Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

vera.vera žiedų nemažai bus thumbup.gif lauksime pasirodant..

maniškiai žiedai...
user posted image
user posted image
šita kaip pasikeitė,buvo ankščiau įdėta g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2012 07 10, 08:05)
Parsivežiau iš Lenkijos, nedaug liko laukti, kokia spalva nustebins biggrin.gif


O jau kiek bus žiedukų bigsmile.gif
Papildyta:
Labai gražūs žiedeliai vera.vera ir evers 4u.gif
Atsakyti
Šiuo metu pas mane toks vaizdelis. Suskaičiavau 11 žiedukų wub.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 10 liepos 2012 - 12:20
jolituxxx thumbup.gif fantastiškai daug žiedų...
pas mane taip savaitę būna po to vis mažėja,kol pavieniai lieka..su kuom tręšiate jas...ir po kiek pas jus gloksinijos būna..gaila iemet nematau kitokių tik raudonų gausa,na dar violetinių būna..
Atsakyti
Pas mane pirmą kartą taip apsipylė žiedukais, tuščiavidures kur turiu tai pavieniais žydėdavo ax.gif Čia kristinkag nuopelnas, iš jos gavau šitą gražuolę, man irgi įdomu kuo ji tręšė bigsmile.gif Aš tai neatrandu trąšų kurios tikrai patiktų joms doh.gif Skaičiau, kad joms geriausia trąšos, kurių santykis lygus 15-15-15 g.gif dairysiuos dabar tokių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 10 liepos 2012 - 12:58
evers, jolituxxx kaip gražiai papuošėt temą thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

laukiu aš taip pat žiedų pasirodant ax.gif tik ar nebus taip, kad tokią jau turiu doh.gif
iš trijų vis viena tikiuosi nustebins biggrin.gif
Atsakyti
aš tiesiog pamilas šias gėlės,kaip ir vaškuoles,bei orchidėjas man jos thumbup.gif
gaila pas mus neradau nei baltos,nei rausvos kaip jūs kad merginos turite,bet vis dairausi o jai ne kai nužydės lapukų kreipsiuos rolleyes.gif
kaimynei lapa buvau užpernai davusi,tai ši iki šiol mane mini,pas ją kokia didžiulė užaugo ir žydi be paliovos ,klausiau kuom treši,kad tokia didžiulė ir tiek žiedais džiugina,nes manoji tokia jau nužydėjo...va kokiom trąšom parodė,kad tręšia...user posted image nr 1 lapinėms gėlėms..gaila nerandu sudėties internete jų...
Atsakyti
Man irgi šios gėlytės kuo toliau vis labiau patinka wub.gif Orchidėjos tai išvis sapnuojas jau naktimis doh.gif Tik va tas vietos trūkumas ant palangių tai baisiai neramina verysad.gif

Tokių trąšų tablečių tai anksčiau matydavau daug kur, gal ir dabar yra, tiesiog nebeatkreipiau dėmesio, jei užmatysiu reikės pažiūrėti kokia sudėtis jei išvis bus parašyta g.gif

O bandėt kas nors seasol trąšom jas palaistyt? kažin ar patiktų? g.gif Aš biohumusinį skystį naudoju, bet nepasakyčiau, jog jos labai jau eitų iš proto nuo jo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 10 liepos 2012 - 18:29
aš tręšiu ,gal teisingiau sakyti laistau vandeniu likusiu nuo orchidėjų,manau reikia kažką naujo bandyti...dar kaimynės klausiu gal pakuote trąšų turi..o tų trąšu tikrai visur pilna,man tų tablečių naudojimas nepatinka,lašiukais lengviau man biggrin.gif
Atsakyti
Aš orchidėjų vandenį tai irgi panaudoju, kartais ir orchidėjų trąšų gauna ir gloksinijos ir kitos gėlės blush2.gif šiaip nesiskundžia atrodo, tik va vienos gloksinijos lapai pašviesėjo gerokai, tapo vos ne salotiniai, tai galvoju ar čia kažko trūkumas ar perteklius kokių trąšų ? g.gif
Atsakyti
Man taip pat nepatinka nei tabletės, nei lazdelės schmoll.gif
su jomis gali padegti šaknys, be to ir pasiskirsto ne tolygiai g.gif
man priimtiniausios skysto pavidalo trąšos smile.gif
tręšiu VITO3, kai auginasi lapus ir VITO4, kai pradeda žydėti smile.gif
kol kas gėlytės nesiskundžia rolleyes.gif
Atsakyti
sulaukiau keliauninkės žiedo ax.gif
tokios neturėjau biggrin.gif
user posted image
tik kad nuotrauka nevykusi blush2.gif
Atsakyti