noriu...jai turėsi vaikiukų ir žinosi kaip žydi,prašau pasiūlyk man į až... blush2.gif
Atsakyti